Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
VoIP
skype telefon
STRANA 1 OD 1
pedjag skype telefon 14.02.2012. 20:29 T43240

status: user
broj poruka: 424
Ima li ovde neko da koristi neki skype telefon? bezicni bi bilo sjajno.
Nasao sam povoljno simens gigaset Gigaset C450 IP koji je VOIP,ali nikako da vidim jel sa njim moze da se upari skype ?

hvala

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
AMD Phenom 2 1090t,Gigabyte 870A-UD3,4gb Exceleram 1800mhz,Sapphire HD 6870,2x2 TB Samsung HDD,NZXT m59
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 15.02.2012. 04:53 #398885

status: user
broj poruka: 4225
Imas A4 Tech tastature sa telefonom bezicne i zicne. Zasstupnik je Telix u NS ili TNT. d.o.o Beograd. Nazovi ih i dogovori se. Ja sam kupio tastaturu sa zicnim i koristio sam je prije 2-3 godine i radilo je sasvim ok. Ako hoces profi uzmi Belinni Skype fon.cena je oko 20e. Simems opremu ne koristim zadnjih najmanje 5 godina, tako da ti ne mogu reaslno odg.
operator

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs