Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Dno !
STRANA 1 OD 1
XXXL Dno ! 31.05.2007. 23:45 T4583

status: user
broj poruka: 537
Upalim ja TV pre 3 minuta i sta vidim : neki brat snima copor frikova sa balkana a oni shljaste u realnosti ovdasnje inteligencije! Da se coveku smuci, pogotovo kad pogleda oko sebe i vidi da dosta ljudi to gleda i prati kao spanske serije ! Vidim nekog debelog lika koji seta u nekim gacama i samo se drpa, jednim cesanjem sigurno skine pola kile bubuljica sa bulje. UZAS! Promenim kanal, kad ono tri politicara kao kokoske pricaju i kljucaju jedni druge u glave. A ti politicari predstavljaju narod koji je glasao za njih a taj narod gleda onog istog brata. Ma ljudi jesam ja skrenuo ili je su ljudi otisli (da ne kazem tacnu lokaciju) u aut po sve?

Ova tema nema veze sa racunarima al morao sam nesto da napisem bas sam se iznervirao, nekako mi se svi smucili. Na kraju cu jos i da krenem da ucim da ne bi gledao bljuvotine koje ostali gutaju sa zadovoljstvom.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca re 31.05.2007. 23:48 #20688

status: user
broj poruka: 1574
Da,to lici na Srbiju i njihove visokokvalitetne programske kanale..Ne vredi nervirati se zbog toga jer ces samo sve vise i vise da uvadjas koliko smo jadna i propala drzava..pozz i ne nerviraj se zbog gluposti koji drugi prave..


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: Dno ! 01.06.2007. 00:14 #20696

status: user
broj poruka: 9381



:: Upalim ja TV pre 3 minuta i sta vidim : neki brat snima copor frikova sa balkana a oni shljaste u realnosti ovdasnje inteligencije! Da se coveku smuci, pogotovo kad pogleda oko sebe i vidi da dosta ljudi to gleda i prati kao spanske serije ! Vidim nekog debelog lika koji seta u nekim gacama i samo se drpa, jednim cesanjem sigurno skine pola kile bubuljica sa bulje. UZAS! Promenim kanal, kad ono tri politicara kao kokoske pricaju i kljucaju jedni druge u glave. A ti politicari predstavljaju narod koji je glasao za njih a taj narod gleda onog istog brata. Ma ljudi jesam ja skrenuo ili je su ljudi otisli (da ne kazem tacnu lokaciju) u aut po sve
::
:: Ova tema nema veze sa racunarima al morao sam nesto da napisem bas sam se iznervirao, nekako mi se svi smucili. Na kraju cu jos i da krenem da ucim da ne bi gledao bljuvotine koje ostali gutaju sa zadovoljstvom



Iskuliraj, bre.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
drax re 01.06.2007. 00:48 #20702

status: user
broj poruka: 246
Pa gde ti zivis covece?! Ili slabo gledas TV ili mnogo ucis, pa nisi video da se to desava svakodnevno vec godinama. Programi sa zivotinjama na kablovskoj su mnogo bolji i humaniji.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
srdoch Ogorčenje! 01.06.2007. 07:19 #20710

status: user
broj poruka: 1261
Apsolutno te razumem prijatelju. Ja TV ni ne palim već odavno iz istih razloga osim za neku utakmicu ili film sa kompa. Prednosti su višestruke, smanjićes racun za struju a pri tom ćes ostati mentalno zdrav što je i najbitnije. Evo baš juče čekam da počne prenos basketa Hemofarm - Partizan kad gle čuda, počinje prenos iz drage nam skupštine a od basketa ni traga ni glasa?! Osuđen na praćenje rezultata u donjem delu ekrana SOS kanala, bacam se na komp i palim NBA 2007 sa Serbia patch-om da bar virtualno sebi priuštim košarkaški događaj i oslobodim se stresa. Reči gađenja koje bih bio u stanju da prospem na račun skupštine,velikog brata i grand parade još uvek ne postoje u mom vokabularu a čini mi se ni u srpskom jeziku. Izvinjavam se ako sam zaboravio da navedem još neki primer iz ogromnog asortimana smeća koje se vrti na našim kanalima ali neka me neko dopuni. E sad ide ono najgore što vaš TV aparat može da vam unese u kuću pa sam to namerno ostavio za kraj. Količina primitivizma koji možete zapaziti putem vaše katodne (kanalizacione) cevi, sa jedne novosadske tv stanice, za mene je frapantna. To čovek dok ne vidi, ne može da poveruje. Takav sabor freek-ova nisam video još od tužnih devedesetih i vremena kleopatre. U svakoj normalnoj zemlji ta televizija odavno nebi postojala ili bi im se naplatio debeo porez na šund i kič. Tužno je živeti u državi u kojoj republička radio-difuzna agencija takvoj deponiji dodeli frekvenciju. Tolika doza imbecilnosti jednostavno vređa ljudsku inteligenciju i dignitet. Na glavnog lika sa dotične tv stanice suvišno je i trošiti reči. Ono prosto vredi videti da bi ste poverovali da tako nešto uopšte postoji. Ko izdrži bar 5 minuta u posmatranju te septičke jame a da ni jednom ne opsuje, taj ima živce od čelika ili jednostavno spada u isti nivo mentalne osakaćenosti. Jednom rečju, KATASTROFA!!!

Ako do sad nisi shvatio da živimo `u zemlji divljaka na balkanu prokletom`, najbolje ti je da završiš to što si počeo da učiš i da pakuješ kofere za `što dalje odavde` i kad tamo stigneš da nikom od sramote ne kažeš odakle si. Druga varijanta je da se jednostavno isključiš i ne dozvoliš da te takve stvari dotiču. Na ovu temu bih mogao knjigu da napišem ali analizom ovakvih pojava i njima sličnih prekoračio bi broj strana najopširnijeg književnog dela ikad napisanog. Dosta sam smarao a i bolje da skratim dok mi zbog izliva besa izazvanog samim pomenom gore navedenih stvari ne skoči pritisak.
U svakom slučaju, ne dajte si i živi bili!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Pa nisi jedini iziritiran ... 01.06.2007. 07:45 #20711

status: user
broj poruka: 7761
Ko sto rekoh nisi jedini iziritiran programskim shemama nasih TV-stanica, a kad se uzme u obzir da je vecina tih sranja na Blej92 televiziji koja kao pretenduje da bude avangardna TV koja stremi E.U. mogu da zamislim sta nas ceka tamo. Kad samo vidim one likove koji kao rade one karadjoke ne mogu da se otmem utisku ocajno loseg plagijata kultne emisije iz 80 i 90-tih godina proslog veka 3K Dur.
TZV javni servis ne bih ni da spominjem pa oni ni muve ne mogu da odstrane iz svojih studija, pa svakom gostu pre pocetka emisije dele muvotepalo za svaki slucaj.
Ostale ne bih ni da komentarisem te stoga sve manje gledam TV, jedino je muka sto klinci u koje spada i moja cerka obozavaju takve sadrzaje, verovatno ne znajuci za bolje jer niko ni ne nudi bolje.
Klinac non stop bleji u Condom network, i one odvratne crtace.
A oboje se nerviraju kad ja prebacim na NG, History, Animal, Travel, ili Sport Italia.

I da rezimiram sacuvaj me boze `Blej92` i `jadnog` servisa RT(ds)S.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mrlja Re: Dno ! 01.06.2007. 08:23 #20713

status: user
broj poruka: 299

:: Ova tema nema veze sa racunarima al morao sam nesto da napisem bas sam se iznervirao, nekako mi se svi smucili. Na kraju cu jos i da krenem da ucim da ne bi gledao bljuvotine koje ostali gutaju sa zadovoljstvom

Uci!!!!
:))))
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
milos24 kad smo vec poceli 01.06.2007. 09:21 #20714

status: user
broj poruka: 282
o TV-u
ja se slazem da je ovo neverovatno.
Ja imam jednu strasno losu naviku, a to je gledanje TV-a dok jedem. Otprilike samo tada i gledam TV. Tu naviku sam stekao kao klinac kada je i moglo nesto da se vidi na TV-u. Sada nema apsolutno nista i sto je gore od nista ima prenos skupstine, grand, veliki brat, spanske serije i slicna sranja. Tako da mi se cesto desi da sednem da jedem i onda da provedem 15 minuta u menjanju kanala u pokusaju da nadjem nesto od cega mi se ne povraca. Primetio sam jos nesto veoma interesantno, a to je na voditelji na nacionalnoj televiziji sve manje govore knjizevni jezik a sve vise imao neke sumanute akcente i takodje sve vise koriste hrvatskih reci i sto je najgore novohrvatskih. Da se razumemo nemam nista protiv hrvatskog ali mislim da je besmisleno da se na nacionalnoj televiziji koristi bilo sta sem jezika koji je zvanican u toj zemlji. Pre neki dan sam procitao u novinama `ekran ima visoku razlucivost`, zar oni nemaju nekoga ko kontrolise te textove pre izlaska u stampu. Takodje je neverovatno da nisu zabranjeni TV-kvizovi tipa pogodite lika sa slike i osvojite brdo para, ali nas zovite na ovaj broj i ostavite nam dva brda. Mqada mi nije jasno ni sto se cudimo, pa mi zivimo u zemlji gde je Zorica Brunclik bila ministar za kulturu. Poruka je: Drzite se neta za vesti, bioskopa i dvd/divx filmova za razonodu i history/discovery,NG/itd. za obrazovanje i kulturu.

Pozdrav

Milos

Ko ne zna, i zna da ne zna, dete je, nauci ga,
Ko zna, a ne zna da zna, spava, probudi ga,
Ko ne zna, a misli da zna, budala je, kloni ga se,
Ko zna, i zna da zna, mudar je, sledi ga.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Becskerek Re: Ogorčenje! 01.06.2007. 10:04 #20717

status: user
broj poruka: 6
BRATE POTISUJEM SVAKU REC!

A VI OSTALI UCITE I STO PRE NAPOLJE.... PO SVAKU CENU.... I, NE OKRECI SE SINE! TO JE JEDINA MOGUCNOST DA SE SPASETE....POVRACANJA, BEDE I JADA. NAZALOST!


:: Apsolutno te razumem prijatelju. Ja TV ni ne palim već odavno iz istih razloga osim za neku utakmicu ili film sa kompa. Prednosti su višestruke, smanjićes racun za struju a pri tom ćes ostati mentalno zdrav što je i najbitnije. Evo baš juče čekam da počne prenos basketa Hemofarm - Partizan kad gle čuda, počinje prenos iz drage nam skupštine a od basketa ni traga ni glasa?! Osuđen na praćenje rezultata u donjem delu ekrana SOS kanala, bacam se na komp i palim NBA 2007 sa Serbia patch-om da bar virtualno sebi priuštim košarkaški događaj i oslobodim se stresa. Reči gađenja koje bih bio u stanju da prospem na račun skupštine,velikog brata i grand parade još uvek ne postoje u mom vokabularu a čini mi se ni u srpskom jeziku. Izvinjavam se ako sam zaboravio da navedem još neki primer iz ogromnog asortimana smeća koje se vrti na našim kanalima ali neka me neko dopuni. E sad ide ono najgore što vaš TV aparat može da vam unese u kuću pa sam to namerno ostavio za kraj. Količina primitivizma koji možete zapaziti putem vaše katodne (kanalizacione) cevi, sa jedne novosadske tv stanice, za mene je frapantna. To čovek dok ne vidi, ne može da poveruje. Takav sabor freek-ova nisam video još od tužnih devedesetih i vremena kleopatre. U svakoj normalnoj zemlji ta televizija odavno nebi postojala ili bi im se naplatio debeo porez na šund i kič. Tužno je živeti u državi u kojoj republička radio-difuzna agencija takvoj deponiji dodeli frekvenciju. Tolika doza imbecilnosti jednostavno vređa ljudsku inteligenciju i dignitet. Na glavnog lika sa dotične tv stanice suvišno je i trošiti reči. Ono prosto vredi videti da bi ste poverovali da tako nešto uopšte postoji. Ko izdrži bar 5 minuta u posmatranju te septičke jame a da ni jednom ne opsuje, taj ima živce od čelika ili jednostavno spada u isti nivo mentalne osakaćenosti. Jednom rečju, KATASTROFA!!
::
:: Ako do sad nisi shvatio da živimo `u zemlji divljaka na balkanu prokletom`, najbolje ti je da završiš to što si počeo da učiš i da pakuješ kofere za `što dalje odavde` i kad tamo stigneš da nikom od sramote ne kažeš odakle si. Druga varijanta je da se jednostavno isključiš i ne dozvoliš da te takve stvari dotiču. Na ovu temu bih mogao knjigu da napišem ali analizom ovakvih pojava i njima sličnih prekoračio bi broj strana najopširnijeg književnog dela ikad napisanog. Dosta sam smarao a i bolje da skratim dok mi zbog izliva besa izazvanog samim pomenom gore navedenih stvari ne skoči pritisak
:: U svakom slučaju, ne dajte si i živi bili!!
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re 01.06.2007. 10:05 #20718

status: user
broj poruka: 3529
Svaka emisija, serija, svaki film, svake vesti, imaju svog gledaoca, i jedino sto mogu da kazem jeste: Hvala bogu pa nisu svi kanali isti, dokle god imas izbor ne treba da se uzbudjujes!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mrlja /me 01.06.2007. 12:17 #20720

status: user
broj poruka: 299

odvrcem do `panja` (od shljive)
Bruce Springsteen - 57 channels (and nothing`s on) ...

dakle nije samo kod nas tako .. to je globalno selo bwe..
ne vredi se zestiti...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pcandparts `...dakle nije samo kod nas tako .. to je globalno selo bwe...` 01.06.2007. 16:20 #20741

status: user
broj poruka: 73

U pravu si. Ja bih rekao: ...globalna SELENDRA!

I bas to su intencije - daj narodu sto vise sra*a, da se zaglupljuje (onima sto to smisljaju dobro plati) i gledaj da niko ne iskace iz te šeme (nijedna zemlja)... Zato i uvode unificiranost svega i svacega po svaku cenu - sve mora da bude po sablonu (i svuda), inace...
Zanima me samo koliki moze da bude vek Velikog Brata (pravog)...?!
Mislim, pamtimo vreme kad smo ziveli i bez njega, valjda cemo to doziveti opet...

U svemu ohrabruje kad se negde (kao ovde, na primer) vidi da ima jos normalnog i pametnog sveta sa zdravim razmisljanjima i stavovima.

pozdrav svima




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Samokritika 01.06.2007. 17:17 #20748

status: user
broj poruka: 6643
Sa svime već rečenim, odavno se slažem i to sam elegantno rešio postavljanjem TV-a i PC-a u istu ravan, tako da fizički nisam u stanju da ugledam TV kad sam za PC-om, čak i nenamerno. Ali, čujem ga, kad ne stavim sluške.
LM, ..... imam TV karticu u PC-u... jes` da već par meseci nisu instalirani drajveri, i dotična stoga ne radi... ali, tu je, doprinosi opštem zagrevanju kućišta - planete. Šta li sam samo koji q mislio kad sam to kupovao?

Ko` prizna, pola mu se prašta.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
grr veliki brat 01.06.2007. 18:14 #20758

status: user
broj poruka: 242
je uvozna roba. to sto smo ga uvezli nije do naroda, ljudi gledaju shta im se pusti..


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi Re: Dno ! 01.06.2007. 21:07 #20777

status: user
broj poruka: 568
:: Upalim ja TV pre 3 minuta i sta vidim : neki brat snima copor frikova sa balkana a oni shljaste u realnosti ovdasnje inteligencije! Da se coveku smuci, pogotovo kad pogleda oko sebe i vidi da dosta ljudi to gleda i prati kao spanske serije ! Vidim nekog debelog lika koji seta u nekim gacama i samo se drpa, jednim cesanjem sigurno skine pola kile bubuljica sa bulje. UZAS! Promenim kanal, kad ono tri politicara kao kokoske pricaju i kljucaju jedni druge u glave. A ti politicari predstavljaju narod koji je glasao za njih a taj narod gleda onog istog brata. Ma ljudi jesam ja skrenuo ili je su ljudi otisli (da ne kazem tacnu lokaciju) u aut po sve
::
:: Ova tema nema veze sa racunarima al morao sam nesto da napisem bas sam se iznervirao, nekako mi se svi smucili. Na kraju cu jos i da krenem da ucim da ne bi gledao bljuvotine koje ostali gutaju sa zadovoljstvom

A sta to tebe tangira? pa nemoj da gledas TV ako ti se ne svidja... po meni televizija i dnevne novine (a njih tek sto ne volim) samo ispiraju mozak i zato ih ja ni ne gledam... el te tera neko da gledas?

I naravno da ce politicari razlicitih strana da se svadjaju, jok nego ce da se vole??? ti ocekujes da bacis kosku gladnim psima a da se oni oko nje ne pobiju??? tesko!
Javne politicke debate i prisustvo svih strana na TV su normalna stvar u normalnom svetu, e sad oni bar imaju neku kulturu sto ovde nije slucaj, toga nema jedino u totalitarnim drzavama a ova je takva bila od 1945. do 2000. pa je to za ovaj glupi narod nesto potpuno novo.

Ja mislim da je prosecan IQ u srbiji jednocifren zato svi stalno i zevaju u prokleti tv i zutu stampu... inace ovaj narod mi se gadi i od istog mi se povraca svi samo nekog znaju da mrze i stalno im je drugi za nesto kriv, samo gledaju tudja posla, ogovaraju i pakosni su... gola govna sve, do podneva mrze druge a od podneva i sebe tako da nije ni cudo sto im je drzava takva kakva je sad je i super kakva je bila pre 10-15 god.

Da se osvrnem i na brata: svi nesto kao ne vole tog velikog brata a svi ga krisom gledaju... mada i bolje je da svoju zelju za zabadanjem nosa u tudj zivot iskale tu nego da spijuniraju komsiluk.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
drax Re: `...dakle nije samo kod nas tako .. to je globalno selo bwe...` 01.06.2007. 23:06 #20802

status: user
broj poruka: 246
:: U svemu ohrabruje kad se negde (kao ovde, na primer) vidi da ima jos normalnog i pametnog sveta sa zdravim razmisljanjima i stavovima

Ima ali dokle?
Mene više izluđuje pretplata za RTS, ali to je već drugi par `najki`.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
XXXL Re: Re: Dno ! 02.06.2007. 02:15 #20811

status: user
broj poruka: 537
- Ne gledam TV vec nekoliko godina (osim utakmica nasih klubova sa stranim timovima i pratim kosarkasku,fudbalsku i vaterpolo reprezentaciju i ponekad nase tenisere). Zamenu za TV sam pronasao u bilijaru koji bas zna da odmori coveka na fin nacin i uz to sa drustvom iskuliras maximalno. Poslednjih 2 godine redovno igram bilijar (klasicnu 8micu, 9tku a ponekad snooker u Domu omladine) i ako vec trosim slobodno vreme, bar ga potrosim sa uzivanjem :) naravno sport nije trpeo na tome :) TV sam upalio bez nekog razloga i eto, oslikala se zemlja u dva kanala :)

-Ne ocekujem nista od politicara. Jadno je to kako se oni ponasaju i kako se obracaju jedni grugima a i celom narodu koji to gleda. Placeni su sigurno preko 80000din da mlate praznu slamu i da dizu ruke u skupstini kad im neki tata naredi. Chobani... Narod ovde nije glup vec je sistematski zatupljivan godinama i izgubio je i osnovnu kulturu uz to. To moze relativno lako da se resi, samo kada bi neko imao malo mud*. Ako majmuna mozes da naucis da funkcionise po odredjenim pravilima, mozes i domaceg `seljaka`.

-Prosecan IQ u Srbiji je relativno visok, zavisi iz kojih regiona se uzimaju uzorci. Zato je nivo kulture otisao u minus . Ljudi koji mrze sve i svasta su bolesni . Svako ima svoje probleme i pritiska se oslobadja na razne nacine. Takve ljude ne treba kriviti jer nisu oni 100% krivi za to, veliki deo krivice pada na vreme i nacin zivota kao i na kolicinu stresa koji ti ljudi dnevno dozivljavaju. Takve ljude ne mogu da mrzim, niti mi se gadi i povraca na njih, jednostavno mi ih je zao i na zalost ne mogu da im pomognem.



:: :: Upalim ja TV pre 3 minuta i sta vidim : neki brat snima copor frikova sa balkana a oni shljaste u realnosti ovdasnje inteligencije! Da se coveku smuci, pogotovo kad pogleda oko sebe i vidi da dosta ljudi to gleda i prati kao spanske serije ! Vidim nekog debelog lika koji seta u nekim gacama i samo se drpa, jednim cesanjem sigurno skine pola kile bubuljica sa bulje. UZAS! Promenim kanal, kad ono tri politicara kao kokoske pricaju i kljucaju jedni druge u glave. A ti politicari predstavljaju narod koji je glasao za njih a taj narod gleda onog istog brata. Ma ljudi jesam ja skrenuo ili je su ljudi otisli (da ne kazem tacnu lokaciju) u aut po sve
:: ::
:: :: Ova tema nema veze sa racunarima al morao sam nesto da napisem bas sam se iznervirao, nekako mi se svi smucili. Na kraju cu jos i da krenem da ucim da ne bi gledao bljuvotine koje ostali gutaju sa zadovoljstvom
::
:: A sta to tebe tangira? pa nemoj da gledas TV ako ti se ne svidja... po meni televizija i dnevne novine (a njih tek sto ne volim) samo ispiraju mozak i zato ih ja ni ne gledam... el te tera neko da gledas
::
:: I naravno da ce politicari razlicitih strana da se svadjaju, jok nego ce da se vole??? ti ocekujes da bacis kosku gladnim psima a da se oni oko nje ne pobiju??? tesko
:: Javne politicke debate i prisustvo svih strana na TV su normalna stvar u normalnom svetu, e sad oni bar imaju neku kulturu sto ovde nije slucaj, toga nema jedino u totalitarnim drzavama a ova je takva bila od 1945. do 2000. pa je to za ovaj glupi narod nesto potpuno novo
::
:: Ja mislim da je prosecan IQ u srbiji jednocifren zato svi stalno i zevaju u prokleti tv i zutu stampu... inace ovaj narod mi se gadi i od istog mi se povraca svi samo nekog znaju da mrze i stalno im je drugi za nesto kriv, samo gledaju tudja posla, ogovaraju i pakosni su... gola govna sve, do podneva mrze druge a od podneva i sebe tako da nije ni cudo sto im je drzava takva kakva je sad je i super kakva je bila pre 10-15 god
::
:: Da se osvrnem i na brata: svi nesto kao ne vole tog velikog brata a svi ga krisom gledaju... mada i bolje je da svoju zelju za zabadanjem nosa u tudj zivot iskale tu nego da spijuniraju komsiluk.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pdragon Prokletstvo 02.06.2007. 10:05 #20819

status: user
broj poruka: 28
Da nema fudbala na tv-u prodao bi ga davno. Treba ukinuti silne kanale. Potpuno su nepotrebni. Mala smo mi zemlja za toliko televizija ( emisija). Stalno jedno ti isto, te jedno te isto, te jedno te isto......


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646090.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs