Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Servis i "overklokovanje"
Flat Cable
STRANA 1 OD 1
XXXL Flat Cable 24.04.2007. 20:12 T4114

status: user
broj poruka: 537
Da li neko zna gde moze da se nadje flat cable za starije laptop racunare ? Konkretno, pukao je flat cable na COMPAQ ARMADA 4150.. Ako neko zna gde moze da se kupi nov/polovan ili ako neko zna servis u kojem moze da se zameni flat cable za ovaj laptop neka postuje ili neka me kontaktira na PM (ili mail ).

Hvala unapred!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Oglasnik Servis 25.04.2007. 03:42 #17085

status: user
broj poruka: 726

Preporucicu ti sledece servise -PC klinika,EVE Computers,joe electronic (Novi Sad) ili M&D Profi.
Pozdrav!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: Servis 25.04.2007. 16:37 #17139

status: user
broj poruka: 5696
U M&Du znaju manje od mene i manje opreme imaju od mene. Jedan od caletovih kolega je tamo radio a ja sam njega ucio struci jos pre 10godina...to je sada propala firma, video sam kakona foru furaju DFI, odlican je ali nije u tome caka

M i G

::
:: Preporucicu ti sledece servise -PC klinika,EVE Computers,joe electronic (Novi Sad) ili M&D Profi
:: Pozdrav
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
XXXL :) 25.04.2007. 17:15 #17145

status: user
broj poruka: 537
Tnx za info :) kontaktiracu navedene firme..mozda neko od njih nesto i ume :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs