Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Igrački rekviziti i konzole
Microsoft revelas new Xbox on May 21st
STRANA 1 OD 1
Dejzan Microsoft revelas new Xbox on May 21st 26.04.2013. 21:21 T52856

status: user
broj poruka: 3730
http://www.guru3d.com/news_story/microsoft_revelas_new_xbox_on_may_21st.html

AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp .) 26.04.2013. 21:38 #489757

status: user
broj poruka: 1368
Gotivno to prekopiravanje vesti sa guru3d-a, mora da ti je lepo dok to radis :) Prija sigurno :) Idi bre malo napolje prosetaj s devojkom man` se corava posla .)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: .) 26.04.2013. 22:59 #489771

status: user
broj poruka: 3730
Ne volim to da radim ali ono sto mi privuce paznju verujem da bi ostale interesovalo :D


AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,


:: Gotivno to prekopiravanje vesti sa guru3d-a, mora da ti je lepo dok to radis :) Prija sigurno :) Idi bre malo napolje prosetaj s devojkom man` se corava posla .)
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Cini mi se da ce Sony imati najjacu gamersku platformu 26.04.2013. 23:58 #489782

status: user
broj poruka: 7695
MS baca point na filmove preko konzole ,smesno u odnosu na ono sto Sony priprema...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Cini mi se da ce Sony imati najjacu gamersku platformu 27.04.2013. 01:03 #489822

status: user
broj poruka: 3730
Ma ko ih bre sisa da vidimo sta ce da izbace pa ko je povoljniji i naravno ko voli vise Fable ili God of War bira :D

AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,


:: MS baca point na filmove preko konzole ,smesno u odnosu na ono sto Sony priprema..
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miskonius U pogledu hardvera ne bi smelo da bude razlike 27.04.2013. 11:42 #489858

status: user
broj poruka: 4420


Medjutim, problem za Microsoft ce biti to sto ce njihove konzole (takve su najave) zahtevati non stop on-line konekciju da bi moglo da se igre a ne znam ko ce to da im kupi...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Kod Sony je u pitanju custom chip 27.04.2013. 14:37 #489890

status: user
broj poruka: 7695
OS za PS4 ce biti zasnovan iskljucivo na GDDR5 ,kod MS jos se ne zna da li je custom ili
je klasican APU.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb Sve u svemu 27.04.2013. 14:52 #489892

status: user
broj poruka: 6875
I jedni i drugi mogu da PC-u samo da se sagnu :)




Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Re: Sve u svemu 27.04.2013. 14:55 #489893

status: user
broj poruka: 7695
Ne znam bas za PS4 videcemo ,obecava dosta ,oni obecavaju da nece postojati usko grlo ,ali sacekajmo da izadje,sto je najbitnije nece biti skup previse.


:: I jedni i drugi mogu da PC-u samo da se sagnu :
::
::
::
::
:: Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re: U pogledu hardvera ne bi smelo da bude razlike 27.04.2013. 14:55 #489894

status: user
broj poruka: 3529
Koliko znam to jos nije zvanicno potvrdjeno, i to je nesto sto ce ljude svakako najvise i zanimati 21. Maja.


::
::
:: Medjutim, problem za Microsoft ce biti to sto ce njihove konzole (takve su najave) zahtevati non stop on-line konekciju da bi moglo da se igre a ne znam ko ce to da im kupi..
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi kod PS4 grafika nece ici preko PCI express 27.04.2013. 14:58 #489896

status: user
broj poruka: 7695
koji oni smatraju za usko grlo .Obecavaju dosta videcemo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Sve u svemu 27.04.2013. 15:10 #489898

status: user
broj poruka: 3730
Jel moze pc pre 5 godina da tera Crysis 2,3? Ne bi reko ..To sto bolje izgleda na PC nije ni cudo jer pc koristi sadasnju snagu :)
Kad izadje PS4 i Xbox PC ce morati dosta toga da promeni da bi bio lider opet...
U ostalom PC eskluzive malte ne i nepostoje..... Mada sam ja vise PC orijentisan ne bi se bunio za PS4 :D

AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,


:: I jedni i drugi mogu da PC-u samo da se sagnu :
::
::
::
::
:: Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb Naravno 27.04.2013. 15:22 #489900

status: user
broj poruka: 6875
Ali para za dobar pc i ps 4 realno nema :)




Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
metalpirat ljudi ne mozemo da uporedimo pc i konzole 27.04.2013. 15:30 #489903

status: user
broj poruka: 491
Prvo jeste da na pc-u neke igre izgledaju bolje, ali ako cemo tako pc ima promenjljiv hardver. Sto se igrica tice najveci problem kod PC-a je sto on koristi dosta lejerea koj smetaju tokom pokretanja neke igrice. Pokrenes igru, a u pozadini imas, os, i razni programi koj rade, pa net, pa svasta nesto i to dosta usporava rad. Kod konzola to nema skoro da radi na suvom pa zato nije cudno sto sa malo memorije, slabiji procesor uspeva da pokrene sve to. Napravi slicnu konfiguraciju kao sto je ps3 i probaj pa ces videti kako ce neka igrica raditi.

Ipak je PC namenjen za neke druge stvari.

Ps4 i xbox su interesantne spravcice koje mogu da zamene nekoliko stvari. Ko voli da se igra, a ima novca za originale sto ne bi to kupio i uzivao ko covek. Obe konzole imace istu funkciju, skoro pa i iste igre, samo u drugom pakovanju i razliciti izlged softvera, pa ko sta voli nek izvoli.

Intel 2500K 4.5, MSI 67A - GD55, Mushkin 2x4GB cl9 1600mhz, HDD WD 750gb,WD 500gb,1000gb,Gainward GeForce GTX 570 1280MB `Golden Sample`,Sound Blaster titanium, CM RP 1000W, HAF 932, HPZR24W, Logitech 530x, Logitech MX revolution, LG Blu Ray RW, Netgear 1

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re: Re: Sve u svemu 27.04.2013. 17:16 #489910

status: user
broj poruka: 3529
Gresis. PC star 5 god., sa recimo nekim athlonom x2, i HD5850 tera oba Crysis-a sasvim solidno, na medium setovanjima. .)

Jednostavno poredjenje izmedju pc-a i konzola je prosto nemoguce, PC je `ziva` platforma koja se svaki dan razvija, sto hardware-ski, sto software-ski, dok konzole izadju i takve su kakve su narednih 5+ godina, + konzole se sa razlogom prave da nisu preterano jake, odnosno da bi bile sto jeftinije, uvek se pravi nekakav optimum, stvar je jako prosta.


:: Jel moze pc pre 5 godina da tera Crysis 2,3? Ne bi reko ..To sto bolje izgleda na PC nije ni cudo jer pc koristi sadasnju snagu :
:: Kad izadje PS4 i Xbox PC ce morati dosta toga da promeni da bi bio lider opet..
:: U ostalom PC eskluzive malte ne i nepostoje..... Mada sam ja vise PC orijentisan ne bi se bunio za PS4 :D
::
:: AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400
::
::
:: :: I jedni i drugi mogu da PC-u samo da se sagnu :
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic
:: ::
:: ::
:: ::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb Slazem se Shone 27.04.2013. 17:31 #489911

status: user
broj poruka: 6875
Ali u svakom slucaju treba uzeti malo rezerve.

Evo ja ne odigrah God of War 3 i Dantes Inferno :( zato sto nemam konzolu,a igre su mi odusevile kad sam ih probao u igraoni.
Takodje fudbal bilo pes ili fifa kad zavalis u lazy bag :)neprocenljivo.

Sa druge strane,ja FPS zanr ne mogu da smislim na konzoli,probao sam kod jednog lika na xbox-u cod bo 2,i uz duzno postavanje njegovo lika i dela,Nik Vujcic moze da dominira.
Takodje RTS zanr i konzola ne ide zajedno,mada je bilo solidnih(igrivih)naslova tipa Halo Wars ili Command and Conquer 3 Tiberium Wars.
Dalje tabacine su rodjene za konzole,eto necu odigrati ni novi Mortal Kombat.
Jbg,obrni okreni sve se vrti oko love :)


Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Re: Re: Sve u svemu 27.04.2013. 17:49 #489915

status: user
broj poruka: 3730
5870 nije izaso pre 5 godina vec pre 3.5 godina 3850 je bila tad aktuelna :D :D
znaci teoretske sanse nema .... :)
Dzabe PC da napreduje kad mu konzola odredjuje igre... Evo Klasican primer.GTA4 izadje u junu naprimer za ps3 i xobx 360 posle 7 meseci izadje za pc zasto ?
zasto tamo radi perfektno a na pc bilo bagova ?
I slazem se za fps kretenizam sa dzojstikom :D



AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,


:: Gresis. PC star 5 god., sa recimo nekim athlonom x2, i HD5850 tera oba Crysis-a sasvim solidno, na medium setovanjima. .
::
:: Jednostavno poredjenje izmedju pc-a i konzola je prosto nemoguce, PC je `ziva` platforma koja se svaki dan razvija, sto hardware-ski, sto software-ski, dok konzole izadju i takve su kakve su narednih 5+ godina, + konzole se sa razlogom prave da nisu preterano jake, odnosno da bi bile sto jeftinije, uvek se pravi nekakav optimum, stvar je jako prosta
::
::
:: :: Jel moze pc pre 5 godina da tera Crysis 2,3? Ne bi reko ..To sto bolje izgleda na PC nije ni cudo jer pc koristi sadasnju snagu :
:: :: Kad izadje PS4 i Xbox PC ce morati dosta toga da promeni da bi bio lider opet..
:: :: U ostalom PC eskluzive malte ne i nepostoje..... Mada sam ja vise PC orijentisan ne bi se bunio za PS4 :D
:: ::
:: :: AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400
:: ::
:: ::
:: :: :: I jedni i drugi mogu da PC-u samo da se sagnu :
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re 28.04.2013. 00:23 #489956

status: user
broj poruka: 3529
@djokosrb
Razumem ja, nekih hitova koji su ekskluzive za konzole nema za PC, i sto se toga tice OK, naravno ko zeli da ih odigra morace samo preko konzole.
Sto se tice fudbala, ja ga pikam, preko PC-a, bezzicni logitech joypad, zavaljen u fotelji, extra, ne vidim neku prednost kod konzole kada je sport u pitanju, na pc-u kud i kamo lepsa grafika i dozivljaj.

FPS no way, i ja probao i prosto mi neverovatno kako likovi igraju na konzoli, ne mogu da se pohvatam sa komandama na joypad-u. A zanimljivo je da jedna od meni najboljih igara svih vremena, Metal Gear Solid(onaj prvi na PStation-u) odigrao sam u dahu bas na playstationu, daleke 99`. .) Valjda je sve navika.

@Dejzan
Ok, malo sam se zaleteo, ne razmisljajuci. 5850 je izasla u oktobru 2009., ali ima tu drugih karti koje su starije i nose se bez problema sa Crysis-om i ostalim cudima, kad se setim samo 8800GT, to je bilo cudo od karte. Jedino bas najnovije igre, gde se trazi striktno i iskljucivo DX11 je malo problem, ali ruku na srce takve igre mozes na prste jedne ruke da nabrojis. Elem, moja poenta je bila da generalno stariji komp od 5god., ako je u to vreme bio babaroga, i dan danas vecinu igara moze da pokrece bez neke preterane muke.
Pricati o parama utrosenim na PC i konzolu, nije zahvalno, konzole su tu da je kupis, igras 5 i vise godina ne razmisljajuci i cao, dolazi nova generacija, i tako u krug. Ali sa druge strane zrtvujes neke druge stvari. Ja recimo sada nema sanse da igram neki AAA naslov na konzoli, kao npr Crysis, BF, ili slicno. a a! Katastrofa mi to izgleda, jednostavno ne mogu. Da nisam imao poslednjih godina uvek jak komp, verovatno bih sazvakao lako `uzitak` igranja takvih naslova i na konzolama.


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Re 28.04.2013. 04:52 #489980

status: user
broj poruka: 3730

Moze da pokrece da a igrivost ? Realno gledano lik koji je 2007 uzeo Xbox cepa Crysis 3 ne sa detaljima kao na pc ali sasvim solidnim koji za 10X su jaci nego pc iz 2007 :D
Ja obozavam PC gaming i protivnik sam konzola samo zato sto igre kostaju boga oca.Naravno FPS i netreba diskutovati..ali sport pc nema tu sta da traazi realno...Mozza moto sport Grand turismo..PES na PS3 je 10 puta bolji nego na pc isto sa Fifa..Zasto kako nemam pojma.... Meni je osecaj kad igram na konzoli 10 puta bolji nego na pc barem sto se sporta tice...
Igrao sam GOd of War3 i mortal kombat zadnji ... brate... Pc ne da je uskracen za te naslove nego nemam reci isto vazi za Gears of War i Halo :)



AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,


:: @djokosr
:: Razumem ja, nekih hitova koji su ekskluzive za konzole nema za PC, i sto se toga tice OK, naravno ko zeli da ih odigra morace samo preko konzole
:: Sto se tice fudbala, ja ga pikam, preko PC-a, bezzicni logitech joypad, zavaljen u fotelji, extra, ne vidim neku prednost kod konzole kada je sport u pitanju, na pc-u kud i kamo lepsa grafika i dozivljaj
::
:: FPS no way, i ja probao i prosto mi neverovatno kako likovi igraju na konzoli, ne mogu da se pohvatam sa komandama na joypad-u. A zanimljivo je da jedna od meni najboljih igara svih vremena, Metal Gear Solid(onaj prvi na PStation-u) odigrao sam u dahu bas na playstationu, daleke 99`. .) Valjda je sve navika
::
:: @Dejza
:: Ok, malo sam se zaleteo, ne razmisljajuci. 5850 je izasla u oktobru 2009., ali ima tu drugih karti koje su starije i nose se bez problema sa Crysis-om i ostalim cudima, kad se setim samo 8800GT, to je bilo cudo od karte. Jedino bas najnovije igre, gde se trazi striktno i iskljucivo DX11 je malo problem, ali ruku na srce takve igre mozes na prste jedne ruke da nabrojis. Elem, moja poenta je bila da generalno stariji komp od 5god., ako je u to vreme bio babaroga, i dan danas vecinu igara moze da pokrece bez neke preterane muke
:: Pricati o parama utrosenim na PC i konzolu, nije zahvalno, konzole su tu da je kupis, igras 5 i vise godina ne razmisljajuci i cao, dolazi nova generacija, i tako u krug. Ali sa druge strane zrtvujes neke druge stvari. Ja recimo sada nema sanse da igram neki AAA naslov na konzoli, kao npr Crysis, BF, ili slicno. a a! Katastrofa mi to izgleda, jednostavno ne mogu. Da nisam imao poslednjih godina uvek jak komp, verovatno bih sazvakao lako `uzitak` igranja takvih naslova i na konzolama
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miskonius Xbox 720 - IllumiRoom 30.04.2013. 01:49 #490189

status: user
broj poruka: 4420

http://goo.gl/tZhDq

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 ... 21.05.2013. 21:13 #493602

status: user
broj poruka: 3277

http://www.xbox.com/en-US/hub/reveal
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re: ... 22.05.2013. 00:02 #493631

status: user
broj poruka: 3529
Moram priznati da su me prijatno iznenadili, pre svega zbog ovog `all in one`, jako dobra prezentacija, mnogo mi je bolja nego sto je sony prikazao.


::
:: http://www.xbox.com/en-US/hub/revea
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Re: ... 22.05.2013. 00:25 #493643

status: user
broj poruka: 3730

Ako opet treba da se placa mesecna preplata odo (ako budem imao love ) na PS4 ovako me je totalno odusevio mada PS je PS bio ostao i bice

AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,


:: Moram priznati da su me prijatno iznenadili, pre svega zbog ovog `all in one`, jako dobra prezentacija, mnogo mi je bolja nego sto je sony prikazao
::
::
:: ::
:: :: http://www.xbox.com/en-US/hub/revea
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miskonius Ovo je bruka i sramota od prezentacije... 22.05.2013. 15:30 #493745

status: user
broj poruka: 4420


Microsoft je pucao sebi u oba kolena a na E3 ce sebi verovatno pucati u glavu zbog ovog sranja (Xbox One? Jesu li oni svesni koliko to glupo zvuci?)
Microsoft je umesto da baci fokus na gejmere, usredsredio prezentaciju i novi Xbox ma multimediju, i predstavio ga kao neki napravu uz pomoc koje mozes da menjas kanale na TVu-u uz pomoc glasa.
Kontroler ostaje isti, nema touchpad.
Igre koje se kupe vezuju se za konzolu i nece biti moguce da recimo razmenjujes igre sa prijateljima (doduse suska se da ce biti nekekva nadoknada za koriscenje preowned games!!! Ej bre !!!)
Xbox nece zahteveati non stop konekciju sa internetom da bi radio, ali ce jednom u 24 sata morati da se poveze, inace od igranja nema nista...
Xbox live ce se placati, dok Sony ne naplacuje igranje preko neta...
Cak je i EA, kao najgora kompanija na svetu, odustala od online pass-a, koji retardi rade u tom Microsftu je zapravo i zanimljiva tema za razmisljanje...
Najsmesnije je sto je ova prezentacija odlozena mesec dana (!) da bi Microsoft bolje spremio odgovor na Sonijev PS4, i sta smo dobli?
Koliko je prvobitna prezenttacija bila losa kad su morali da je krpe da bi dobili ovo?
Cime su to odgovorili PS4?
Sa COD: Ghosts?!!
Koji samo na osnovu onih slika, tekstura i animacija koje se mogu videti vec zaostaje za BF3 (za Cetvorkom ce vec biti urnebesno)...
Ubacili su realisitcno preskakanje prepreka u novom COD-u, mislim sta reci....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @Miskonius +1 22.05.2013. 15:34 #493748

status: user
broj poruka: 17084
Lepo si ga srocio , nema potrebe nista dodati.

Cpu:AMD FX 6300 @ 4Ghz
Cooler:TitanVanesa-S
GPU:GTX 670 Gigabyte Windforce
Ram:10 Gb KingstonHyperX@1600MHz
MBO:Asus M5A97
Case:CM Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w a85
Mouse:Mx 518
Screen: Dell


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs