Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
Reklamacija AKS?!
STRANA 1 OD 1
darcilo Reklamacija AKS?! 23.08.2012. 18:21 T47240

status: user
broj poruka: 689
Elem, danas mi je stigao novi kuler, Titan Fenrir, keva ga preuzela posto sam bio na poslu, kad sam dosao kuci, imam sta i da vidim! Naplacena mi postarina od 413,00 din umesto 236,00 din, a kad sam otvorio paket, smrt! Majmuni mi iskrivili cosak jednog rebra ka unutra, koji je poremetio i onaj iznad njega, i jos malo ostetili jos tri rebra ispod njega! Sta mi je ciniti, koja je procedura za reklamaciju?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SOad steta 23.08.2012. 18:26 #437287

status: user
broj poruka: 416
Od mene si kupio kuler, ja se nadam da moze nesto da se uradi ali cisto sumnjam. Da si bio tu kad su ti doneli paket pa da nisi preuzeo paket...ovako ne znam koliko moze sad da se ucini. A jos sam ga pored njegove kutije, spakovao u jos jednu kutiju pa sve oblepio al eto majmune boli uvo kako i gde bacaju to po kamionu...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
acosuper pa 23.08.2012. 18:26 #437288

status: user
broj poruka: 1207
zar nisi mogao da kazes kevi koliko kosta paket i da ne preuzima ako je cifra veca..


CPU: AMD Athlon II 445
GPU: Gigabyte 5870 SOC
RAM: nema
MBO: nema
PSU: CM GX-550W
HDD: 2xSamsung F3 Spinpoint 500GB RAID0
CPU COOLER: CM V8
HP CASE

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
PhatPhuck AKS su indijanci i pajseri 23.08.2012. 18:28 #437289

status: user
broj poruka: 1886
Mene je `ladno jednom jedan njihov kurir hteo da zavrne za pare, umesto da mi da koliko sam napisao otkupninu, hte je da mi da 300 dinara manje, kao `pa, toliko je dao primalac tvoje pošiljke, valjda ste se vi dogovorili?`...

Tek kad sam zapretio da ću da mu zovem šefa, odjednom je `našao` tih 300 dinara koje su `pale između sedišta`...

Možda firma, kao celina, nije indijanska - ali da zapošljavaju indijance - zapošljavaju.

`Those who want respect - give respect.` - Anthony J. Soprano

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Post Express je keva 23.08.2012. 18:33 #437290

status: user
broj poruka: 9380

F650GS Dakar

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
darcilo ... 23.08.2012. 18:33 #437291

status: user
broj poruka: 689
Ma nije mi tolika frka zbog postarine, *ebes 200 din, ali kad bih mogao bar da naplatim stetu...Uf!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
time82 mozda bas 23.08.2012. 18:35 #437292

status: user
broj poruka: 138
i nema veze sa temom ali malo i ima.mene je kurir aksa zavrnuo za 50e.cekao sam jako dugo jer je bilo oko nove godine pa sam racunao praznici i to... na kraju kad sam ga navatao kaze on meni da je dao meni pare.ja popizdeo i zvao ih u centralu.imaju i moj potpis da sam primio (naravno nije bio moj i posalju mi na mail da vidim).zvao sam ih i smarao nekoliko dana po 10x.sve te prebacuju sa jednog na drugog a sede u istoj sobi i sprdaju se.na kraju je vozac dosao i kao zabunio se odneo je pare nekom drugom u mojoj ulici.da nisam bio uporan ostao bi bez 50e.

AKS=CIGANI=LOPOVI


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish Jbt kao deca ste!! 23.08.2012. 18:45 #437294

status: user
broj poruka: 7286
Kako mozete tako generalizovati firme???

Aks kod jednih ne valja, postE kod drugih i to je normalna stvar, ja licno sa Aks-om radim vec godinama i nikada problema, sa kurirom sam do *aja, dok one majmune iz poste malo nisam robijao, pa opet to nista ne znaci.



Lala 4ever!
http://youtu.be/6sTfzzdemjA

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DmasteRNo1 Re: Jbt kao deca ste!! 23.08.2012. 20:19 #437314

status: user
broj poruka: 6086
A šta da nisi do jaja sa kurirom? Onda bi pevao sasvim drugu pesmu.


http://www.dodaj.rs/f/2E/KC/34gQPPV6/inside-my-computer.jpg



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
codeus ... 23.08.2012. 20:27 #437315

status: user
broj poruka: 4054

ti pokrivljeni limovi ne uticu na ispravnost i funcionisanje istog ! .. stoga nikakva odsteta .. a posto nisi komisijski otvarao paket .. nista od toga ...

236 din je njihova usluga + povracaj novca ukoliko si platio pouzecem + PDV = nakupi se

kljesta u ruke i ispravi limove ako te smaraju estetski


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Reklamacija AKS?! 23.08.2012. 20:39 #437316

status: user
broj poruka: 18940
spicangle i cekic i ispravljaj


:: Elem, danas mi je stigao novi kuler, Titan Fenrir, keva ga preuzela posto sam bio na poslu, kad sam dosao kuci, imam sta i da vidim! Naplacena mi postarina od 413,00 din umesto 236,00 din, a kad sam otvorio paket, smrt! Majmuni mi iskrivili cosak jednog rebra ka unutra, koji je poremetio i onaj iznad njega, i jos malo ostetili jos tri rebra ispod njega! Sta mi je ciniti, koja je procedura za reklamaciju?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish Re: Re: Jbt kao deca ste!! 23.08.2012. 20:56 #437318

status: user
broj poruka: 7286
E ovi Sremci su zreli za posmatranje(sto bi Labus rekao)

Aks kod jednih ne valja, postE kod drugih i to je normalna stvar, ja licno sa Aks-om radim vec godinama i nikada problema, sa kurirom sam do *aja, dok one majmune iz poste malo nisam robijao, pa opet to nista ne znaci.

Aj ponovo procitaj i rec po rec ovo saS piros slovima



Lala 4ever!
http://youtu.be/6sTfzzdemjA

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`


:: A šta da nisi do jaja sa kurirom? Onda bi pevao sasvim drugu pesmu
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DmasteRNo1 Re: Re: Re: Jbt kao deca ste!! 23.08.2012. 21:39 #437323

status: user
broj poruka: 6086
Izgleda da jesmo, tj. jesam.


http://www.dodaj.rs/f/2E/KC/34gQPPV6/inside-my-computer.jpg



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 23.08.2012. 21:54 #437326

status: user
broj poruka: 9460
Jbg, desava se to kod svih kuratih sluzbi. Skoro mi se slosalo od besa kada sam nedavno dobio 19`TFT monitor post Expressom. Lik ga je sasvim ok upakovao i DEBELIM CRVENIM flomasterom napisao TFT monitor - LOMLJIVO...Otvorim paket, kad postolje puklo na pola. Znaci, plastika na ovom LG-u je toliko tvrda da ne mogu da shvatim kako su mi to polomili. Da li je pala neka ves masina na njega... Na svu srecu panel je ostao citav...Poludeo sam bio nacisto! Posle se drkaj da to zalepis, usrafis....zasu

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad @Ishmerish 23.08.2012. 22:09 #437329

status: user
broj poruka: 4740

Misljenja su podeljena.
Tebi je AKS ok, svima ostalima je sranje.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mixer93 Re: @Ishmerish 23.08.2012. 23:03 #437335

status: user
broj poruka: 4187
I meni je ok... koliko mogu da vidim, izgleda da su ovi kuriri koji voze `severne` rute ok, ovi vasi centralni i juzni aksovci vama prave problem.


::
:: Misljenja su podeljena
:: Tebi je AKS ok, svima ostalima je sranje
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
f2tality re 23.08.2012. 23:09 #437337

status: user
broj poruka: 179

ne razumem zasto toliko generalizujete stvar sa aksom, oni dnevno preuzmu i podele ogroman broj posiljki da je veoma mali procenat toga sto sjebu, ako vam se ne svidja, ne mojte da saljete preko njih, ali kurac, gde mozes da posaljes haubu od auta ili krilo sa jednog kraja srbije na drugi za 400 dinara, ili kurir donese otkup 200evra a ti platis samo 50 dinara za prenos novca, u postekspresu sigurno ne.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Potkaci ziv covek 24.08.2012. 01:02 #437350

status: user
broj poruka: 9380
Pa trebai uneti i izneti tu haubu za 400 din. iz kombija krcatog sofisticiranom tehnologijom u malom pakovanju :-)
AKS su takvi pajseri da je to strasno! I covek je u pravu... Kol`ko para tol`ko muzike. Ko ne stiska salje PE, ko se ne stiska ili `oće €, taj salje sa haubom :-)

Ne prihvatam nikakve poslove ako se roba ne salje PE, niti ikome saljem robu ako ne ide PE. Nikada ni jedan jedini problem, a imam po 3-4 posiljke nedeljno u proseku, poslednjih 2 godine.


F650GS Dakar

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ivanstojko Re: Reklamacija AKS?! 24.08.2012. 07:45 #437359

status: user
broj poruka: 400
AKS govnari... Skoro sam slao elektricni sporet sa njima (verovao ili ne jedino oni voze belu tehniku), morao sam da iznesem ispred zgrade i naplatio mi 1750 din. umesto 1200 (sporet se uklapa u gabarite od 0,5 kubika). Kada sam ga pitao kako 1750, on kaze `to je veca posiljka i to je tarifa`. Vadim metar iz dzepa, merim, kad ono gle cuda stvarno manje od pola kubika, medjutim kurir tj. majmun mi kaze `to ti je toliko, a ako neces da saljes onda nikom nista`. Zovem odmah centralu objasnim problem i neki lik mi kaze `kako se dogovorite sa njim tako je`. Ako ne posaljem sa njima ne mogu nikako drugacije da posaljem jer niko nece da vozi belu tehniku. Morao sam i da potpisem da se sporet vozi na MOJU odgovornost (jer sam naznacio da je lomljivo) i da u slucaju ostecenja oni nemaju nista sa tim. Stigao sporet do tacke `b` i gle cuda, bocni lim udubljen. Ovo je po ne znam ni ja koje po redu negativno iskustvo sa AKS-om (i dok sam ziveo u BG-u i u Obrenovcu) i tvrdim da su ubedljivo najveci, najneljubazniji i najdrskiji majmuniod svih kurirskih sluzbi


:: Elem, danas mi je stigao novi kuler, Titan Fenrir, keva ga preuzela posto sam bio na poslu, kad sam dosao kuci, imam sta i da vidim! Naplacena mi postarina od 413,00 din umesto 236,00 din, a kad sam otvorio paket, smrt! Majmuni mi iskrivili cosak jednog rebra ka unutra, koji je poremetio i onaj iznad njega, i jos malo ostetili jos tri rebra ispod njega! Sta mi je ciniti, koja je procedura za reklamaciju?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vaskev Re: Re: Reklamacija AKS?! 24.08.2012. 12:52 #437382

status: user
broj poruka: 1673
Pa to ti je kad se svađaš, kad si se okrenuo i otišao on ga je nogom šutnuo da ti pokaže ko je glavni baja . Ja takođe šaljem sa otkupom samo i isključivo postekspresom jer ne želim kao ranije da čekam da se dotični AKS kurir razduži u kladionicama pa da mi donese otkupninu posle 20 dana. Taj dečko mi je bio komšija tako da nisam imao srca da ga prijavim iako je to zaslužio 100x, naravno našao se i neko (ili više njih) koji to nisu želeli da tolerišu tako da je ostao bez posla. Posle njega je došao drugi kurir koji nije nikada mogao da dođe na 4ti sprat jer mu se kombi ne zaključava tako da od vrata do vrata ne funkcioniše, on je radio par meseci i dobio zamenu u vidu jedinog poštenog i pohvale vrednog AKS kurira koga sam do danas upoznao. Ipak, i dalje za slanje koristim samo, isključivo i jedino postekspres jer odem da predam paket 50m od kuće kada meni odgovara a ne da sedim i čekam celo popodne kad se ćefne kuriru da dođe da preuzme paket. Verujem da ima i boljih i gorih iskustava tako da svako nek radi kako njemu više odgovara.

WOT Nick: Vaske

:: AKS govnari... Skoro sam slao elektricni sporet sa njima (verovao ili ne jedino oni voze belu tehniku), morao sam da iznesem ispred zgrade i naplatio mi 1750 din. umesto 1200 (sporet se uklapa u gabarite od 0,5 kubika). Kada sam ga pitao kako 1750, on kaze `to je veca posiljka i to je tarifa`. Vadim metar iz dzepa, merim, kad ono gle cuda stvarno manje od pola kubika, medjutim kurir tj. majmun mi kaze `to ti je toliko, a ako neces da saljes onda nikom nista`. Zovem odmah centralu objasnim problem i neki lik mi kaze `kako se dogovorite sa njim tako je`. Ako ne posaljem sa njima ne mogu nikako drugacije da posaljem jer niko nece da vozi belu tehniku. Morao sam i da potpisem da se sporet vozi na MOJU odgovornost (jer sam naznacio da je lomljivo) i da u slucaju ostecenja oni nemaju nista sa tim. Stigao sporet do tacke `b` i gle cuda, bocni lim udubljen. Ovo je po ne znam ni ja koje po redu negativno iskustvo sa AKS-om (i dok sam ziveo u BG-u i u Obrenovcu) i tvrdim da su ubedljivo najveci, najneljubazniji i najdrskiji majmuniod svih kurirskih sluzb
::
::
:: :: Elem, danas mi je stigao novi kuler, Titan Fenrir, keva ga preuzela posto sam bio na poslu, kad sam dosao kuci, imam sta i da vidim! Naplacena mi postarina od 413,00 din umesto 236,00 din, a kad sam otvorio paket, smrt! Majmuni mi iskrivili cosak jednog rebra ka unutra, koji je poremetio i onaj iznad njega, i jos malo ostetili jos tri rebra ispod njega! Sta mi je ciniti, koja je procedura za reklamaciju?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nopain hmmm.. 24.08.2012. 14:47 #437394

status: user
broj poruka: 184
Evo zasto izbegavam kurirske sluzbe! Pa sami procenite .)

http://www.youtube.com/watch?v=2Q6_9A90cUk

ASUS M4A87TD/USB3
AMD Phenom II X4 955 BE + Cooler Master Hyper 101
KINGSTON 4GB (2x2GB *2) 1600MHz DDR3 HyperX Blue
ASUS Radeon HD 6870 1GB DC/2DI2S/1GD5
WESTERN DIGITAL Caviar Blue 500GB 7k 16MB SATA/2
CHIEFTEC BH-01B-B-B-OP + Silverstone 600W
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs