Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
YouTube snimci
BB VIP - Pedja D`Boy pokazuje polni organ
STRANA 1 OD 1
ludi BB VIP - Pedja D`Boy pokazuje polni organ 26.05.2007. 23:54 T4518

status: user
broj poruka: 568
http://www.youtube.com/watch?v=JHM6JinRxSg

surovo :)

Licence to kill
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Hajduk Auu pa da li je ovo normalno!!! 27.05.2007. 00:41 #20267

status: user
broj poruka: 114

Hajduk

Otvorim novine VELIKI BRAT, ukljucim TV opet VELIKI BRAT izadjem na ulicu svi pominju velikog brata pa sad i ti da mi zagorcas zivot. J**** ti velikog brata. Ovo je forum za kompijutere i bilo sta drugo pisi samo molim te ne spominji te seljake sa TV-a vise.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Hajduk Auu pa da li je ovo normalno!!! 27.05.2007. 00:41 #20268

status: user
broj poruka: 114

Hajduk

Otvorim novine VELIKI BRAT, ukljucim TV opet VELIKI BRAT izadjem na ulicu svi pominju velikog brata pa sad i ti da mi zagorcas zivot. J**** ti velikog brata. Ovo je forum za kompijutere i bilo sta drugo pisi samo molim te ne spominji te seljake sa TV-a vise.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
krkub Re: Auu pa da li je ovo normalno!!! 27.05.2007. 00:54 #20269

status: user
broj poruka: 1006



::
:: Hajduk
::
:: Otvorim novine VELIKI BRAT, ukljucim TV opet VELIKI BRAT izadjem na ulicu svi pominju velikog brata pa sad i ti da mi zagorcas zivot. J**** ti velikog brata. Ovo je forum za kompijutere i bilo sta drugo pisi samo molim te ne spominji te seljake sa TV-a vise.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vukdusan Re: Auu pa da li je ovo normalno!!! 27.05.2007. 01:05 #20270

status: user
broj poruka: 801



::
:: Hajduk
::
:: Otvorim novine VELIKI BRAT, ukljucim TV opet VELIKI BRAT izadjem na ulicu svi pominju velikog brata pa sad i ti da mi zagorcas zivot. J**** ti velikog brata. Ovo je forum za kompijutere i bilo sta drugo pisi samo molim te ne spominji te seljake sa TV-a vise.


e a sto je dobar onaj veliki brat.a tek ovaj VIP.e a jesi gledao onda..?:DD
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi ... 27.05.2007. 01:32 #20272

status: user
broj poruka: 568
ja sam hteo da pokazem ljudima kako se covek blamira nebitno je to sto je u velikom bratu vec sta je uradio i reko

Licence to kill

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Hajduk VB 27.05.2007. 03:04 #20282

status: user
broj poruka: 114

Hajduk

Ma opusteno samo nek se oni blamiraju ali televizija i ostali medii uopse ne treba da prenose to. U ovoj drzavi svako gleda drugog sta radi a ne gleda svoja posla zato smo tu gde jesmo(stigli smo do dna i kopamo dublje).
Samo da napomenem da moj prvi post nije bio upucen tebi (Ludi) nemoj da shvatas licno.
Pozdrav svima (pa i onima u Velikom Blatu)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Hajduk VB 27.05.2007. 03:04 #20283

status: user
broj poruka: 114

Hajduk

Ma opusteno samo nek se oni blamiraju ali televizija i ostali medii uopse ne treba da prenose to. U ovoj drzavi svako gleda drugog sta radi a ne gleda svoja posla zato smo tu gde jesmo(stigli smo do dna i kopamo dublje).
Samo da napomenem da moj prvi post nije bio upucen tebi (Ludi) nemoj da shvatas licno.
Pozdrav svima (pa i onima u Velikom Blatu)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vampirbg Re: BB VIP - Pedja D`Boy pokazuje polni organ 27.05.2007. 04:09 #20286

status: user
broj poruka: 711
To neko gleda?! BTW ako uzmes u obzir da je na IT forumu vecina posetilaca (obicno) muskog pola, zato mislis da bi nas njegov polni organ interesovao? Vec imam jedan i mogu da ga gledam do mile volje :) Da se neka devojka skinula to bi bilo zanimljivo, ali ovako ...

:: http://www.youtube.com/watch?v=JHM6JinRxSg
::
:: surovo :
::
:: Licence to kil

PS BTW ko je Pedja D`Boy? Ako sam dobro informisan ovo je trebalo da bude neki show sa poznatim ljudima? (doduse, buduci da TV uglavnom gledam nocu, ne mogu bas da se pohvalim da znam sve zvezde sa Pinka i sl.)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Oglasnik ... 27.05.2007. 04:54 #20287

status: user
broj poruka: 726


Pedja je muzicki obrazovan i svestran,njega ne bi trebalo svrstati u `Pink` ili slicnu kategoriju.Ipak,kako je novac opijum za estrade junake,ne bi me iznenadilo da krene putem kojim se cesto ide,a na kojem su se mnogi izgubili (ko je rekao `Osvajaci`?).

Pomenuo sam `Pink` - nemam nista protiv ovakve vrste programa,zato sto cijenim i drugacija misljenja/ukuse.Uostalom,ko ne zeli da gleda/slusa odredjen program,uvijek ima daljinski upravljac.Sto se mene tice,da nema Lige sampiona,ne vjerujem da bih ukljucivao TV.


Hajduk je dobro primijetio ::U ovoj drzavi svako gleda drugog sta radi a ne gleda svoja posla zato smo tu gde jesmo(stigli smo do dna i kopamo dublje).
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
krkub Re: ... 27.05.2007. 11:07 #20292

status: user
broj poruka: 1006



::
::
:: Pedja je muzicki obrazovan i svestran,njega ne bi trebalo svrstati u `Pink` ili slicnu kategoriju

ko je bre taj pedjadboj??!! sve te kukumavke, pozere & pozerchine, antisluhiste, polupismene i uzasne `zvezde` mahom znam - ali za njega nikad cuo... ako je on obrazovan i svestran, zasto je isukao bajonet u sred show-a koji gleda cela zemlja, i zasto se osim cenzure (beep!) nije moglo cuti nista drugo??!! obicna pijandura...
::
:: Pomenuo sam `Pink` - nemam nista protiv ovakve vrste programa,zato sto cijenim i drugacija misljenja/ukuse

zelim biti politicki nekorektan kada su svi oni u pitanju... toliko su uzasni da ne mogu da kazem da cenim tudj ukus - jer to nije ukus, vec demozgitis... :/
sva ta sirova&surova `elita` kulture je opasnija od svih zlih politicara zajedno... heej, pa koji to oni zivotni model propagiraju?? (kokakola-malrboro-suzuki)
a klinci sve upijaju... kada neki od onih malo pre spomenutih politicara preteraju (nazalost, takvih ima koliko hoces), dese se neke demonstracije, desi se neki prevrat, i on ode u tri lepe... ali OVI ostaju... (malo banalizujem stvari, ali kapirate)
jbt, ja sam bio xyz puta srecniji kada je ona dro..., ovaj pevaljka ceca otisla u buvaru nego kada je sloba pao... pih :(

Uostalom,ko ne zeli da gleda/slusa odredjen program,uvijek ima daljinski upravljac.Sto se mene tice,da nema Lige sampiona,ne vjerujem da bih ukljucivao TV.
::
::
slazem se za daljinski u potpunosti, pogotovu ako mu je `stand by` dugme veliko - i zmureci moze da se ugasi...


:: Hajduk je dobro primijetio ::U ovoj drzavi svako gleda drugog sta radi a ne gleda svoja posla zato smo tu gde jesmo(stigli smo do dna i kopamo dublje)

i ovo je istina - samo ne iz naseg, modernog doba, vec nasa sustinska, elementarna... sumnjam da ce se to ikad bitno izmeniti...

p.s. uopste mi nije jasno sa kojim pravom taj big bradr ima, u ovom serijalu, atribut VIP??? ukupno sam odgledao (kada sve saberem) 7-8 minuta celog programa, i kazem da to VIP, zapravo, znaci Veri Imbecil Pajsers...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
100noga Auuu ala smo zabrazdili 27.05.2007. 13:19 #20298

status: user
broj poruka: 188
Pogledah ovo jer nisam shvatio sta bre VBVIP trazi ovde, ali me jos vise zbunise komentari o PedjiDBoju.
On je estradni ludak iz vremena kada si u Beogradu uz puno srece hvatao TRI TV programa (TVB1, TVB2 i TVNS), cekao svaki put po pet minuta da ti se ucita program u Dugu ili Debeljka, a na naplatnoj rampi si dobijao busenu karticu. Etada je on imao hitove, jedan je vajda bese sa Biljom Krstic ako se nevaram.
A sto ga je vadio njegova stvar ko sto je nasa dali cemo to gledati ili ne.
A dovoljno ljudi to gleda cim se nastavlja i nastavlja i nastavlja i............

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tmservis LJUDI 27.05.2007. 14:09 #20301

status: user
broj poruka: 35
PREVAZIDJIMO OVAKVE GLUPOSTI. `OGLASNIK` je u pravu
Beograd,

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vlajkic uh uh uh 27.05.2007. 20:04 #20335

status: user
broj poruka: 609
u je mora da ste mnogo mladi kad neznate ko je pedjadboy...steta takvog ponasanja s njegove strane


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Malo im je denacifikacija nego sad i... 27.05.2007. 21:24 #20344

status: user
broj poruka: 7761
Ova Blej92 stanica je definitivno izgubila kompas jos malo pa ce poceti da lici na ruzicaste, prvo su nas ubedjivali da smo gonocidna nacija, a sad jos hoce da naprave i debilnu naciju od nas prikazujuci ovakve `realne programe`.
I njih i ruzicaste treba zakonom zabraniti, jer su to dva ekstrema na suprotnim stranama skale dobrog ukusa i buducnosti Srbije.

A sto se tice Pedje D`Boja, pa on je bio nosioc novog talasa na ExYU muzickoj sceni ali s pocetka 80-tih, kada vecina vas nije bila rodjena zato ga ni ne znate, ima par hitova poput Jugoslovenka (ljupka oko struka), uvek je delovao pederast, razvlaci kad prica ali je stalno bio okruzen `nida-ma` ili kako bo to bosancerosi rekli trebama. Pocetkom raspada bivse zajednicke drzave se zajedno sa mnogim drugim likovima sa muzicke scene povukao u ilegalu i lagano prepustio scenu mediokritetima koji i dan danas zare, pale i uspostavljaju `udri me do zore standarde`, NAZALOST.

Uf je.o te od ovoga moz`e `se rikne !!!

Mislim da je dalje prikazivanje navedenog realnog programa zrelo za referendum, jedino je sranje sto bi pored neverovatn kolicine prozapadnih i liberalnih `intelektualaca` i tranzicijom ubijene radnicke klase ladno odneo pobedu na istom, rj sire narodne mase bi se sad pre odrekle KiM nego `velikog blata`.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
krkub Re: uh uh uh 27.05.2007. 23:38 #20355

status: user
broj poruka: 1006



:: u je mora da ste mnogo mladi kad neznate ko je pedjadboy...steta takvog ponasanja s njegove stran
::
::
::

imam 32 godine i stvarno ne znam ko je taj krelac... domaca muzika me interesovala/interesuje u promilima... bilo/jeste/bice

sta god pricaste za njega, sta god da je on, koliko god da je faca (bio/jeste), to isukavanje alatke je dno dna... o audio momentu da i ne govorim (montazer iz `emotiona` je imao posla ihaaaj)... isto to bih rekao i da je neka cica istresla svoja vimena

jbt, znam licno bar 10ak klinaca mladjih od 11 godina koji gledaju to sranje...

uzas

kraj price
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markozutic re 08.04.2010. 08:35 #202905

status: user
broj poruka: 1463
retardi, i koji ovo snimaju, i koji pustaju na televiziji, sramota! :/




Intel E7500 2.93GHz
Gigabyte GA-EP43-DS3
1x2GB Apacer 800MHz
250GB WD
Gainward 9800GT 512MB
Chieftec 350W
Samsung 710n 17` TFT


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs