Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
Cena letovanja - sit gladnom ne veruje
STRANA 1 OD 2  
MACHINE Cena letovanja - sit gladnom ne veruje 02.07.2013. 20:37 T53701

status: user
broj poruka: 5696
Da li mi neko moze pouzdano reci cenu dana po osobi za studio room (kupatilo, cajna kuhinja, klima, TV, WiFi...) za Grcku van sezone?

Ubedjuju me raznorazni kako se u Grckoj (generalno, nevezano za odredjeno mesto) moze letovati za 5e po danu za jednu osobu, pocetkom juna ili krajem septembra (a ja sam misljenja da to ne moze bez 10e po lgavi). Meni to deluje kao SciFi posto je bukvalno najjeftiniji aranzman za dvoje za studio room 300e u julu i avgustu.

Takodje, da li neko zna cenu povratnog prevoza busem do recimo Halkidikija ili Paralije?

Mi idemo kolima na Lefkadu, ali mi treba ovaj info da znam da li me `farbaju` ili sam ja `ovca` :)

Ppzz


`Kada bi se celokupno znanje medicine bacilo na dno okeana, to bi bilo u korist covecanstva a na stetu riba` - Ser Oliver Wendell Holmes, nobelovac u oblasti hemije
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kelt ... 02.07.2013. 20:44 #502269

status: user
broj poruka: 394
Moja sestra je letovala par puta u junu i septembru za tipa 100e sa sve prevozom,i to preko agencije.Tako da verujem da je na licu mesta jos jeftinije.Mada,koliko sam citao na forumu putovanja.info moze da se desi i da prodjes skuplje u sopstvenoj reziji jer agencije dobijaju bas smesne cene za apartmane van sezone.Fora je da moraju da placaju sve sto su zakupili iako nema interesenata.

___________________________________
ERIN GO BRAGH


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladapsd Re: 02.07.2013. 20:53 #502271

status: user
broj poruka: 1004
U Grckoj sam poslednji put letovao van sezone 2007. pocetkom septembra za 90 evra sa prevozom u Stavrosu (10 nocenja).
Prevoz je oko 60e, i cini mi se da argus ima najjeftinije aranzmane, specijalna ponuda za Lefkadu npr je 170e sa prevozom i osiguranjem 9 nocenja, za Tasos (gde idem za 5 dana) 160 itd...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
prashinar bejah davno u septembru u Grčkoj. 02.07.2013. 20:55 #502272

status: user
broj poruka: 517

Dosta je jeftinije, a da napomenem i da nema gužve, pa kako ko voli. Klima, TV, i WIFI? Šta će ti to na moru? :D

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 eeee 02.07.2013. 21:03 #502274

status: user
broj poruka: 3277
isto meni pricali za bugarsku(bio 2006g), gde god odesh dzabe a nije tako... bilo je 2006g i otisao sam u zlatne pjaske , jeftino a ne...
Kad sam sagledao situaciju ljudi koji su hvalili jeftinocu u bugarskoj, nit su imali zglavan smestaj nit su papali po zglavnim restoranima, ako je i bio restorancic onda je to bilo nesto tipa menze itd....

Pre bugarske bio sam u paraliji - grcka(2004 i 2005g) - septembar, ako uzimas taj mesec onda uzmi 1-10 septembar - obicno zna da bude 1-2 dana lose vreme ostalo ok, smestaj za dvoje tada je bilo negde do 200e (perlaturs agencija - koja nije mogla da ispostuje smestaj pa smo se natezali - grupno)...
Moze da bude povoljno ako nosih hranu sa sobom a pri tom imash gde da spremish istu tu hranu,... tada je hleb (mala veknica - nikakva - ali ukusne.) bila 60 centi...
Rucak+pice 20evra po osobi(verovatno sad za dvoje treba 50e) u nekom restoranu, inace mozesh uzeti giros ali to je kesa, ...

Znaci u tih 200e ulazio je smestaj, put, osiguranje, hrana se nosi od kuce i onda jeste povoljno...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb Itekako moze za male pare sasvim super da bude 02.07.2013. 21:30 #502276

status: user
broj poruka: 6875
E sad 5e msm da to realno nije.

Ja uvek idem na neka mirnija mesta,gde nema ucke,bucke,itd...
Paralia sto sam bio haos,jedino mesto gde ne bih isao ni pod razno,ali dobro svi smo razliciti.

Ja kad sam isao (mesto Nea Vrasna,na drugom prstenu)bilo je 400e smestaj za cetvoro u julu,10 dana,studio,stvarno super.


Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bugi87 Pa 5 evra vece tesko... 02.07.2013. 21:39 #502277

status: user
broj poruka: 54

ja sam prosle godine, na lefkadi u agios nikitasu, krajem jula placao 35 evra studio, sa sve klimom i ostalim cudima pobrojanim... (ako ti treba poslacu ti broj/link)

ono gde nase agencije vode je u 90% slucajeva najlosiji smestaj koji nadju... i plus doplata za klimu??

inace lefkada je fantasticna, ako ti treba nekih informacija, detalja, slika i ostalog slobodno pitaj

pozdrav

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Bookingovao sam 02.07.2013. 21:44 #502278

status: user
broj poruka: 5696
Najpovljnije sto sam nasao, za nekih 270e, 10 dana za dvoje. Mini kuhinjica, prvi sprat, balkon, bazen, wifi, klima, parking.

http://www.booking.com/hotel/gr/marmara-studios.id.html


`Kada bi se celokupno znanje medicine bacilo na dno okeana, to bi bilo u korist covecanstva a na stetu riba` - Ser Oliver Wendell Holmes, nobelovac u oblasti hemije
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
cele1988 Re: Bookingovao sam 02.07.2013. 22:01 #502281

status: user
broj poruka: 1424
Ma imas foru kao sto sam ja bio prosle godine 5 dana pred put (kad sma odlicio da idem) platio za 2 u junu tacnioje od 20-1.8 znaci u sezoni 360e za dvoje... a ljuudi koji su isli samnom su placali po 250e po osobi....
a lik koji je dosao u isti hocel je platio 130e :) zato sto je isao mimo agencije i banuo tamo i to je to....


:: Najpovljnije sto sam nasao, za nekih 270e, 10 dana za dvoje. Mini kuhinjica, prvi sprat, balkon, bazen, wifi, klima, parking
::
:: http://www.booking.com/hotel/gr/marmara-studios.id.htm
::
::
:: `Kada bi se celokupno znanje medicine bacilo na dno okeana, to bi bilo u korist covecanstva a na stetu riba` - Ser Oliver Wendell Holmes, nobelovac u oblasti hemije
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bugi87 ... 02.07.2013. 22:07 #502285

status: user
broj poruka: 54

jesi uplatio depozit? ako nisi moj savet je da ides u ovo mesto gde sam ja bio, ligija je na istocnoj strani ostrva i koliko se secam iz prolaza nema nesto plaze.. tj na celoj istocnij obali je plaza siroka fazon 2 metra... prednost je sto je odma uz lefkas (tu imas ogromnu plazu al na njoj vetar ubi!!). sve lepe plaze su ti na zapadnoj strani, i naputovaces se bezveze...a razliku u ceni ces nadomestiti kroz benzin :D

ovde sam bio i jako lepo sam prosao, losiji je smestaj od ovog tvog al je na odlicnom mestu
http://iris-studios.gr/english.htm
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Ja sam u Porto Kalamitsi 02.07.2013. 22:10 #502286

status: user
broj poruka: 9381
Apartman za dve osobe za uskrsnje i prvomajske praznike, placao 45€ dan. U sezoni je 85€.
Za 5€ po danu moze sigurno neka paradajz varijanta, ali to sto si ti uzeo je realnost. Normalna cena za normalno mesto, sto svako sebi moze da priusti.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
MacBook Pro 13-inch: 2.5GHz
with Retina display
2.5GHz dual-core Intel Core i5
Turbo Boost up to 3.1GHz
8GB 1600MHz memory
128GB flash storage
Intel HD Graphics 4000

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: ... 02.07.2013. 22:16 #502287

status: user
broj poruka: 5696
Nisam, ali danas istice.

Ne verujem da ovo tvoje ima ispod 500e. Kumovi su bili na slicnom mestu za 350e u junu a sad su to digli na 700. Ipak je sezona. Mada je tvoje mesto prelepo :)

`Kada bi se celokupno znanje medicine bacilo na dno okeana, to bi bilo u korist covecanstva a na stetu riba` - Ser Oliver Wendell Holmes, nobelovac u oblasti hemije

::
:: jesi uplatio depozit? ako nisi moj savet je da ides u ovo mesto gde sam ja bio, ligija je na istocnoj strani ostrva i koliko se secam iz prolaza nema nesto plaze.. tj na celoj istocnij obali je plaza siroka fazon 2 metra... prednost je sto je odma uz lefkas (tu imas ogromnu plazu al na njoj vetar ubi!!). sve lepe plaze su ti na zapadnoj strani, i naputovaces se bezveze...a razliku u ceni ces nadomestiti kroz benzin :
::
:: ovde sam bio i jako lepo sam prosao, losiji je smestaj od ovog tvog al je na odlicnom mest
:: http://iris-studios.gr/english.htm
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bugi87 ja sam otiso 15. ili 16. jula ne secam se tacno 02.07.2013. 22:27 #502289

status: user
broj poruka: 54
pazi sve je stvar dogovora, kad sam pozvao trazio mi je covek 40 pitao sam ga da spusti malo i on kao ok
35 i to je to, nije hteo ni depozit, inace maksimalno korektan lik, ja sam dosta se iscimao da nadjem neste jeftinije i mislim da jeftinije od ovog u tom mestu nema (bar ne preko neta)

ono ako se dvoumis pozovi vidi koliko ce da ti trazi


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni Re: Bookingovao sam 03.07.2013. 00:26 #502305

status: user
broj poruka: 4506
razdvojeni kreveti..znaci ides sa sestrom ili kumom .Sto ne rece odmah pa da ti lepo nadjemo neku banju :PP


I7 2600 + TX3 + P67 C43
16gb Ripler 1600 cl6
Asus 7970 DirectCU II TOP
Samsung 840 pro 256 +Samsung F4 raid 0
Xonar D2 + Logitech Z5500
Raven RV01 + Arkangel 850w
LG 277L-BN

MacBook Air 13.3

:: Najpovljnije sto sam nasao, za nekih 270e, 10 dana za dvoje. Mini kuhinjica, prvi sprat, balkon, bazen, wifi, klima, parking
::
:: http://www.booking.com/hotel/gr/marmara-studios.id.htm
::
::
:: `Kada bi se celokupno znanje medicine bacilo na dno okeana, to bi bilo u korist covecanstva a na stetu riba` - Ser Oliver Wendell Holmes, nobelovac u oblasti hemije
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ikaiaki 60 jevreja 03.07.2013. 01:36 #502319

status: user
broj poruka: 316
Pefkohori od 20,09,2013
http://bit.ly/14On3OS
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
quna ... 03.07.2013. 05:42 #502326

status: user
broj poruka: 1636
Moze ali postoji i razlog zasto je tako. Prvo ja licno nikada ne bih isao u Grcku van sezone, ne mogu da kazem da nema naroda ali je subjektivni osecaj da kao da je nesto proslo ili tek treba da se desi. Drugo zavisi i od smestaja, centar grada ili centar i blizu plaze se dosta razlikuju od novogradnje sa dvoristima na periferiji, nekome to mozda ne smeta ali ja licno volim da sam tu gde sam u centru zbivanja, a ne (karikiram) u selu u nekom dvoristu blizu mesta u koje kao idem. Trece, ima i u sezoni extra povoljnih aranzmana ali se rasprodaju brzinom svetlosti, posebno atraktivan smestaj i lokacije, ostane samo ono sto realno toliko i vredi.

Tako da nista nije nevezano, sve je vezano. Uvek ce neko da te pravi budalom i prica kako u novinama pise 70e 10 dana Grcka sa prevozom ili kako je isao smaostalno i nasao kod chiche u brdo za 2e nocenje, a da si ti budala jer si platio 25e po osobi.

Ko bira tacno gde ce i kad ce mora to i da plati ili da bude neverovatno brz i odlucan.


i5 750 : cm 212+ : ga-p55-usb3 : 2x2gb geil black dragon : gainward gts250 512mb : samsung f3 500gb : creative audigy : corsair tx650 : xigmatek asgard : benq g2750 a4tech x7

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: Re: Bookingovao sam 03.07.2013. 09:30 #502363

status: user
broj poruka: 5696
Nemam sestru, nemam brata... :D

Ima i double bed, a ako nema, lako se spoje dva .)


`Kada bi se celokupno znanje medicine bacilo na dno okeana, to bi bilo u korist covecanstva a na stetu riba` - Ser Oliver Wendell Holmes, nobelovac u oblasti hemije

:: razdvojeni kreveti..znaci ides sa sestrom ili kumom .Sto ne rece odmah pa da ti lepo nadjemo neku banju :P
::
::
:: I7 2600 + TX3 + P67 C4
:: 16gb Ripler 1600 cl
:: Asus 7970 DirectCU II TOP
:: Samsung 840 pro 256 +Samsung F4 raid 0
:: Xonar D2 + Logitech Z550
:: Raven RV01 + Arkangel 850w
:: LG 277L-BN
::
:: MacBook Air 13.
::
:: :: Najpovljnije sto sam nasao, za nekih 270e, 10 dana za dvoje. Mini kuhinjica, prvi sprat, balkon, bazen, wifi, klima, parking
:: ::
:: :: http://www.booking.com/hotel/gr/marmara-studios.id.htm
:: ::
:: ::
:: :: `Kada bi se celokupno znanje medicine bacilo na dno okeana, to bi bilo u korist covecanstva a na stetu riba` - Ser Oliver Wendell Holmes, nobelovac u oblasti hemije
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bakirdi Trenutno sam u Nea Vrasni 03.07.2013. 11:34 #502376

status: user
broj poruka: 47
Cene su ti u ovom delu Grcke skoro svuda iste. Ja sam stigao 27.06. i za studio koji prima cetiri osobe placam 25 evra dan. Znaci spavaca soba sa dva velika francuska kreveta, odvojena cajna kuhinja,kupatilo, klima, TV, WiFi, pogled na more od koga sam udaljen 50 m.... Ako si zainteresovan mogu da ti posaljem slike vile i da probam da ti rezervisem termin ukoliko dolazis ovih dana. Ja ostajem do subote pa izvolte. ZIVELI!!!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy Evo ti iz prve ruke 03.07.2013. 12:26 #502382

status: user
broj poruka: 4163
Ja sam se u ponedeljak vratio sa Skijatosa i imao sam najlepši odmor u životu (ali thats my shit). Mene i devojuku je aranžman od 10 dana (9 noćenja) sa avionskim prevozom i studio smeštajem (preko agencije Robinson) koštao okruglo 750€, od čega je prevoz bio 140€ po glavi. Ova cena je bila sa popustima jer smo uplatili u Januaru mesecu. Za klimu smo morali da doplatimo 25€. Vajerles imaš u svakoj taverni, a šifru dobiješ ako platiš piće. E, sad kada uplaćuješ za naredne mesece ne znam kakva je situacija. Ono što ti je bitno, cene u Grčkoj što se tiče klope (u radnjama) su ti nekih 10-30% više nego kod nas. Klopa u tavernama ti je nekih 30-50% skuplja nego u restoranima kod nas. Piće je šurenje, 4-5€ ti je točeno pivo, 3-4€ kafa zavisno od mesta. Da iznajmiš suncobran sa dva kreveta za ceo dan je 8€ na svakoj plaži (a nemaju sve hladovinu) na celom ostrvu.
Ako planiraš da trošiš 10€ dnevno, proći ćeš kao paradajz turista...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE ... 03.07.2013. 12:34 #502383

status: user
broj poruka: 5696
Da, charteri su sada tamo skuplji. A recimo koleginica je zimus letela za Minhnen za 18e povratna u Wizzair :) smesno

Meni ce ovaj smestaj biti 300e. Za gorivo do tamo i nazad sa putarinama i tamo po plazama ce izaci 200e+. to je vec >500e. Klopa fifti fifti, pa kapiram da ce biti 700-800e paket aranzman za 10 dana za dvoje.

Onaj koji mi kaze da sve to moze za 200e po osobi cak i van sezone mislim da laze :D


`Kada bi se celokupno znanje medicine bacilo na dno okeana, to bi bilo u korist covecanstva a na stetu riba` - Ser Oliver Wendell Holmes, nobelovac u oblasti hemije

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladapsd Re: ... 03.07.2013. 13:01 #502386

status: user
broj poruka: 1004
Mene prosle godine Nei Pori izasao ~200e 4.7. - 140e smestaj i prevoz + 15klima za 6 dana (polovina cene) + 40e hrana i pice (kupovao sam u Platamoni u marketu, meso je bilo bolje i jeftinije nego kod nas, povrce slicne cene). U kafane i restorane nisam zalazio osim poslednjeg dana kada sam morao, a van sezone nisam ni 150e potrosio na sve.


:: Da, charteri su sada tamo skuplji. A recimo koleginica je zimus letela za Minhnen za 18e povratna u Wizzair :) smesn
::
:: Meni ce ovaj smestaj biti 300e. Za gorivo do tamo i nazad sa putarinama i tamo po plazama ce izaci 200e+. to je vec >500e. Klopa fifti fifti, pa kapiram da ce biti 700-800e paket aranzman za 10 dana za dvoje
::
:: Onaj koji mi kaze da sve to moze za 200e po osobi cak i van sezone mislim da laze :
::
::
:: `Kada bi se celokupno znanje medicine bacilo na dno okeana, to bi bilo u korist covecanstva a na stetu riba` - Ser Oliver Wendell Holmes, nobelovac u oblasti hemije
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni ... 03.07.2013. 14:24 #502401

status: user
broj poruka: 4506
sta si ti sad napisao ajd leba ti al leba ti Vlado .

sta si ti jeo ako si za 6 dana pojeo samo 40e ? pastetu 6 dana, 3 x dnevno na leba ?




I7 2600 + TX3 + P67 C43
16gb Ripler 1600 cl6
Asus 7970 DirectCU II TOP
Samsung 840 pro 256 +Samsung F4 raid 0
Xonar D2 + Logitech Z5500
Raven RV01 + Arkangel 850w
LG 277L-BN

MacBook Air 13.3

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @Ognjeni 03.07.2013. 14:25 #502402

status: user
broj poruka: 17084
Mozda se bavio ovime http://goo.gl/l5uVO ?

Cpu:AMD FX 6300 @ 4Ghz
Cooler:TitanVanesa-S
GPU:GTX 670 Gigabyte Windforce
Ram:10 Gb KingstonHyperX@1600MHz
MBO:Asus M5A97
Case:CM Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w a85
Mouse:Mx 518
Screen: Dell

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladapsd Re: ... 03.07.2013. 14:40 #502406

status: user
broj poruka: 1004
9 dana ne 6 (toliko dana sam platio klimu), a inace sracunaj sam ako je oko 5e kilo mesa, ja sam u proseku jeo oko 200g dnevno uz povrce, a za dorucak sardine, pastete nutelu, kikiriki buter, salate na merenje itd...
E sad hranu sam sam pripremao i nije me mrzelo da pesacim do marketa gde je jeftinije, vecina ljudi kada dodje mrzi ih da odu 100m od vile ili hotela, i od plivanja vide samo brckanje u plicaku...
Sad kad bi sve stavio na papir i izveo specifikaciju, video bi da sam u pravu...

@Dexter
Ili ti logika i zakljucivanje nisu jaca strana, ili si bar pokusao da budes duhovit...


:: sta si ti sad napisao ajd leba ti al leba ti Vlado .
::
:: sta si ti jeo ako si za 6 dana pojeo samo 40e ? pastetu 6 dana, 3 x dnevno na leba ?
::
::
::
::
:: I7 2600 + TX3 + P67 C4
:: 16gb Ripler 1600 cl
:: Asus 7970 DirectCU II TOP
:: Samsung 840 pro 256 +Samsung F4 raid 0
:: Xonar D2 + Logitech Z550
:: Raven RV01 + Arkangel 850w
:: LG 277L-BN
::
:: MacBook Air 13.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Jebivetar Re: Ja sam u Porto Kalamitsi 03.07.2013. 14:54 #502408

status: user
broj poruka: 2386
Je li to Sitonija?
Prošle godine došao 20.08. u Metamorfosis i plaćao dan 25evra. sreca došli smo kolima inače bi se smorili u jednom mestu.

sto se grbo rodi vreme neispravi

:: Apartman za dve osobe za uskrsnje i prvomajske praznike, placao 45€ dan. U sezoni je 85€
:: Za 5€ po danu moze sigurno neka paradajz varijanta, ali to sto si ti uzeo je realnost. Normalna cena za normalno mesto, sto svako sebi moze da priusti
::
:: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: MacBook Pro 13-inch: 2.5GH
:: with Retina displa
:: 2.5GHz dual-core Intel Core i
:: Turbo Boost up to 3.1GH
:: 8GB 1600MHz memor
:: 128GB flash storag
:: Intel HD Graphics 400
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Jammin HR 03.07.2013. 15:59 #502420

status: user
broj poruka: 234
Mozda vam nije od pomoci, ali nama u BiH je HR primorje nekoliko sati voznje, pa tamo idem otkako znam za sebe.

Bio sam ove godine, pre zahladnjenja :), u manjem mjestascu pored Makarske, smjestaj je 10e, nisam preterano zahtjevan, ali ima klimu, kuhinju, parking, tv, terasu, internet..., blizu plaze i jako blizu Konzuma u kojem su cijene kao i kod nas.

Na more idem prvenstveno zbog morske vode, odnosno da se isplivam k`o covek, tako da mi je vazno da je voda jako cista, na plazi ima dosta duboke hladovine u stanu klima, a da li je grad ili selo, ima ljudi li nigde zive duse me zaboli. Jedino sto mi ide na zivce su parasailing, gliseri i slicna sr***, ne moze covek da pliva od njih, da mi je naci mjesto gde ih nema.
Dok malo otopli idem o5, bice skuplje, ali nema veze :)




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs