Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Umrežavanje i mrežna oprema
ADSL MODEM?
STRANA 1 OD 1
djaki ADSL MODEM? 11.03.2005. 12:08 T420

status: user
broj poruka: 8
Trazio sam i trazio po celom Bgdu, ne mogu nigde da nadjem usb ADSLmodem,
za obicnu telefonsku liniju (Annex 1),bez routera..Gledao sam po berzi, raznim oglasima itd, okretao telefone prodavaca koji su se oglasavali da imaju modeme ali nista.
Zato molim ako je neko bio uspesniji od mene i kupio negde modem neka odogovri GDE.Samo vas molim da odgovori ne budu tipa "video sam u oglasu , pozovi tamo" vec, "zvao sam,imaju,kupio sam danas(juce) u xy sati".
Hvala unapred Slobelix
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
maniacus Re: ADSL MODEM? 12.03.2005. 15:42 #1024

status: user
broj poruka: 1


AT-AR210 ADSL USB Modem Annex A ADSL USB modem - Version 2 47.00 EU-ProSoft
011/34.444.34

to trenutno stoji u ponudi na berzi, provereno radi na obicnoj tel liniji

:: Trazio sam i trazio po celom Bgdu, ne mogu nigde da nadjem usb ADSLmodem,
:: za obicnu telefonsku liniju (Annex 1),bez routera..Gledao sam po berzi, raznim oglasima itd, okretao telefone prodavaca koji su se oglasavali da imaju modeme ali nista
:: Zato molim ako je neko bio uspesniji od mene i kupio negde modem neka odogovri GDE.Samo vas molim da odgovori ne budu tipa "video sam u oglasu , pozovi tamo" vec, "zvao sam,imaju,kupio sam danas(juce) u xy sati"
:: Hvala unapred Slobeli
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djaki Jos jednom 13.03.2005. 08:04 #1031

status: user
broj poruka: 8
Manijacus . molim te procitaj ponovo moju poruku.Tu pise da sam gledao po berzi izmedju ostalog, i da to sto pise da modem imaju u ponudi ne mora biti istina.Posebno obrati paznju na drugi deo posta.Da li mislis da ja sam ne znam da koristim search na pc berzi?Znaci jos jednom.Trebaju mi podaci iz konkretnog iskustva a ne pomoc pri pretrazivanju oglasa i internet ponuda.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
andro063 adsl 15.03.2005. 00:15 #1040

status: user
broj poruka: 1


idi na https://www.netiks.co.yu tamo imas tu adsl modeme sve
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pedjayu Re: adsl 16.03.2005. 22:08 #1066

status: user
broj poruka: 1


pogledajte u pakomu mislim da tamo imaju neke modeme ili u telefon servisu, tamo je vfirma u kojoj radim kupila adsl mudem
telefon sse reklamira na veatu ili nazovite verat i oni ce vam reci gdje se nalazi
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djaki Modem kupljen 16.03.2005. 23:02 #1067

status: user
broj poruka: 8
Da,15- tog su dobili modeme u telefon servisu i kupio sam tamo.U pacomu nisam ni proveravao jer su dosta skuplji u odnosu na druge firme, a ne vidim razlog za to.Samo postoji jedna zanimljivost.U telefon servisu prodaju modeme
actiontec koji su pravljeni za americko trziste.Kad sam dosao kuci i otvorio kutiju
iznenadio me je adapter za "americku"struju.Pozvao sam ih i sve je reseno,dobicu adapter na "nasu" struju ali ostali koji kupuju neka pogledaju da li je sve spakovano da se ne bi vracali nazad dvaput kao ja.Pozdrav Sloba


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs