Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
FXLider
STRANA 1 OD 1
maleevic FXLider 25.07.2012. 02:50 T46814

status: user
broj poruka: 345
Da li neko ima iskustva sa ovom pricom.....

Imam demo acc vec 3-4 dana i mislim da sam skapirao o cemu se radi, i da moze cak i da se zaradi ako se provede fulltime sto i planiram....

Citao sam svasta po forumima, jedni hvaje fok ostali beze sto dalje....

Ako neko ima iskustva i probao je dobro bi mi dosao savet...
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ re 25.07.2012. 04:37 #433222

status: user
broj poruka: 2998
Deluje kao (piramidalna) prevara. Da na ovome tek tako moze da se zaradi, ne bi ljudi zavrsavali skole, vec bi svi trgovali preko neta. Nema `leba bez motike.

Evo ti link sajta koji se bavi ovakvim prevarama http://goo.gl/mwH1Z

Bas me zanima sta ostali misle o ovome.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sSHarK FXLider & re100 Forex shit 25.07.2012. 09:21 #433237

status: user
broj poruka: 989
- zanimljiva prichica vidjena u preko 1000000 kombinacia, i sAm sam do 2008-e trade-ovao u sveCkoi menjachnici ali nie 100% legalna, znash, a to ti bash nie zdravo... na stranu shto cesh veoma brzo biti navuchen na tanak led i pa_pa - hocesh da ulozzish neku kintu i da na 100% legalan nachin zaradish novac? - zaradish puno novca?! - hocesh posao gde nema rizika i konkurencie!?! - imash link ispod potpisa...

- zamolio bih zadushne babe i ostale ne_sposobne vrece govana da pre nego krenu da zveckaju protezama i shire smrad po forumu odu na sajt APR-a i informishu se - HVALA... ULETI VAM GLAVA!!! LOL
(mislim, istina boli ali ako 1 Vodaphone koi e 5. brand na svetu kazze da e posao koim se ja bavim fenomenalan i postane nasha partnerska firma koliko glup treba biti pa reci suprotno?!)


@JovanZ: shkole veoma dobro pripreme choveka za zzivot... u svetu koi vishe ne po100i - jedini razlog zbog koga treba otici na fax su novi ljudi - poznanstvo = bogatstvo



i5-3570K | ASRock Z75 Pro3 FTW Classified | TridentX | Vertex4+EZRX | AX750 | Trooper | U2311H | G15+G9 | ATP3
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 Re: FXLider & re100 Forex shit 25.07.2012. 10:23 #433242

status: user
broj poruka: 9122
Stizu budale :D. Aj realno koliko imas referala, 200, 300, Ja ne bih mogao ni 20 da nabudzim.

Pozdrav!


:: - zanimljiva prichica vidjena u preko 1000000 kombinacia, i sAm sam do 2008-e trade-ovao u sveCkoi menjachnici ali nie 100% legalna, znash, a to ti bash nie zdravo... na stranu shto cesh veoma brzo biti navuchen na tanak led i pa_pa - hocesh da ulozzish neku kintu i da na 100% legalan nachin zaradish novac? - zaradish puno novca?! - hocesh posao gde nema rizika i konkurencie!?! - imash link ispod potpisa...
::
:: - zamolio bih zadushne babe i ostale ne_sposobne vrece govana da pre nego krenu da zveckaju protezama i shire smrad po forumu odu na sajt APR-a i informishu se - HVALA... ULETI VAM GLAVA!!! LO
:: (mislim, istina boli ali ako 1 Vodaphone koi e 5. brand na svetu kazze da e posao koim se ja bavim fenomenalan i postane nasha partnerska firma koliko glup treba biti pa reci suprotno?!
::
::
:: @JovanZ: shkole veoma dobro pripreme choveka za zzivot... u svetu koi vishe ne po100i - jedini razlog zbog koga treba otici na fax su novi ljudi - poznanstvo = bogatstv
::
::
::
:: i5-3570K | ASRock Z75 Pro3 FTW Classified | TridentX | Vertex4+EZRX | AX750 | Trooper | U2311H | G15+G9 | ATP
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sSHarK Re: Re: FXLider & re100 Forex shit 25.07.2012. 10:51 #433252

status: user
broj poruka: 989

Trenutno moja ekipa 1.808 (stizze slika), ukupno 158.698 i koNj e sad tu BUDALA, A!?! :P

- na zzalost, Gile, nisi ti ne sposoban samo za SCNet... koi e zaedno samnom i ozonskim rupama kriv za tvoi ne_uspeh u i100m!!!

i5-3570K | ASRock Z75 Pro3 FTW Classified | TridentX | Vertex4+EZRX | AX750 | Trooper | U2311H | G15+G9 | ATP3

:: Stizu budale :D. Aj realno koliko imas referala, 200, 300, Ja ne bih mogao ni 20 da nabudzim
::
:: Pozdrav
::
::
:: :: - zanimljiva prichica vidjena u preko 1000000 kombinacia, i sAm sam do 2008-e trade-ovao u sveCkoi menjachnici ali nie 100% legalna, znash, a to ti bash nie zdravo... na stranu shto cesh veoma brzo biti navuchen na tanak led i pa_pa - hocesh da ulozzish neku kintu i da na 100% legalan nachin zaradish novac? - zaradish puno novca?! - hocesh posao gde nema rizika i konkurencie!?! - imash link ispod potpisa...
:: ::
:: :: - zamolio bih zadushne babe i ostale ne_sposobne vrece govana da pre nego krenu da zveckaju protezama i shire smrad po forumu odu na sajt APR-a i informishu se - HVALA... ULETI VAM GLAVA!!! LO
:: :: (mislim, istina boli ali ako 1 Vodaphone koi e 5. brand na svetu kazze da e posao koim se ja bavim fenomenalan i postane nasha partnerska firma koliko glup treba biti pa reci suprotno?!
:: ::
:: ::
:: :: @JovanZ: shkole veoma dobro pripreme choveka za zzivot... u svetu koi vishe ne po100i - jedini razlog zbog koga treba otici na fax su novi ljudi - poznanstvo = bogatstv
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: i5-3570K | ASRock Z75 Pro3 FTW Classified | TridentX | Vertex4+EZRX | AX750 | Trooper | U2311H | G15+G9 | ATP
:: ::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @maleevic 25.07.2012. 11:15 #433261

status: user
broj poruka: 17084
Ma odlicna stvar das pare za nista nekom liku,
ali onda svaki sledeci debil koji dodje preko tebe, ti imas procenat od njega, takodje za nista, svi dajete onom na vrhu a vi kad tad shvatite da nikad necete dovesti toliko morona samo da povratite svoj novac. Ja sam za, uvek!

Cpu:AMD Phenom II x6 1055 T @3.4 Ghz
Ram:10 Gb KingstonHyperXgenesis@1600MHz
GPU:470gtxGigabyte+ProLima Mk-13
MBO:AM3+ Asus M5A97
Case:CoolerMasterElite430
PSU:Chieftec 650w a85
CpuCooler:TitanVanesa
Mis: Mx518
Dell 22


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sSHarK Za `sposobnog` Gileta: 25.07.2012. 11:47 #433267

status: user
broj poruka: 989

http://goo.gl/8uUsp - :PpPpPPPPpPPPP

- registrovao ( * )( * ) kod nas i zauvek cesh ostati zarobljen u sekti, u piramidi, u lancu srece - BUUAAAHAAHAAHAHAHAHAHA!!!


@Dexter013: Apsoljutno, a priori, se slazzem sa tobom, i to treba da uzme kredit i krene FULL Tradeing!!!


i5-3570K | ASRock Z75 Pro3 FTW Classified | TridentX | Vertex4+EZRX | AX750 | Trooper | U2311H | G15+G9 | ATP3

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish Mani ih u materinu 25.07.2012. 12:09 #433271

status: user
broj poruka: 7286
Ja se iz zajebancije iscimao sa njima prosle godine, zvali me kao nenormalni dva meseca, dok ih nisam poslao tamo gde sunce ne sija!!

Lala 4ever!
http://youtu.be/6sTfzzdemjA

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miskonius Sharky, prijatelju, drugare, compadre... 25.07.2012. 12:38 #433274

status: user
broj poruka: 4420
Sto mi ne odgovoris na ono pitanje od onomad:
Cime, kako i gde vi garantujete za te pare koje stoje kod vas?

U gluposti sveta blista mudrost Svevišnjeg. Zato mudrac ponizno gleda na glupaka.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sSHarK Re: Sharky, prijatelju, drugare, compadre... 25.07.2012. 13:36 #433282

status: user
broj poruka: 989

Svojim osnivachkim i kapitalom nashih partnerskih firmi jer to su avansi za kupovinu njihovih roba i usluga i nisu obavezni...
- burazeru, koliko si novca spreman da ulozzish?! - takvih pametnica omlatim bar 3-4 dnevno...

- filmic za tebe i Gileta: http://goo.gl/YnTKU

@Ish: brate, samo mi kazzi ko te cimo iz SCNet-a i pada peglanje jer smo nagovaranje/ubedjivanje ljudi strogo zabranili!?!


i5-3570K | ASRock Z75 Pro3 FTW Classified | TridentX | Vertex4+EZRX | AX750 | Trooper | U2311H | G15+G9 | ATP3

:: Sto mi ne odgovoris na ono pitanje od onomad:
:: Cime, kako i gde vi garantujete za te pare koje stoje kod vas?
::
:: U gluposti sveta blista mudrost Svevišnjeg. Zato mudrac ponizno gleda na glupaka.
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miskonius Re: Re: Sharky, prijatelju, drugare, compadre... 25.07.2012. 14:14 #433289

status: user
broj poruka: 4420
Ne, ne, decko...
Mani da se pravis blesav i mani da mi prodajes gluposti oko osnivackog kapitala, jer je osnivacki kapital tog vaseg (whatever the fuck it is...) 100 000 evra...
Od cega je 2/3 know-how (toliko malo cenite sebe?) a 33 000 cist kes....
100 000 nije dovoljna garancija ni za ovu bednu zemlju a mani i za rest of the world....
Pitam te sa kolikim kesom i gde vi garantujete te uloge deponenata koji su kod vas?
Garancija je neophdna za kredibilitet bilo koga koji radi sa parama, jer sta ce ljudi ako vi pokupitte te pare i otpalite ko zna gde?
Ja takve kao ti srecem jednom mesecno, i uvek se lepo zabavim...


U gluposti sveta blista mudrost Svevišnjeg. Zato mudrac ponizno gleda na glupaka.

::
:: Svojim osnivachkim i kapitalom nashih partnerskih firmi jer to su avansi za kupovinu njihovih roba i usluga i nisu obavezni...
:: - burazeru, koliko si novca spreman da ulozzish?! - takvih pametnica omlatim bar 3-4 dnevno...
::
:: - filmic za tebe i Gileta: http://goo.gl/YnTK
::
:: @Ish: brate, samo mi kazzi ko te cimo iz SCNet-a i pada peglanje jer smo nagovaranje/ubedjivanje ljudi strogo zabranili!?!
::
::
:: i5-3570K | ASRock Z75 Pro3 FTW Classified | TridentX | Vertex4+EZRX | AX750 | Trooper | U2311H | G15+G9 | ATP
::
:: :: Sto mi ne odgovoris na ono pitanje od onomad:
:: :: Cime, kako i gde vi garantujete za te pare koje stoje kod vas?
:: ::
:: :: U gluposti sveta blista mudrost Svevišnjeg. Zato mudrac ponizno gleda na glupaka.
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 ... 25.07.2012. 14:23 #433291

status: user
broj poruka: 9122
Shark niko tebe nije nazvao budalom, sam si rekao iznad da ce sada da se jave nesposobni i budale i eto mene :). Pazi taj sistem sto ti propagiras je dobar, ali kada poslujes sa zivim ljudima nailazis na tonu problema, prvo od tih referala sto imas neki sa drugi, treci level sto ti donosi znatno manju zaradu, dalje partneri vam jesu dobri, ali nista preterano, imas maxi, ok cene su po defaultu vise nego u ostalim maloprodajama (roda ili tempo), sa popustom dodju na isti nivo, a ako ubacis u sve to pricu da dobijas 10% popusta nekim danima u rodi ili tempu vidis da se kupovina ne isplati bas toliko.

Za druge prodavnice ima popust tipa Lily ili Sport Vision, ali ja kada si mi objasnio kako se uzimaju voucheri za Sport Vision vidis da je sistem malo ipak komplikovaniji, svebi to moglo lakse, brze itd.

Ti sa tim brojem referala mozes nesto da zaradis (racunam da je barem 10%), ali ja sada kada bih usao u celu tu pricu ne bih stigao dalje od 100, jos ako na tu pricu dodas malu kupovnu moc stanovnistva vidis da moras opasno da se iscimas i da imas podosta srece.

Poredjenje sa skolom ti je kranje lose. Ako si dobar strucnjak brzo ces dobiti znatno placeniji posao od ovoga, radices ono sto volis, ali naravno radices kao crnac. Medjutim taj posao nudi perspektivu da ti nekada otvoris neki tvoj biznis i zgrnes neke pare. Ovo je neki jako pojednostavljeno prewdstavljenje situacije, ali opet mislim da je skola no.1 pa posle sve ostalo, ali ako se uoci prilika da se uspe u sportu, pevanju ili nekoj drugoj grani show biznisa onda dobro, ali sve to dodje i prodje :).

Pozdrav!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sSHarK Re: Re: Re: Sharky, prijatelju, drugare, compadre... 25.07.2012. 14:55 #433296

status: user
broj poruka: 989

direktor@scnetsrbija.com - `zvoli pa pitai, ja neam poima o zzivotu, prevarishe me i propaDOH...

- dechko, ne veruem ti da uopshte srecesh ljude poput mene, misim, neshto bi do sada nauchio, ybt, srbia e puna sveznajucih ljudi kao shto si ti i zato e u stanju kakvom jeste ali to tako treba, to e normalno, negooo... kazzi mi koliko god. imash i shta si do sada postigao u svoemu zzivotu? - pretpostavljam da si single i zzivish u tatinom/dedinom stanu/kuci?! - shta vozish od kola?! - e, pa, mi imamo 30 partnerskih firmi u Zaecharu, ybt, i preko 1000 chlanova, el mozzemo 1 dan da dodjemo kod tebe da nam otvorish ochi i objasnish shta mi to u stvari radimo!?! LOL

- narode, ako ja kazzem da sam pametnii od Mishka, npr., mozzda sam i u pravu, ali ako kazzem da sam pametii od chlanova upravnih odbora Vodafone-a, Gasprom-a, T-Mobile-a, Agipa, Grawe-a etc., shta sam ondaK ja?! - DIIAABOOLAAA!!!

- slichica za tebe, slobodno e stavi na desk: http://goo.gl/R2eKo - moi e naiveci... :P

@Gile: napravi mrezzu, prvih 200 ljudi iz tvoe mrezze kad kupi hleb u partnerskoi firmi refundiraju tvoi, 200 x 0.5% = 100%, od onog 201-og krece zarada po 0.5% od svakog njihovog rachuna - el to teshko uklaviriti?!?!? - kad si slobodan zovi me da se vidimo, ostavicu ceo dan za tebe, eto!


i5-3570K | ASRock Z75 Pro3 FTW Classified | TridentX | Vertex4+EZRX | AX750 | Trooper | U2311H | G15+G9 | ATP3

:: Ne, ne, decko..
:: Mani da se pravis blesav i mani da mi prodajes gluposti oko osnivackog kapitala, jer je osnivacki kapital tog vaseg (whatever the fuck it is...) 100 000 evra..
:: Od cega je 2/3 know-how (toliko malo cenite sebe?) a 33 000 cist kes...
:: 100 000 nije dovoljna garancija ni za ovu bednu zemlju a mani i za rest of the world...
:: Pitam te sa kolikim kesom i gde vi garantujete te uloge deponenata koji su kod vas
:: Garancija je neophdna za kredibilitet bilo koga koji radi sa parama, jer sta ce ljudi ako vi pokupitte te pare i otpalite ko zna gde
:: Ja takve kao ti srecem jednom mesecno, i uvek se lepo zabavim..
::
::
:: U gluposti sveta blista mudrost Svevišnjeg. Zato mudrac ponizno gleda na glupaka.
::
:: ::
:: :: Svojim osnivachkim i kapitalom nashih partnerskih firmi jer to su avansi za kupovinu njihovih roba i usluga i nisu obavezni...
:: :: - burazeru, koliko si novca spreman da ulozzish?! - takvih pametnica omlatim bar 3-4 dnevno...
:: ::
:: :: - filmic za tebe i Gileta: http://goo.gl/YnTK
:: ::
:: :: @Ish: brate, samo mi kazzi ko te cimo iz SCNet-a i pada peglanje jer smo nagovaranje/ubedjivanje ljudi strogo zabranili!?!
:: ::
:: ::
:: :: i5-3570K | ASRock Z75 Pro3 FTW Classified | TridentX | Vertex4+EZRX | AX750 | Trooper | U2311H | G15+G9 | ATP
:: ::
:: :: :: Sto mi ne odgovoris na ono pitanje od onomad:
:: :: :: Cime, kako i gde vi garantujete za te pare koje stoje kod vas?
:: :: ::
:: :: :: U gluposti sveta blista mudrost Svevišnjeg. Zato mudrac ponizno gleda na glupaka.
:: :: ::
:: :: ::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 ... 25.07.2012. 15:05 #433298

status: user
broj poruka: 9122
Sescu jedan dan i ono sve procitati pa ti bacam mail ako nesto nije jasno :).

Pozdrav!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sSHarK Re: ... 25.07.2012. 15:36 #433302

status: user
broj poruka: 989

Dogovoreno! - vecheras u 18:00, i svakog radnog dana, izvoli na web: http://goo.gl/cRA8i
- u 10:00 su treninzi, na njima se peche zanat...

pOzz 2u2


i5-3570K | ASRock Z75 Pro3 FTW Classified | TridentX | Vertex4+EZRX | AX750 | Trooper | U2311H | G15+G9 | ATP3

:: Sescu jedan dan i ono sve procitati pa ti bacam mail ako nesto nije jasno :)
::
:: Pozdrav!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
maleevic reee 25.07.2012. 17:09 #433313

status: user
broj poruka: 345
Ja sam idiot pa sam nasao koga da pitam....

Svi nesto serete dok niko od vas nema iskustva i ne zna o cemu se radi...

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 Re: reee 25.07.2012. 17:10 #433314

status: user
broj poruka: 9122
Uzece ti pare, ako hoces neko trgovanje vidi etoro.

Pozdrav!


:: Ja sam idiot pa sam nasao koga da pitam...
::
:: Svi nesto serete dok niko od vas nema iskustva i ne zna o cemu se radi..
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miskonius Re: Re: Re: Re: Sharky, prijatelju, drugare, compadre... 25.07.2012. 17:28 #433315

status: user
broj poruka: 4420
Sta ce meni taj mail?
Da se igramo `gluvih telefona`?
Pitam tebe, jer kad drzis prezentacije, batice, te stvari moras da znas.
I ako vec pogadjas poslove (kako prvobitno rece) ti si sigurno jedan od vodecih likova u toj firmi stoga moras da znas da li tako nesto uopste postoji i koliko je...
A sve se nesto plasim da postoji nekakva garancija....
Vi koristite rupu (ili vise njih) u zakonu koja vam omogucava da reaspolazete tim parama da fakticki ne polazete racun nikome osim sami sebi...
Pa ko se upeca-upeca...


U gluposti sveta blista mudrost Svevišnjeg. Zato mudrac ponizno gleda na glupaka.

::
:: direktor@scnetsrbija.com - `zvoli pa pitai, ja neam poima o zzivotu, prevarishe me i propaDOH...
:
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ramzesIII He, he, he.... 25.07.2012. 19:20 #433329

status: user
broj poruka: 1017

U zadnje vreme na Discovery-ju gledam emisiju Real Hustle i covek na pocetku emisije kaze, ako nesto zvuci previse dobro da je istina, najverovatnije to nije.
Ko nije gledao emisiju preporucujem...

http://www.youtube.com/watch?v=w6pNTvFTb90

Ja verujem da je ovo dobar nacin da manipulanti, muckarosi, slatkorecivi prevaranti stvarno dodju do novca, i za njih je ovo stvaran posao.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sSHarK Re: He, he, he.... 25.07.2012. 23:16 #433357

status: user
broj poruka: 989

I zato servisiramo preko 3.500 velikih, malih i srednjih preduzeca u 11 evropskih zemalja, a uskoro otvaramo i 12-u, Austria.
- ti mi delujesh previshe pametno i ja veruem da si jedna uplashena devoichica i nishta me ne mozze uveriti u suprotno!

@Miskonius: ko ti garantue za pare u banci, za posao posle faxa, da cesh se probuditi sutra, da te na semaforu kolima nece pokupiti napaljeni klinac?! Da li mislish da e Gile rekao dekamu da ga prvo besplatno shkoluju pa kad zavrshi fax i nadje posao e onda ce platiti skolarinu!?! - NAIVECI GUBITNICI SU ONI LjUDI KOJI SE PLASHE GUBITKA!!! :P

- mi smo akcionarsko drushtvo zatvorenog tipa, sve pare se nalaze na nashem rachunu, svako svoj ulozzen novac ima fore 36 mes. da potroshi u partnerskim firmama, a samim tim kaparisanjem pokrecesh josh 1 nachin zarade u SCNet-u - Gile, na ovai deo obrati posebnu pazznju!
- ulazish u biznis a pochetni kapital imash mogucnost da pojedesh i popijesh, pa gde to ima, A?! :P
- poshalji pitanje nashem direktoru, kazzi ovai vash valjevac poima nea sa zzivitom pa sam prinudjen da se lichno Vama obratim i odgovor cesh dobiti naikasnie za 24h... sem ako Mirko nie otishao na neki off road rally - sve shto napishe cesh okachiti ovde da svi vide, u protivnom za rodjendan dobijash divnu haljinicu i hulahopke! :P


NEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!

i5-3570K | ASRock Z75 Pro3 FTW Classified | TridentX | Vertex4+EZRX | AX750 | Trooper | U2311H | G15+G9 | ATP3

:: ...ako nesto zvuci previse dobro da je istina, najverovatnije to nije
:: Ja verujem da je ovo dobar nacin da manipulanti, muckarosi, slatkorecivi prevaranti stvarno dodju do novca, i za njih je ovo stvaran posao.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
krucefiso Re: He, he, he.... 26.07.2012. 03:29 #433380

status: user
broj poruka: 10
A jel ste stvarno akcionarsko drustvo zatvorenog tipa i kakve ti imas veze sa fx liderom.odn. sa kloniranom aplikacijom za forex trade.Gde na vasem sajtu postoji bilo kakva informacija o ozbiljnosti vase delatnosti osim klasicnih hvalospeva koji obitavaju na devedeset posto bot sajtova. I zamolio bih te da napises nesto razumljivim jezikom, bez klinackih seckanja i trolovanja.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sSHarK I LOVE THIS GAME!!! 26.07.2012. 09:58 #433397

status: user
broj poruka: 989

Da, akcionarsko društvo zatvorenog tipa i naše akcije ne možeš kupiti ni da ti je tata Deltović.
Sa Trik FX Liderom imam veze isto kao i neki ovde sa mozgom, tj. nikakve.
Što se naše i ozbiljnosti našeg poslovanja tiče izvoli naruči NiS-ovu a našu karticu, ili se prebaci na Telekomov a naš postpaid/ADSL, ili naruči par naših vaučera za MaXi, Lilly, Tehnomaniju, SporVision, ili otvori u Francuskoj a našoj banci Societe Generale račun pa sve to plaćaj sa popustom i bez provizije ili... - TREBA LI TI JOŠ OZBILjNOSTI!?!

- e, da, jedan za mene sjajan, a za neke opet sexualan (*ebe ih u mozak) podatak: SCNet World je krenuo odakle i Nikola Tesla, SRBIJA!!!, za manje od 3 god. registrovano blizu 160.000 potrošača (Miskonius i RamzesIII su naravno pametniji od svih njih zajedno - LoL) u 11 evropskih zemalja i za 5-6 god. biće najjača MLM kompanija na svetu!!!

THE END


NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!


i5-3570K | ASRock Z75 Pro3 FTW Classified | TridentX | Vertex4+EZRX | AX750 | Trooper | U2311H | G15+G9 | ATP3

:: A jel ste stvarno akcionarsko drustvo zatvorenog tipa i kakve ti imas veze sa fx liderom.odn. sa kloniranom aplikacijom za forex trade.Gde na vasem sajtu postoji bilo kakva informacija o ozbiljnosti vase delatnosti osim klasicnih hvalospeva koji obitavaju na devedeset posto bot sajtova. I zamolio bih te da napises nesto razumljivim jezikom, bez klinackih seckanja i trolovanja
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
groftrade .. u svetu postoji jedno carstvo .. 26.07.2012. 11:07 #433410

status: user
broj poruka: 73
Sve je to OK . .samo da nije MLM .. :)
A policija je pocela da ceslja i vas, koliko znam .. :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sSHarK KONTROLA, BATO!!! 26.07.2012. 11:28 #433412

status: user
broj poruka: 989

Zakon MORA da se poštuje, ne`a za`ebancia - zamisli kako tek u Nemačkoj češljaju!?!

- MLM postaje grana privrede, izučava se na sve većem broju fakulteta, imamo prve doktore MLM-aše i... - kome ne odgovara MLM, OK, neka zarši fakultet, zaposli se u državnoj firmi (`sigurica`), radi 40god. po 40h nedeljno i ode u penziju koja će mu zadovoljiti možda 40% potreba... - TO JE PRAVA STVAR, BRE!!! LOOOOOL


i5-3570K | ASRock Z75 Pro3 FTW Classified | TridentX | Vertex4+EZRX | AX750 | Trooper | U2311H | G15+G9 | ATP3
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
krucefiso Re:I LOVE THIS GAME!!! 26.07.2012. 13:49 #433438

status: user
broj poruka: 10
Hmmm, lepa je ta prica. Sta da ti kazem, mladi ste,puni potencijala i ne sumnjam da cete naici na puno likova koji vole takve organizacije.Samo, smanji malo aroganciju, ipak treba da prodas svoju robu nekome a to bas ne sljaka ruku pod ruku sa takvim nastupom.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs