Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Servis i "overklokovanje"
Pitanje za elektronicare (servispc, vaskev, kikicomp...)
STRANA 1 OD 1
MACHINE Pitanje za elektronicare (servispc, vaskev, kikicomp...) 28.04.2007. 16:54 T4172

status: user
broj poruka: 5696
Ima li neko od vas ili zna napamet shemu za N~PAL converter za Sony PlayStation. Ime firme je
Game Source PS-610. On na konektoru ima 12 pinova a na stampu ide 8 zica koje su sve otkinute. Ne znam gde koja ide (RGB signali, GND masa, napajanje VCCm 2 neka A...). Ako neko ima shemu bio bih zahvalan da mi je prosledi na mig@verat.net ili ako zna napamet koja boja ide na koju oznaku na stampi.Uspeo sa da provalim samo pola posto kinezi ne postuju standarde.


M i G
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy Doh 28.04.2007. 18:30 #17514

status: user
broj poruka: 4163
Drage volje bih ti pomogao ali sony nisam u zivotu otvorio i sa tim nemam ama bas nikakvog iskustva. Sorry.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vaskev Sony 28.04.2007. 19:38 #17518

status: user
broj poruka: 1673
Nisam se bavio Sony-jem, zao mi je, mozda ipak ima neko ko jeste pa nadam se da ce ti pomoci.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs