Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
PC Berza Caffe
HHO generatori
STRANA 1 OD 1
ForMax HHO generatori 16.02.2013. 12:59 T51861

status: user
broj poruka: 192
Kao sto naslov kaze, pitanja su vezana za HHO generatore.

Znimaju me iskustva, misljenja, a najbolje bi bilo ako ima ovde na forumu nekoga ko ovo poseduje, kako je zadovoljan sa ovim cudom! Bilo bi poseljno malo vise informacija, ako ima takvih, dakle koji model generatora imaju, na kom autu, koliko kubika, kako se ponasa u voznji auto, koliko trosi, itd...?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
caranovic heh 18.02.2013. 09:25 #476809

status: user
broj poruka: 434
imam ja elektronicara koji zamalo da ugradi, medjutim, problem je skladistenje kao i protok do sagorevanja, jos uvek nema sigurnog resenja, batali....a ovaj moj zna sta radi, probao pa odustao)za sada)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
f2tality re 19.02.2013. 14:55 #477073

status: user
broj poruka: 179


probaj na auto forumima, ima dosta o tome
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish caranovic 19.02.2013. 18:07 #477138

status: user
broj poruka: 7286
Jaci ti je taj elektricar

Naravno da ima sigurnog resenja i nije problem u samozapaljivanju, vec u amperima i samoj jacini uredjaja, ovaj bratov je bio odlican ali mi je rekao da je slab i zato ga je skinuo, ali definitivno pravi novi kada se vrati i onda cu da pobacam slike da vidite.

Lala 4ever!
http://youtu.be/n7hk7-XMXGU

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs