Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
Adakom vs PC berza...
STRANA 1 OD 1
mario80 Adakom vs PC berza... 24.03.2005. 13:32 T453

status: user
broj poruka: 95
Pre neki dan otvorim ja stranicu PC berze i ugledam u extra ponudi na sred prve strane reklamu za SYS GUARD IV za 33, 1 euro mislim i pozelim da ga imam u svom kucistu...detalji na maticnom sajtu:

http://www.eurocase.cz/English/guardian4.htm

Odem lepo na adakom-ove cene i nadjem uredjaj. Prokrstarim po internetu i nadjem sve podatke i odlucim da to pazarim! Posto sam imao 3 opticke komponente u kucistu, prodam jednu igrom slucaja isti dan. Danas nazovem ADAKOM i dobijem fantastican odgovor! ONI TO UOPSTE NEMAJU! IMAJU U PONUDI ALI NIKAD NISU NARUCILI! Na pitanje da li ce imati, komercijala mi je odgovorila da im se javim kroz DVE NEDELJE!DOK NE RASPRODAJU SYS GUARD III!!!!! KO OVDE LAZE? ADAKOM ILI PC BERZA? KOGA DA HVATAM ZA GUSU? Uredjaj se inace pojavio u prodaji jos prosle godine( po podacima maticnog sajta!)
Da ja vas sve lepo pitam...kada ce doci dan da firme imaju obraz i postuju kupce ili cemo mi ostati niza vrsta za njih? Kada ce shvatiti da ako nas nema - nema ni njih????
Kako su oni samo opusteni i hladnokrvni kad je glupost u pitanju...ni mi se izvinjavamo...

tko leti, vrijedi!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
hypersonic sta da ti kazem 24.03.2005. 17:35 #1168

status: user
broj poruka: 47
Sta da ti kazem, trebao si davno da naucis, da prvo treba da pitas telefonom, pa tek onda da ides u kupovinu, a ne da prvo prodas uredjaj, pa jos krenes grlom u jagode da kupujes nesto sto ne postoji. Ipak ti je ovo Srbija, i pitanje je kada ce se ljudi nauciti da postuju korisnika
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zeljkoa Da, upravo tako ... 25.03.2005. 23:29 #1193

status: admin
broj poruka: 712
Sta da Vam kazem, ... svaka firma je sama odgovorna za svoje cene i ponudu.
Kolege iz Adacoma su obecali da ce redovnije slati cenovnike i azurirati Ekstra ponudu, ali ocigledno da jos uvek nisu nasli dovoljno vremena da to odrade. Pokusacemo da ih ponovo podsetimo na to.

-----------------------------------
Željko Arnautovic,
PC Berza

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mario80 Sve ja razumem... 27.03.2005. 17:57 #1217

status: user
broj poruka: 95
Ali mi nikako ne ulazi u glavu kako to reklamiraju nesto sto nikada nisu imali! Pa cak stave i cenu! U svetu se to radi na jedan finiji nacin, kaze se - uskoro po ceni od xx....Stvarno, kao da rade na naftnoj platformi a ne sa hardverom...Kako li im izgledaju kompjuteri????
sta da se radi..... SRBIJA! :)
tko leti, vrijedi!

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs