Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
PC Berza Caffe
Najbolja outdoor lopta za beton
STRANA 1 OD 1
psihoyu Najbolja outdoor lopta za beton 23.08.2012. 17:21 T47237

status: user
broj poruka: 1191
Promenio sma vec brdo lopti i ni sa jednom nisam preterano zadovoljan, imao sam neke Adidas (klize u ruci, nije neki balon), Nike (klize u ruci, ispusta stalno), sad igramo sa Spalding Platinum, lezi na ruci savrseno, malo je previse tvrda, nabijamo prste kao ludi i brzo se trosi na betonu, pa razmisljamo o nekoj Moltenki. Ima ortak onu od vestacke koze ima savrsen balon, ali se malo klize u ruci.
E sad gledam neke od ovih i zelim da cujem jos neke predloge i zasto.

Koje Molten lopte su najbolje za beton?
BGE, BGM? Ova Spalding platinum se prebrzo potrosi i nabija prste svima.
Ko u Beogradu ima najsiri izbor?
Cini mi se da sam jednom video u starom Merkatoru u prizemlju u nekoj radnji dobar izbor, ne secam se kako se zove davno bese.

Takodje snimio sam neku Molten BGO7 na Kupindu, pise bas outdoor na njoj, nemam blage kakva je.

Voleo bi neku sa balonom kao sto ima Molten i da traje, cena moze od 6,7 soma, nije problem, samo da je dobra.

nVidia GeForce GTX580!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs