Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Test forum
Nezasdovoljstvo PC Servisom
STRANA 1 OD 1
Antimatery Nezasdovoljstvo PC Servisom 23.11.2012. 16:23 T50366

status: user
broj poruka: 997
Primoran sam da podelim sa vama izuzetno neprijatnu situaciju.
Nikada ne bih ovo objavio da se radi o mom uredjaju, to bih ostala tajna, ali posto sam ja bio posrednik coveku od koga zavisim, i koji je izgubio moje poverenje a sve zahvaljujuci doticnom `servisu`

Coveku serviseru zelim sve najbolje u zivotu, da uspe da ostvari sve sto je namerio, zelim mu puno zdravlja i da ga sluzi sreca, neka bog da njemu bolje nego sto da meni. Eto ja sam takav, pa sam zato uglavnom gledajuci druge a ne sebe uvek ispadao `MAJMUNCINA`

Moram da upozorim ljude jer uostalom forumi tome i sluze, da Servis `Dida PC` izbegavaju a pogotovo ukoliko se radi o vaznim stvarima i kojima popravka treba sto pre ili u razumnom roku od 45 dana.

Laptop je primio pre dva meseca i vise, kako bih me iz nedelje u nedelju lagao, kako popravka nije tek tako laka, da to nije obican PC itd...
Posle mesec dana konacno mi je rekao da je popravio i da ce mi ga poslati, bio sam pod izuzetnim pritiskom ovog coveka ali to je kostalo mene nekih stvari.

Potom je postalo nesnosno to njegovo `poslacu` iz dana u dan da bi mi konacno pre par nedelja rekao tu recenicu koju sam tako zeljno zeleo da cujem `poslao sam to ti stize za dan ili dva` , ali od toga nije bilo nista. Potom mi je ponovo ponovio da je poslao i da stize za dan dva ali nista. Na kraju smo se culi i on mi je tvrdio da mi uopste nije rekao da je poslao nego `poslacu` , ali na srecu imam Android telefon i ja sam snimio razgovore, imam sve crno na belo, jedva sam se suzdrzao da ih ovde ne objavim da vidite to laganje.
Kaze poslao daily expresom 10 paketa u Sredu, ja zovem brata koji kuca na terminalu radi u daily kaze on je poslao jedan za Krusevac i nista vise!
Meni prekipi.
Da bih me na kraju kada sam vec zvao neke inspektore u policiji i ljudi su me uputili koga da mu posaljem od inspekcije, on zvao i rekao da me je toboze zamenio sa nekim, STO POJMA NEMA!!!! jer ja imam snimljene razgovore kao i mejlove koje sam razmenio i gde se mi odlicno razumemo ko je ko i sta bi na kraju?

Pa lap top nije ni popravljen eeeeeeejjjjjj nije ni popravljen! Zaboga! On je pokusao zamenio panel, zamenio grafiku ali kada se kao ugreje popusti neki lem i onda on ugasi ekran! to je obijasnjenje ovog servisera izgleda ga dobro zalemio, ne ne coveka ne treba drzati za rec jednostavno laze, vidim ja da je sve to laz izmisljena prica jer kad slusam razgovore koje sam snimio lazi postaju ocigledne.
Da bi na kraju skidao njegov panel vracao stari i ko zna sta jos i poslao ne popravljen!!! laptop. Puno zivaca sam izgubio kazem taj covek mi je bitan i nikako nije zasluzio da ga ja prevarim, pa ja ko drugi, a ko je meni kriv sto sam ovog lazova angazovao ja sam kriv ja sam magarac, to treba svako jutro da ponavljam kad ustanem.


Nista da ne idem nisko nema potrebe mogao sam i razgovore da objavim ali neka, Stripy brate ja tebi zelim sve najbolje u zivotu ali budi malo bolji covek, veruj nemoras da lazes samo reci istinu. Imas puno posla ne bi da vracas i kazes da nemozes da stignes jer bi zeleo da sto vise para zaradis ja to razumem ali ovo je moras priznati prevrsilo svaku granicu.

Molim administratore da ne brisu post, jer ova ozbiljna situacija koja se meni dogodila ljudi trebaju razmenjivati ovakva iskustva, smatram ono izuzetnom neozbiljnoscu ovog servisa.
Sve je relativno !!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nicolas Ostavi Stripija na miru 24.11.2012. 05:51 #456302

status: user
broj poruka: 308

CHILLING...KILLING

Ostavi coveka na miru,
on vazi za najbojeg servisera maticnih ploca
u BG i sire.
Laptopovi se tesko popravljaju,
to svi znamo nazalost.
Razumem da si skroz nezadovoljan
(i ja bih bio u tvojoj situaciji)
ali u tom slucaju bih uzeo nazad svoju komponentu
u roku od par dana a ne bih cekao 2 meseca.
Covek ne zna gde mu je dupe a gde glava od
raznih tuljana koji ga non stop salecu i saplicu pa
pola stvari ne stigde da zavrsi.
Verovatno je kvar na laptopu i dalje postojao
pa je zeleo da bude siguran da je uradio kako treba
i zato ga toliko zadrzao a moze se desiti da se kvar i vratio
tu kod njega u servisu jer opet kazem - LAPTOPOVI SE TESKO
POPRAVLJAJU nazalost!
Nije trebalo ovo javno iznositi ovde jer covek ispade
prevarant a ja kao neko ko je 101 put odneo stvar kog njega na servis
mogu svima da kazem da NIKAD PROBLEM NISAM IMAO! NIKAD!
I ne samo ja nego hiljade ljudi koji mu godinama nose stvari.
Kako to da niko do sad nije objavio neku prevaru
a sa pc berze mu uglavnim ljudi nose stvari na servis.
Neko bi nesto vec napisao.
I ja tebi zelim SVE NAJBOLJE
i opet kazem - OSTAVI STRIPUJA NA MIRU :-)(-:
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @Nicolas 09.01.2013. 11:36 #467164

status: user
broj poruka: 17084
U ovoj situaciji lik je ispao bas seljak,
maximalno neprofesionalno + laze coveka nepotrebno...

Cpu:AMD FX 6300 @ 4Ghz
CpuCooler:TitanVanesa-S
GPU:GTX 670 Gigabyte Windforce
Ram:10 Gb KingstonHyperX@1600MHz
MBO:AM3+ Asus M5A97
Case:CoolerMasterElite430
PSU:Chieftec 650w a85
Mis: Mx518
Dell 22


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs