Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
MOZE JEDAN PREDLOG!!!!!!!!!!
STRANA 1 OD 1
andrejnp MOZE JEDAN PREDLOG!!!!!!!!!! 05.05.2007. 11:49 T4245

status: user
broj poruka: 486
Eh kad bise naso neko da ispise cene (onako okvirno) polovnih i novih delova na ovim oglasima jer je stavrno smesno da ljudi prodaju 7600GT za 130 evra polovna a nova 110 ili joo srnje neki celeron na 2.4/478 koji i kad aje bio no vredo 45-50 evra a on ga sad prodaje 60 pa bilo bi pozeljno da to neko uradi da se ljudi vise ne blamiraju ovoliko!!!!!

Aj u zdravlje
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca re 05.05.2007. 13:18 #18130

status: user
broj poruka: 1574
Takvih ljudi uvek ima,oni samo cekaju nekog neupucenog,da ne kazem glupog,da bi mu prodali nesto zastarelo i sa nerealnom cenom..


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Diorama re 05.05.2007. 13:49 #18134

status: user
broj poruka: 140
brate muca ti tastatura
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
andrejnp He he he he 05.05.2007. 15:39 #18147

status: user
broj poruka: 486
Ma nesto i se stuca. neznam sta joj je!!!!!!!!!

Ali mogao bi neko strucan stvarno da stavi onako okvirno cene nevoih i plovnih delova a neko da lupa tamo neku cenu sto ni lud nebi mogao da plati jer to njegovo samo extra a mi smo sisali vesla...Mozda smo i siasali vesla ali nismo progutali camac!!!!!!!

Aj u zdravlje....

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi .. 05.05.2007. 16:36 #18152

status: user
broj poruka: 568
pa nebi verovao mom ortaku svojevremeno riknula 9600pro i neki lik mu nudio polovnu grafu za 140 jevreja i to kao `vredi i vise` a nova je tad bila 120e, necu vas lagati koja bese ne secam se tacno

Licence to kill
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vaskev re 05.05.2007. 18:27 #18161

status: user
broj poruka: 1673
Mislis na nesto ovako P4 soc 478 2.8GHz FSB 800 za 90 evra.
a P4 D935 2x3.2GHz nov glanz bio pre 20dana 77evra sad je verovatno i manje.

Sta ces covek moze da trazi kolko oce al` prodace kad se opameti.

Posto mi tu nista nismo u stanju da promenimo evo saveta proveris kolko kosta novo pa odbijes 30tak procenta pa popricas o nekakvoj garanciji, pa onda lepo kupis novo (ako mozes). Nekad moras i da platis harac ako zbog te jedne komponente moras sve da bacis i na to oni bas i racunaju, ma uvek smo bili sazaljive duse.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
maki7 RE 05.05.2007. 19:08 #18168

status: user
broj poruka: 35

Vise puta se pisalo na ovu temu pa pretpostavljam da je bar neko od tih ljudi procitao bar neki od komentara na ovu temu. Medjutim nista se ne menja na bolje, zapravo sve su nerealnije i nerealnije cene polovne opreme a oni su sve agresivniji sa oglasima.
Ja bih razumeo da neko pogresno proceni neku komponentu ali ako drzi istu cenu mesecima a ta roba se ne prodaje i to su uglavnom isti likovi, to je vec maltretiranje ljudi koji citaju oglase
Najgore je to sto ponavljaju dosadne oglase cak i posle nekoliko sati nakon zadnjeg postavljanja i ne brisu predhodni. Posle odredjenog vremena promene i korisnicko ime sto je ljudima koji prate oglase vise nego ocigledno (ako ste primetili nema cuvenog Jo*e). Uglavnom se radi o ljudima koji se bave preprodajom i PC BERZU koriste iskljucivo za tu svrhu.
Zbog ovoga je rubrika sa oglasima postala prilicno smorna. Da bi covek procitao neki normalan oglas koji ga zanima treba da provrti i po nekoliko strana oglasnika.
Veliki broj ljudi koji citaju oglase na PC BERZI su vec dovoljno upuceni u cene komponenata pa licno ne verujem u veverice, a da ima veverica verovatno im se oglasi ne bi toliko ponavljali.

Ja mislim da je ovo posao za administratora i da bi trebao da se uvede neki red npr. da oglas moze da se postavi najvise 1 put u roku od nekoliko dana i slicno .Primer sa Benchmarka.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca Re: RE 05.05.2007. 19:23 #18170

status: user
broj poruka: 1574
:: Vise puta se pisalo na ovu temu pa pretpostavljam da je bar neko od tih ljudi procitao bar neki od komentara na ovu temu. Medjutim nista se ne menja na bolje, zapravo sve su nerealnije i nerealnije cene polovne opreme a oni su sve agresivniji sa oglasima
:: Ja bih razumeo da neko pogresno proceni neku komponentu ali ako drzi istu cenu mesecima a ta roba se ne prodaje i to su uglavnom isti likovi, to je vec maltretiranje ljudi koji citaju oglase
:: Najgore je to sto ponavljaju dosadne oglase cak i posle nekoliko sati nakon zadnjeg postavljanja i ne brisu predhodni. Posle odredjenog vremena promene i korisnicko ime sto je ljudima koji prate oglase vise nego ocigledno (ako ste primetili nema cuvenog Jo*e). Uglavnom se radi o ljudima koji se bave preprodajom i PC BERZU koriste iskljucivo za tu svrhu
:: Zbog ovoga je rubrika sa oglasima postala prilicno smorna. Da bi covek procitao neki normalan oglas koji ga zanima treba da provrti i po nekoliko strana oglasnika
:: Veliki broj ljudi koji citaju oglase na PC BERZI su vec dovoljno upuceni u cene komponenata pa licno ne verujem u veverice, a da ima veverica verovatno im se oglasi ne bi toliko ponavljali
::
:: Ja mislim da je ovo posao za administratora i da bi trebao da se uvede neki red npr. da oglas moze da se postavi najvise 1 put u roku od nekoliko dana i slicno .Primer sa Benchmarka.
::

To ce se uvek desavati i mi ne treba da se nerviramo zbog toga,jednostavno nema svrhe..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Svet je velik.... 05.05.2007. 22:38 #18190

status: user
broj poruka: 6643
... ali su budale još veće...
Phishing - pecanje, pecaju somove i šarane, i ide im.
Prilikom jednog kraćeg boravka u Bg, zaključio sam da tu mogu da se prodaju i prazne PET flaše od 2 litra, i, sigurno bi neko kupio. Jednostavno, svaka roba ima svog kupca.
Da li ili ne, nešto možemo da uradimo... pa, možemo da prozovemo na forumu oglase i oglašavače i ismejemo pojedine ponude (uz oprez zbog moguće zloupotrebe), čisto da nas ne prozivaju kupci kad to pazare pa kažu da ih nismo upozorili. Pomalo postajemo inventar sajta, pa dolazi i do identifikacije, a sa tim, i snošenja odgovornosti....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy ha,ha 06.05.2007. 00:59 #18199

status: user
broj poruka: 4163
apsolutno se slazem sa tobom. I masna krpa se prodaje za pare, muzejske relikvije, crkotine.. itd spisak ide u nedogled. Ok, slazem se da ima ljudi kojima je potrebna starija oprema medjutim nije u redu da za nekog bartona 2500+ i neku asus nf2 plocu trazim 130e!!! (pod izgovorom novo). Svi dobro znate sta moze da se bolje pazari za te pare. Ima i 1 druga strana, a to je da deficitarne komponente prodaju daleko skuplje od novih boljih komponenti. Prost razlog je sledeci. Tip ima amd 2000+, neku kt333 plocu, gforce4, 256 rama .. i crkne mu proc.Taj neko ce radije dati 35 do 40e za drugi polovan (koji bi po meni trebao da vredi recimo 15e, a mozda je i to puno)nego da menjaju vise stvari koje bi proistekle kupovinom novog. E to je bezobrazan razlog zbog kojeg svi drze nasvirane cene polovnjaka. To se prodaje, a da li se proda po tim cenama to je drugo pitanje


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs