Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Kućna tehnika
Kirby - realna cena?
STRANA 1 OD 3  
stantic Kirby - realna cena? 01.04.2013. 22:13 T52525

status: user
broj poruka: 73
Pozdrav,
interesuje me koja je realna cena za Kirby Sentriu?
Prezentovan mi je, i veoma sam zadovoljan, možda bih ga i kupio da mu
cena nije 2.000 eura (tačnije 1.990, može i razne varijante sa učešćem i na xy rata).
Međutim, videh na limundu ovo

http://www.limundo.com/kupovina/Tehnika/Kucni-aparati/Usisivaci/Kirby-Sentria-kao-NOV/10894381

pišem ovo dok aukcija još traje, jedan sat do isteka, ponuda je trenutno oko 30.000 din,
verovatno neće puno rasti. Kaže prodavac da bi na Kupindu bio 500 eura fiksno. Primerak
nije korišćen za prezentacije (pitao sam ga), znači stvarno kao nov.
Za 30.000 din bi ga verovatno kupio, ali...?
Bojim se da postoji neka caka, jer OK da je nešto jefinije 20-30% preko sajta, ali da je nešto jeftinije 7 puta?
Pa čak i za malo korišteno, mislim da bi svako od vas posumnjao, zar ne?
Uzeo bih ga ako je to stvarno tako, ali ipak ne zarađujem pare olako tako da mi je i 30.000 din
teško odvojiti, pa se bojim da ne pogrešim.
Da li je neko imao iskustva sa ovom temom? Molim za komentar i sve vlasnike Kirbija koju su ga kupili,
nije bitno po kojoj ceni, kako su zadovoljni.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
jaga RE 01.04.2013. 22:32 #485665

status: user
broj poruka: 618
prodaju jeftino zato sto nakon kupovine shvate da su platili stvar koju ne koriste-zauzima pola sobe-i ne radi ni pola stvari koje su na prezentaciji videli
a lika zoves i opere ti unutrasnjost kola na primer za 800rsd a ti sedis i pijes pivo

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
stantic Iispravka, ipak je cena otišla na 55.000 na kraju. 01.04.2013. 22:35 #485667

status: user
broj poruka: 73
Ali i onda je velika razlika, a na Kupindu ima i ispod 500 eura.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
prashinar Bila je gomila tema na raznoraznim forumima 01.04.2013. 22:43 #485671

status: user
broj poruka: 517


o Kirbiju. Od nekih sam se valjao od smeha. Inače je jedan lik lepo napisao komentar na temi iz ličnog iskustva. Pošto se bavi elektrotehničkim aparatima, ne mogu se sada tačno setiti šta radi, doneo mu neki komšija koji je na privremenom radu u CH Kirbi usisavač. Setio se komšija da zna čovek sa elektronikom pa mu doneo da popravi kako ga u CH ne bi odrali za popravku. Da napomenem da je Kiribi u CH jeftiniji nego u SRB :D I čovek rasklopio usisavač i video da usisavač ima delove kao neki jači usisavač koji se može naći u slobodnoj prodaji. Vredi najviše do 400-500 evra. I sad, rasklopljen je Kirbi, pronadjen kvar, sklopljen i pušten u rad. Naravno, čovek je to dobro naplatio, kad već komšija ima para da kupuje to čudo :D E, par dana kasnije dolazi promoter Kirbija kod njih u kuću. I čovek baš kada se vraćao sa posla uhvati ilka kako pokazuje njegovima šta sve Kirbi radi. Toliko ga je osramotio i napušio za medalju da promoteru više nije padalo na pamet da predstavlja Kirbi. :D

Elem, mani se Kirbija. Em te oderu za pare, em ti služi samo za pokazivanje komšija ( da da, bilo je kupovine kirbija i zbog toga) Bolje kupi neki usisavač od 10-15k dinara (kad već imaš para) koji će da ti radi posao nego to Kirbi đubre... A saznaćeš da je đubre kada kreneš da ga prazniš od usisavanja i pranja .]
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
jaga RE 01.04.2013. 22:43 #485672

status: user
broj poruka: 618
ne bih da asociram na nekog ali
na bubnju subotom imas i za ispod 100 evreja ispravnih


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
stantic znači više od 500 evra i ne vredi 01.04.2013. 23:31 #485680

status: user
broj poruka: 73
Hvala na korisnim savetima, to sam i hteo da čujem,
znači 400-500 evra je i realna cena, ostalo do 2.000+ je sve ugrađivanje.
Za pražnjenje se ne bih sekirao, jedino ako su kese preskupe, jer ja ni ovaj običan
usisivać ne praznim, nakupujem kesa za 50-60 din i gotovo.
E sad, i ja sam pomislio da ljudi hoće da se otarase Kirbija kad im je dosadio,
ali ipak mislim da bi ih samo neka velika nužda naterala da prodaju na brzaka nešto što
su platili 2000 evra za petinu ili četvrtinu te svote. Bar ja tako mislim, pa mi je logičnije bilo
da su ga platili mnogo manje.
Možda nekome i vredi 2000 evra, ako mesečno jednom pere dubinski i polira auto, ako koristi za
krečenje stana i sl.
Ja znam da bih ga koristio prvenstveno kao klasični usisivač + plus ponekad ono pranje tepiha
suvom penom i usisavanje nameštaja/dušeka. E sad, ako kvalitetniji usisivač košta 10-15.000 dinara,
a sa vodom i fuknkcijom pranja i do 20.000, onda mi cena od 30.000 pa i 35.000 din deluje OK, prenstveno
zbog te vibracije zbog koje i može da izvuče prljavštinu iz dubljih slojeva tepiha i nameštaja,
što mu je i glavna prednost, bar sam ja to tako shvatio, ako ne grešim.
A 2.000 evra u svakom slučaju niti imam, niti bih dao.
A što se tiče cene održavanje (kese, servisi,...) zato sam i postavio pitanje da čujem komentare.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: RE 02.04.2013. 00:14 #485690

status: user
broj poruka: 12785
Ako nije problem da ne izmišljaš bilo bi cool.

Usisivač ima DOŽIVOTNU GARANCIJU i svaki kvar kojeg inače neće biti nikad servisira naš servis bez ikakvog garantnog lista.

Sve što vam pokazuju u prezentaciji se radi pred vašim očima i samim tim usisivač radi sve što je navedeno. Usisava tepihe, ravne površine, mebl, nameštaj, pere tepih, izduvava vazduh (čistim komp sa ovim za 2 minuta ravno). Čak može da se kreči sa njim!

Tako da za 30.000 se kupuje nešto što će ceo život da vas prati i smanjiće vam prašinu i štroku iz kuće kao nijedan usisivač današnjice. Ne košta za džabe 2000 evra.

Te priče komšija dao 2000 evra za usisivač pa popravlja kod drugog komšije su stvarno komične. Već 5 godina imam Sentriu i nijedan jedini kvar ili problem nisam imao a koristi se redovno svakih par dana.

Kad pomisliš koliko za života daš pare na kvazi usisivače sa bednim turbinicama i `vodenim` usisavanjem i pritom ne mogu da se porede sa Kirby-em onda 2000 evra i nije tako skupo.

U kratkim crtama: vredi svaku paru
__________________
Scourge of PCBerza

:: prodaju jeftino zato sto nakon kupovine shvate da su platili stvar koju ne koriste-zauzima pola sobe-i ne radi ni pola stvari koje su na prezentaciji videl
:: a lika zoves i opere ti unutrasnjost kola na primer za 800rsd a ti sedis i pijes piv
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
AndRey Moja preporuka 02.04.2013. 00:38 #485695

status: user
broj poruka: 324
Ako vec zelis da kupis dobar usisivac po tom principu, ja ti preporucujm Rainbow. Moji su ga platili oko 2000e pre jedno 2 ipo godine, sa svom mogucom opremom i stvarno je vrhunska stvar, radi na principu vakuma i unistava sve zivo, bakterije, grinje i ta cuda, a pritom preciscava vazduh dok radi. Tepisima dusu vadi, ima razne dodatke za sve sto ti treba, s njim takodje i komp usisam za 5 minuta :) Ima razne dodatke za sve sto ti treba...

Ali imaj u vidu da ti se ne isplati ukoliko ga ne koristis cesto, moj radi jednom nedeljno, a jednom mesecno ide tabanje tepiha sa specijalnim dodatkom i ciscenje jastuka uz pomoc kese. I veruj mi da u tom slucaju treba imati tako nesto...

Eto toliko od mene...
The things you own end up owning you.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Spacewla auu 02.04.2013. 00:41 #485698

status: user
broj poruka: 612
2000€ usisivači?!?

U čemu vi živite? U vilama od 2.000.000,00 €? Imate u njima tepihe od par desetina hiljada evra?

Usisivač od 2000€? E jebem ti život, ja sam potpuno zaostao. :(
____________________________________

MSI 870A-G54 (Bios spreman za AM3+)
AMD Phenom II X4 955
Kingston HyperX 10 GB
Samsung SyncMaster P2770HD
ATI Saphirre 5670 DDR5 512MB
resto ....


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: auu 02.04.2013. 00:42 #485699

status: user
broj poruka: 12785
Ne sudi napamet, nisu svi u istoj finansijskoj situaciji. Tebi je to mnogo za usisivač, meni nije jer zlata vredi...
__________________
Scourge of PCBerza

:: 2000€ usisivači?!
::
:: U čemu vi živite? U vilama od 2.000.000,00 €? Imate u njima tepihe od par desetina hiljada evra
::
:: Usisivač od 2000€? E jebem ti život, ja sam potpuno zaostao. :
:: ___________________________________
::
:: MSI 870A-G54 (Bios spreman za AM3+
:: AMD Phenom II X4 95
:: Kingston HyperX 10 G
:: Samsung SyncMaster P2770H
:: ATI Saphirre 5670 DDR5 512M
:: resto ....
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Spacewla Re: Re: auu 02.04.2013. 00:46 #485701

status: user
broj poruka: 612
Onda mogu samo da ti zavidim na bogatstvu! Poz.
:: Ne sudi napamet, nisu svi u istoj finansijskoj situaciji. Tebi je to mnogo za usisivač, meni nije jer zlata vredi..
:: __________________
:: Scourge of PCBerza
::
:: :: 2000€ usisivači?!
:: ::
:: :: U čemu vi živite? U vilama od 2.000.000,00 €? Imate u njima tepihe od par desetina hiljada evra
:: ::
:: :: Usisivač od 2000€? E jebem ti život, ja sam potpuno zaostao. :
:: :: ___________________________________
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
f2tality re 02.04.2013. 01:11 #485703

status: user
broj poruka: 179



ajde usisvac 2 soma evra, za to sam cuo i ranije da ih valjaju, ali mikser od 4500evra, mikser :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
AndRey Re: auu 02.04.2013. 01:16 #485704

status: user
broj poruka: 324
Ovde je rec o dobroj investiciji, ekonomicnosti, ali i samom zdravlju, tako da ne lupetaj gluposti... Nije poenta da se mi sirimo ovde, niti smo sisali vesla sto smo pazarili isti...

The things you own end up owning you.

:: 2000€ usisivači?!
::
:: U čemu vi živite? U vilama od 2.000.000,00 €? Imate u njima tepihe od par desetina hiljada evra
::
:: Usisivač od 2000€? E jebem ti život, ja sam potpuno zaostao. :
:: ___________________________________
::
:: MSI 870A-G54 (Bios spreman za AM3+
:: AMD Phenom II X4 95
:: Kingston HyperX 10 G
:: Samsung SyncMaster P2770H
:: ATI Saphirre 5670 DDR5 512M
:: resto ....
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict na ovu bedu jeste velika cifra, ali imas i ljudi koji normalno zaradjuju 02.04.2013. 01:25 #485708

status: user
broj poruka: 4515
Treba imati tako nesto kuci, posebno je zanimljivo dubinsko pranje sedista u kolima...

Kod nas imas trip kad klosar-podstanar, sa 200e platom dize kredit za golfa četvorku, da se kurči .) Ali obavezno stavi LED diode kod fara, da simulira Audi.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
stantic dakle... 02.04.2013. 01:25 #485710

status: user
broj poruka: 73
...Kirby svakako vredi više od običnog usisivača, e sad koliko, ipak je relativna stvar.
To što je meni možda puno i 500 evra ne znači da on ne vredi toliko, nego da ja, kao i svi
vi uostalom, živimo tu gde živimo gde je prosečna plata (za one srećnike koji su zaposleni)
oko 300 evra. I zato je to teško izdvojiti odjednom, ali se verovatno sabiranjem potrošenog
novca tokom niza godina na različite stvari za čišćenje stana potroše impozantne cifre, samo
se to zaboravi. Ipak, mislim da je 2.000 evra previše, i to lično za mene jer ja ipak ne bih iskoristio
sve što on nudi, nego kažem, samo `obično` usisavanje, ponekad nameštaj i dušeci i ponekad
pranje tepiha.

@AndRey
Može li ta Duga da pere tepihe suvom penom kao Kirby?

@Daum
Da li to znači da svaki Kirby popravljaju u servisu besplatno, bez obzira gde i kako si ga kupio?
Koliko koštaju vreće za prašinu, i koliko se često menjaju, u nekom normalnom režimu korišćenja,
recimo za održavanje dvosobnog stana od 60 kvadrata?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
AndRey Re: dakle... 02.04.2013. 01:33 #485712

status: user
broj poruka: 324
Da je dzabe - nije, ni mi nismo iskesirali 2 some evra tek tako, otplacivalo se to, ali zaista mislim da se isplatilo.

Inace ne znam pravo da ti kazem, posto ja nisam prao tepihe do sad s njim, al znam samo da je taj nastavak za tepihe mnogo lud, sipa se neka tecnost u njega cini mi se i posle ga vuces po tepihu a on ga taba bas dubinski. Posle toga smo jednom probali da rucno istabamo da vidimo dal je ostalo prasine u tepihu, pa ga stavili na sipku, ali ni trunka prasine, a tepih cist i mirise ko nov :) Taj nastavak moze i za dubinsko pranje sedista, kauca i ostalih tih slicnih stvari...

A sto se odrzavanja tice, nemas trosak nikakav, jedino te hemikalije jednom godisnje mozda...

:: ...Kirby svakako vredi više od običnog usisivača, e sad koliko, ipak je relativna stvar
:: To što je meni možda puno i 500 evra ne znači da on ne vredi toliko, nego da ja, kao i sv
:: vi uostalom, živimo tu gde živimo gde je prosečna plata (za one srećnike koji su zaposleni
:: oko 300 evra. I zato je to teško izdvojiti odjednom, ali se verovatno sabiranjem potrošeno
:: novca tokom niza godina na različite stvari za čišćenje stana potroše impozantne cifre, sam
:: se to zaboravi. Ipak, mislim da je 2.000 evra previše, i to lično za mene jer ja ipak ne bih iskoristi
:: sve što on nudi, nego kažem, samo `obično` usisavanje, ponekad nameštaj i dušeci i poneka
:: pranje tepiha
::
:: @AndRe
:: Može li ta Duga da pere tepihe suvom penom kao Kirby
::
:: @Dau
:: Da li to znači da svaki Kirby popravljaju u servisu besplatno, bez obzira gde i kako si ga kupio
:: Koliko koštaju vreće za prašinu, i koliko se često menjaju, u nekom normalnom režimu korišćenja
:: recimo za održavanje dvosobnog stana od 60 kvadrata
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
profil @Kirby 02.04.2013. 02:08 #485718

status: user
broj poruka: 351
za te pare tepih servis 20 godina da ti pere tepihe jednom mesecno.
ne znam kakve tepihe imas.
solidnih tepiha imas 30-40 komada za cenu usisivavca
slazem se da ima tu cetkicu koja lupa tepih i kao istresa prasinu nije to lose,
ali ta masina ipak igracka u odnosu na tepih servise.
i mene interesuje taj njihov servis za polovnjake


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
AndRey Re: @Kirby 02.04.2013. 02:11 #485720

status: user
broj poruka: 324
Pa znam covece, al ne sluzi samo za tepihe... A i ko ce se cima da nosti tepih u servis stalno...


:: za te pare tepih servis 20 godina da ti pere tepihe jednom mesecno
:: ne znam kakve tepihe imas
:: solidnih tepiha imas 30-40 komada za cenu usisivavc
:: slazem se da ima tu cetkicu koja lupa tepih i kao istresa prasinu nije to lose
:: ali ta masina ipak igracka u odnosu na tepih servise
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
profil @AndRey 02.04.2013. 02:17 #485722

status: user
broj poruka: 351
svaki tepih servis ima prevoz kod nekij je i besplatan..
a to sto moze da kreci-dali si probao da krecis prskanjem boje na zid...
izduvavas komp-to radi i sloboda cacak
posto je tirtbi deterdzent za pranje tepiha,mebla...



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
AndRey Re: @AndRey 02.04.2013. 02:34 #485723

status: user
broj poruka: 324
Ne shvatas poentu, mrzi me opet da objasnjavam. U svakom slucaju, zakljucak, ko je u mogucnosti da kupi, odlicna je investicija u svakom smislu...

The things you own end up owning you.

:: svaki tepih servis ima prevoz kod nekij je i besplatan.
:: a to sto moze da kreci-dali si probao da krecis prskanjem boje na zid..
:: izduvavas komp-to radi i sloboda caca
:: posto je tirtbi deterdzent za pranje tepiha,mebla..
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
stantic evo šta piše na sajtu u vezi garancije 02.04.2013. 08:28 #485728

status: user
broj poruka: 73
http://www.kirby.com/sr/how-to-buy/i-dalje-od-vrata-do-vrata/

nigde ne pominje doživotnu garanciju,
već 3 god i to samo ako kupiš putem prezentacije za tih 2.000 evra.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
prashinar Re: Re: auu 02.04.2013. 10:30 #485747

status: user
broj poruka: 517

Vredi tebi zlata, meni ne. To što si ga ti pretplatio je tvoj problem.

http://goo.gl/TmHb8 Kako je moguće da novi koštaju 1000$( sa strane ima `7 new`) a ovde 2000 evra?

http://goo.gl/S3P7u

http://goo.gl/oOSyr

Koga ne mrzi da čita...

I da, ako želite videti stvarnu vrednost usisavača najbolje je da se pogleda carinski list :]

:: Ne sudi napamet, nisu svi u istoj finansijskoj situaciji. Tebi je to mnogo za usisivač, meni nije jer zlata vredi..
:: __________________
:: Scourge of PCBerza
::
:: :: 2000€ usisivači?!
:: ::
:: :: U čemu vi živite? U vilama od 2.000.000,00 €? Imate u njima tepihe od par desetina hiljada evra
:: ::
:: :: Usisivač od 2000€? E jebem ti život, ja sam potpuno zaostao. :
:: :: ___________________________________
:: ::
:: :: MSI 870A-G54 (Bios spreman za AM3+
:: :: AMD Phenom II X4 95
:: :: Kingston HyperX 10 G
:: :: Samsung SyncMaster P2770H
:: :: ATI Saphirre 5670 DDR5 512M
:: :: resto ....
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: Re: Re: auu 02.04.2013. 10:42 #485751

status: user
broj poruka: 12785
Nisam zbog toga govorio, već sam naveo zašto je dobra kupovina...
__________________
Scourge of PCBerza

:: Onda mogu samo da ti zavidim na bogatstvu! Poz
:: :: Ne sudi napamet, nisu svi u istoj finansijskoj situaciji. Tebi je to mnogo za usisivač, meni nije jer zlata vredi..
:: :: __________________
:: :: Scourge of PCBerza
:: ::
:: :: :: 2000€ usisivači?!
:: :: ::
:: :: :: U čemu vi živite? U vilama od 2.000.000,00 €? Imate u njima tepihe od par desetina hiljada evra
:: :: ::
:: :: :: Usisivač od 2000€? E jebem ti život, ja sam potpuno zaostao. :
:: :: :: ___________________________________
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: @Kirby 02.04.2013. 10:44 #485752

status: user
broj poruka: 12785
Bravo, a hoće ti tepisi da ti zamene prašnjav nameštaj i hoće da ti usisavaju ceo stan od poda do plafona? Ti kad čistiš stan samo zameniš tepihe?
__________________
Scourge of PCBerza

:: za te pare tepih servis 20 godina da ti pere tepihe jednom mesecno
:: ne znam kakve tepihe imas
:: solidnih tepiha imas 30-40 komada za cenu usisivavc
:: slazem se da ima tu cetkicu koja lupa tepih i kao istresa prasinu nije to lose
:: ali ta masina ipak igracka u odnosu na tepih servise
:: i mene interesuje taj njihov servis za polovnjake
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: Re: Re: auu 02.04.2013. 10:45 #485753

status: user
broj poruka: 12785
Vidiš to je tvoj problem što misliš da je preplaćen, ja problem nemam. Jednostavno nema smisla da komentarišeš nešto što ne koristiš pa samim tim i ne znaš koliko vredi.
__________________
Scourge of PCBerza

::
:: Vredi tebi zlata, meni ne. To što si ga ti pretplatio je tvoj problem.
::
:: http://goo.gl/TmHb8 Kako je moguće da novi koštaju 1000$( sa strane ima `7 new`) a ovde 2000 evra?
::
:: http://goo.gl/S3P7
::
:: http://goo.gl/oOSy
::
:: Koga ne mrzi da čita..
::
:: I da, ako želite videti stvarnu vrednost usisavača najbolje je da se pogleda carinski list :
::
:: :: Ne sudi napamet, nisu svi u istoj finansijskoj situaciji. Tebi je to mnogo za usisivač, meni nije jer zlata vredi..
:: :: __________________
:: :: Scourge of PCBerza
:: ::
:: :: :: 2000€ usisivači?!
:: :: ::
:: :: :: U čemu vi živite? U vilama od 2.000.000,00 €? Imate u njima tepihe od par desetina hiljada evra
:: :: ::
:: :: :: Usisivač od 2000€? E jebem ti život, ja sam potpuno zaostao. :
:: :: :: ___________________________________
:: :: ::
:: :: :: MSI 870A-G54 (Bios spreman za AM3+
:: :: :: AMD Phenom II X4 95
:: :: :: Kingston HyperX 10 G
:: :: :: Samsung SyncMaster P2770H
:: :: :: ATI Saphirre 5670 DDR5 512M
:: :: :: resto ....
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MadCatz hhahaha 02.04.2013. 10:56 #485754

status: user
broj poruka: 608
e koja si ti pomodarska somina... hahahahha idi ubi se konju...



ASUS P8Z77V-DELUXE
INTEL I7 3770K 4.9ghz & CORSAIR H100
4x4gb KINGSTON PREDATOR 4X4GB 2400 MHZ
MSI GTX680 LIGHTNING
INTEL SSD 330 60GB
NZXT PHANTOM NEON MODDED
MAD CATZ R.A.T. 7
CORSAIR HX850
ASUS MX279

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 3  
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs