Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Cena nije fiksna !
STRANA 1 OD 1
XXXL Cena nije fiksna ! 18.05.2007. 21:22 T4416

status: user
broj poruka: 537
`Cena nije fiksna
Oglas: 19206

Ponuda->Privatno lice->Korišćena roba

Intel Celeron 2.6GHz
SDRAM 2Gb 2x1 PC3200
HDD Maxtor 2x120Gb 7200,UltraATA133
ATI Radeon9250 128Mb
GIGABYTE GA-8SG667
DVD-RW Pioneer DVR-107D
Modem IntelV92
Dlink DFE-530TX
Samsung 19 SyncMaster 959NF
Cena: 600 EUR
`


HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHHA
HAHAHAHAHAHAHAHHA:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
E kako me slatko nasmejao covek :) Ili je neupucen totalno pa i da mu se oprosti ili je bezobrazan toliko da opet covek mora da mu oprosti :) 2 minuta ciste zabave i smejanja posle procitanog oglasa :) ko je neraspolozen i depresivan zbog kise, obavezno neka pogleda oglas :p
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vukdusan ... 18.05.2007. 21:26 #19626

status: user
broj poruka: 801



Ja mu dajem 750e.ako neko oce da da vise neka mi se javi,spreman sam jos dosta da idem...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
XXXL BTW 18.05.2007. 21:31 #19627

status: user
broj poruka: 537
Valjalo bi da se napravi neki referentan cenovnik polovnih komponenti :) Cisto da neko ko se bas i ne razume u kompjutere ne naleti na pecarosa i sve pare da za glupost! Naravno da su ovce za sisanje, ali mozda neke ovcice imaju kratku kosu pa nazebu ako se osisaju na neku ruznu frizuru :)
Jeste zeznuto napraviti cenovnik za polovne komponente posto ih ima +beskonacno razlicitih, ali neke osnove da se znaju .. npr. Celeron d na 3GHz moze da kosta od 20 do 35 eura jer je nov 45 (dao sam primer na pamet, mozda se neko i ne slozi samnom oko tacne cene ali je bitna poenta) i kada neko neupucen pogleda, da taj proc. neki baja prodaje za 70eur, zna da je to previse! Ima dosta ljudi koji ne listaju oglase cesto i nisu upuceni u kupovinu polovnih komponenti a neka crna muka ih natera da moraju da pazare nesto polovno (jer nemaju kinte za novo) pa ne bi bilo lose kada bi se bar malo uputili u cene :) a i smanjio bi se broj lesinara :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
simke000 Pa lepo rece covek da nije fiksna cena 18.05.2007. 21:32 #19628

status: user
broj poruka: 504
Mao kad procita ovo i progugla videce kolik se NIJE zeznuo sto je napisao da cena nije fiksna,a koliko se zeznuo sto crno 600€ napisa.Kuku meni!!!!!!
Simke
Valjevo u srcu!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
XXXL Re: ... 18.05.2007. 21:34 #19629

status: user
broj poruka: 537
e, ma covek ima Dlink i 19ticu iz proslog veka :) 750eura je skroz opravdano :) evo ja licitiram na 760 +par starih Nike air max 4 patika iz vremena kada je kupljem taj komp :) cisto da coveka ne `uvati nostalgija kasnije kad proda :p


::
::
::
:: Ja mu dajem 750e.ako neko oce da da vise neka mi se javi,spreman sam jos dosta da idem...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: Re: ... 18.05.2007. 22:01 #19631

status: user
broj poruka: 5696
Da li ali to je jedini i ponavljam jedni tip CRTa koji je Samsungu davalo sliku (a ne brljotine na DynaFlat ili Magic Bright). U pitanju je NaturalFlat iz serije Sony Trinitron FD ili Mitsubishi Diamondtron. Ostali Sasmunzi su djubre nad djubretom, kao i LG


M i G

:: e, ma covek ima Dlink i 19ticu iz proslog veka :) 750eura je skroz opravdano :) evo ja licitiram na 760 +par starih Nike air max 4 patika iz vremena kada je kupljem taj komp :) cisto da coveka ne `uvati nostalgija kasnije kad proda :
::
::
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: Ja mu dajem 750e.ako neko oce da da vise neka mi se javi,spreman sam jos dosta da idem...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
milos24 Re: Re: Re: ... 18.05.2007. 22:37 #19635

status: user
broj poruka: 282
Tacno ali je takodje imao dosta problema posle 2 - 4 godine (a verujem da je ovaj toliko star) kao sto su tamnija slika i pucanje gler premaza. U svakom slucaju lud covek.

Pozdrav

Milos

Ko ne zna, i zna da ne zna, dete je, nauci ga,
Ko zna, a ne zna da zna, spava, probudi ga,
Ko ne zna, a misli da zna, budala je, kloni ga se,
Ko zna, i zna da zna, mudar je, sledi ga.

:: Da li ali to je jedini i ponavljam jedni tip CRTa koji je Samsungu davalo sliku (a ne brljotine na DynaFlat ili Magic Bright). U pitanju je NaturalFlat iz serije Sony Trinitron FD ili Mitsubishi Diamondtron. Ostali Sasmunzi su djubre nad djubretom, kao i L
::
::
:: M i G
::
:: :: e, ma covek ima Dlink i 19ticu iz proslog veka :) 750eura je skroz opravdano :) evo ja licitiram na 760 +par starih Nike air max 4 patika iz vremena kada je kupljem taj komp :) cisto da coveka ne `uvati nostalgija kasnije kad proda :
:: ::
:: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: Ja mu dajem 750e.ako neko oce da da vise neka mi se javi,spreman sam jos dosta da idem...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy Re: Re: Re: Re: ... 18.05.2007. 22:50 #19637

status: user
broj poruka: 4163
Nije on lud nego trazi ludaka


:: Tacno ali je takodje imao dosta problema posle 2 - 4 godine (a verujem da je ovaj toliko star) kao sto su tamnija slika i pucanje gler premaza. U svakom slucaju lud covek
::
:: Pozdra
::
:: Milo
::
:: Ko ne zna, i zna da ne zna, dete je, nauci ga
:: Ko zna, a ne zna da zna, spava, probudi ga
:: Ko ne zna, a misli da zna, budala je, kloni ga se
:: Ko zna, i zna da zna, mudar je, sledi ga
::
:: :: Da li ali to je jedini i ponavljam jedni tip CRTa koji je Samsungu davalo sliku (a ne brljotine na DynaFlat ili Magic Bright). U pitanju je NaturalFlat iz serije Sony Trinitron FD ili Mitsubishi Diamondtron. Ostali Sasmunzi su djubre nad djubretom, kao i L
:: ::
:: ::
:: :: M i G
:: ::
:: :: :: e, ma covek ima Dlink i 19ticu iz proslog veka :) 750eura je skroz opravdano :) evo ja licitiram na 760 +par starih Nike air max 4 patika iz vremena kada je kupljem taj komp :) cisto da coveka ne `uvati nostalgija kasnije kad proda :
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: :: Ja mu dajem 750e.ako neko oce da da vise neka mi se javi,spreman sam jos dosta da idem...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
XXXL hehe 18.05.2007. 23:36 #19640

status: user
broj poruka: 537
dabome :p
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vukdusan Re: Re: ... 19.05.2007. 00:37 #19646

status: user
broj poruka: 801

dacu mu ja i 5 trenerki(XL,X,M velicina) iz tog doba,ostale od kad sam gradio kucu.malo poprskane farbom i malterom ali se u mraku ne primecuje...

:: e, ma covek ima Dlink i 19ticu iz proslog veka :) 750eura je skroz opravdano :) evo ja licitiram na 760 +par starih Nike air max 4 patika iz vremena kada je kupljem taj komp :) cisto da coveka ne `uvati nostalgija kasnije kad proda :
::
::
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: Ja mu dajem 750e.ako neko oce da da vise neka mi se javi,spreman sam jos dosta da idem...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni .... 19.05.2007. 00:46 #19649

status: user
broj poruka: 4506

nije to nista ..video sam lika sto prodaje bedni 7300 LE koji je overklokovan i `radi svakodnevno ` na 600/1600 mhz !!!!!! ej i to za 100e !!! na kolac bre i to nepodmazan :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi :) 19.05.2007. 14:29 #19672

status: user
broj poruka: 568
mozda je za njega emotivno vezan
nepodmazan kolac je lepo resenje podrzavam

Licence to kill

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Pa sad bas... 19.05.2007. 14:35 #19676

status: user
broj poruka: 7761
Ako ostavi pomenutih 600 i kusur jevreja na njemu pored kontejnera neko ce da ga uzme i odnese, ali za te pare taj racunar, pa mozda ako je covek izmislio vremensku masinu pa se vrati par godina u proslost.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs