Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
PC Berza Caffe
FK Crvena zvezda
STRANA 1 OD 1
annat FK Crvena zvezda 09.08.2013. 11:15 T54160

status: user
broj poruka: 228
Razmišljam se da uzmem godišnju za istok.. Problem je samo 1: ne želim da idem sama na tekme. Drugarica je pristala jednom u dva meseca da mi pravi društvo, a za ostalo ćorak. Teško je biti žensko koje voli fudbal..

Pa ako ovde ima nekog ko bi išao na istok na svaku tekmu na Marakanu, da u miru zajedno gledamo fudbal, psujemo sudiju, ponavljamo `ma i prazan gol ne bi pogodili, ajde breeee`, ogovaramo ostale forumaše (:D), razmenjujemo IT priče i sl.. nek` se javi.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: FK Crvena zvezda 10.08.2013. 19:33 #508374

status: user
broj poruka: 7761
Nemoj istok...
Buduci da ce biti dosta utakmica koje se igraju u periodu od 13÷18h... izgorece od sunca...
Mada ima i ono ko se sunca krije bolje da ga nije...

Kao klinac sam dosta puta bio na istoku i nije bilo lepo... da ne kazem kako je bilo jadno...

Citat:
`Rodbinsko-partijsko-naslednicki odnosi su nam stvorili tragicnu
i intelektualno slabo razvijenu klasu ljudi koji vode drzavu, zato smo...`

Tomato Republic Of Serbia, BRE !!!

:: Razmišljam se da uzmem godišnju za istok.. Problem je samo 1: ne želim da idem sama na tekme. Drugarica je pristala jednom u dva meseca da mi pravi društvo, a za ostalo ćorak. Teško je biti žensko koje voli fudbal.
::
:: Pa ako ovde ima nekog ko bi išao na istok na svaku tekmu na Marakanu, da u miru zajedno gledamo fudbal, psujemo sudiju, ponavljamo `ma i prazan gol ne bi pogodili, ajde breeee`, ogovaramo ostale forumaše (:D), razmenjujemo IT priče i sl.. nek` se javi.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miskonius Re: FK Crvena zvezda 10.08.2013. 19:38 #508375

status: user
broj poruka: 4420
`El mora da bude celav?



:: Razmišljam se da uzmem godišnju za istok.. Problem je samo 1: ne želim da idem sama na tekme. Drugarica je pristala jednom u dva meseca da mi pravi društvo, a za ostalo ćorak. Teško je biti žensko koje voli fudbal.
::
:: Pa ako ovde ima nekog ko bi išao na istok na svaku tekmu na Marakanu, da u miru zajedno gledamo fudbal, psujemo sudiju, ponavljamo `ma i prazan gol ne bi pogodili, ajde breeee`, ogovaramo ostale forumaše (:D), razmenjujemo IT priče i sl.. nek` se javi.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lordaca94 Re: FK Crvena zvezda 10.08.2013. 21:02 #508385

status: user
broj poruka: 274
Vidi mejl.

:: Razmišljam se da uzmem godišnju za istok.. Problem je samo 1: ne želim da idem sama na tekme. Drugarica je pristala jednom u dva meseca da mi pravi društvo, a za ostalo ćorak. Teško je biti žensko koje voli fudbal.
::
:: Pa ako ovde ima nekog ko bi išao na istok na svaku tekmu na Marakanu, da u miru zajedno gledamo fudbal, psujemo sudiju, ponavljamo `ma i prazan gol ne bi pogodili, ajde breeee`, ogovaramo ostale forumaše (:D), razmenjujemo IT priče i sl.. nek` se javi.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
annat Zapad je 2.000 skuplji.. 11.08.2013. 12:32 #508454

status: user
broj poruka: 228

Sad nešto sabiram u glavi.. Karte obično budu 200, 300 din.. Nekad i manje. Nekad i za dž. Isplati li se kod nas uopšte uzimati godišnju?

PS Ne mora ćelav. :P Može bilokakav, samo da:
1. ne smrdi na znoj
2. ako hoće da jede semenke da ih ne žljuva na sve strane nego pljucka u neki papir, pa to kasnije baci u kantu
3. mi ne gleda baš non-stop u dupe i sise
4. shvati da su moji dugi nokti poprilično moćno `hladno` oružje pre nego što pokuša neki moov
5. ok, može pod 3, ipak godi :D
6. da ima između 28 i 38 (ne bih da vodim decu na fudbal, niti da budem nečije dete na stadionu..)
7. da nije oženjen, ne bih da me neka ljubomorna žena vitla po stadionu jer joj odvlačim muža od kuće vikendom baš kad je ona planirala da on trese tepihe
8. ne miriše preterano na parfem!!! (osim ako nije Žan Pol Gotije, tom ne mogu da odolim, pa ću ja njemu da gledam u dupe umesto na teren.. actually.. bolje da ne miriše ni na ŽPG jer stvarno hoću da gledam fudbal)
9. ima predivne oči i.. oops.. to je već za nešto drugo :P
10. da nije u fazonu `ajde da se bijemo sa gostujućim navijačima`, jer sa nekadašnjim narandžastim pojasom okinavljanskog karatea dobro bijem, ali nije to baš za žensko, znate.. polomiću nokat..
:Pppp



PS2 Videla mail. Yay! :) Javljam se ovih dana..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
misicm sezonska moze da ti bude prolaz i za kvalifikacije na euro utakmice 11.08.2013. 20:09 #508498

status: user
broj poruka: 360
veoma rigorozni zahtevi. da li se dobija neki sertifikat na kraju sezone? :)
na Marakani je poslednjih sezona veoma tesko videti fudbal, ali to nije razlog da ne idemo i nastavimo da se nadamo. Poslednje sto je vredelo je Druliceva i Acimoviceva ekipa. Posle sve nizbrdo.

Kako mozes da izdrzis na istoku ili zapadu? Kad vodim strance, to bude zapad, ali nije to to. Zna se gde se ide. :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
annat Re: sezonska moze da ti bude prolaz i za kvalifikacije na euro utakmice 11.08.2013. 23:23 #508520

status: user
broj poruka: 228
Jedino mi je to za euro tekme privlačno.. ali opet.. posle ove igre danas - ko zna da l` ćemo toliko visoko na tabeli dogurati. :|

Da, da, sertifikat. :D

Ne volim sever.. Bilo je to zanimljivo kad sam bila klinka, ali sad idem na z/i. Ako odem na z, posle moram da prođem pored severa da bih došla do stanice.. I kad vidim onu decu koja odande izlaze.. Jooooj.. Nije ni čudo što ih navuku da prave sranja - sociologija mase - decu je lako napaliti.


:: veoma rigorozni zahtevi. da li se dobija neki sertifikat na kraju sezone? :
:: na Marakani je poslednjih sezona veoma tesko videti fudbal, ali to nije razlog da ne idemo i nastavimo da se nadamo. Poslednje sto je vredelo je Druliceva i Acimoviceva ekipa. Posle sve nizbrdo
::
:: Kako mozes da izdrzis na istoku ili zapadu? Kad vodim strance, to bude zapad, ali nije to to. Zna se gde se ide. :
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miskonius Re: Zapad je 2.000 skuplji.. 11.08.2013. 23:40 #508521

status: user
broj poruka: 4420

Ih bre koliki prohtevi, mnogo si nesto zahtevna, odma` da ti kazem...
Jel mora i za Zvezdu da navija? :P

::
:: Sad nešto sabiram u glavi.. Karte obično budu 200, 300 din.. Nekad i manje. Nekad i za dž. Isplati li se kod nas uopšte uzimati godišnju
::
:: PS Ne mora ćelav. :P Može bilokakav, samo da
:: 1. ne smrdi na zno
:: 2. ako hoće da jede semenke da ih ne žljuva na sve strane nego pljucka u neki papir, pa to kasnije baci u kant
:: 3. mi ne gleda baš non-stop u dupe i sis
:: 4. shvati da su moji dugi nokti poprilično moćno `hladno` oružje pre nego što pokuša neki moo
:: 5. ok, može pod 3, ipak godi :
:: 6. da ima između 28 i 38 (ne bih da vodim decu na fudbal, niti da budem nečije dete na stadionu..
:: 7. da nije oženjen, ne bih da me neka ljubomorna žena vitla po stadionu jer joj odvlačim muža od kuće vikendom baš kad je ona planirala da on trese tepih
:: 8. ne miriše preterano na parfem!!! (osim ako nije Žan Pol Gotije, tom ne mogu da odolim, pa ću ja njemu da gledam u dupe umesto na teren.. actually.. bolje da ne miriše ni na ŽPG jer stvarno hoću da gledam fudbal
:: 9. ima predivne oči i.. oops.. to je već za nešto drugo :
:: 10. da nije u fazonu `ajde da se bijemo sa gostujućim navijačima`, jer sa nekadašnjim narandžastim pojasom okinavljanskog karatea dobro bijem, ali nije to baš za žensko, znate.. polomiću nokat.
:: :Ppp
::
::
::
:: PS2 Videla mail. Yay! :) Javljam se ovih dana..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
annat Re: Re: Zapad je 2.000 skuplji.. 12.08.2013. 00:07 #508524

status: user
broj poruka: 228
Partner za utakmice - da.
A onaj kog mi tražiš da me ženi - ne mora. Imam svoje metode da ga `prevučem` na crvenu stranu. :P


::
:: Ih bre koliki prohtevi, mnogo si nesto zahtevna, odma` da ti kazem..
:: Jel mora i za Zvezdu da navija? :
::
:: ::
:: :: Sad nešto sabiram u glavi.. Karte obično budu 200, 300 din.. Nekad i manje. Nekad i za dž. Isplati li se kod nas uopšte uzimati godišnju
:: ::
:: :: PS Ne mora ćelav. :P Može bilokakav, samo da
:: :: 1. ne smrdi na zno
:: :: 2. ako hoće da jede semenke da ih ne žljuva na sve strane nego pljucka u neki papir, pa to kasnije baci u kant
:: :: 3. mi ne gleda baš non-stop u dupe i sis
:: :: 4. shvati da su moji dugi nokti poprilično moćno `hladno` oružje pre nego što pokuša neki moo
:: :: 5. ok, može pod 3, ipak godi :
:: :: 6. da ima između 28 i 38 (ne bih da vodim decu na fudbal, niti da budem nečije dete na stadionu..
:: :: 7. da nije oženjen, ne bih da me neka ljubomorna žena vitla po stadionu jer joj odvlačim muža od kuće vikendom baš kad je ona planirala da on trese tepih
:: :: 8. ne miriše preterano na parfem!!! (osim ako nije Žan Pol Gotije, tom ne mogu da odolim, pa ću ja njemu da gledam u dupe umesto na teren.. actually.. bolje da ne miriše ni na ŽPG jer stvarno hoću da gledam fudbal
:: :: 9. ima predivne oči i.. oops.. to je već za nešto drugo :
:: :: 10. da nije u fazonu `ajde da se bijemo sa gostujućim navijačima`, jer sa nekadašnjim narandžastim pojasom okinavljanskog karatea dobro bijem, ali nije to baš za žensko, znate.. polomiću nokat.
:: :: :Ppp
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: PS2 Videla mail. Yay! :) Javljam se ovih dana..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
misicm ana 12.08.2013. 14:01 #508582

status: user
broj poruka: 360
pozicija na tebeli ne treba da bude motiv da bodris svoj tim. ne zna se sta ce biti do kraja. igra jeste sve losija, ali uvek postoji sansa da se preokrene.

Strasan prizor, deca na stadionu. Znam kako ti je. Mislis da pre ne znam koliko godina (po tvojim postovima se cini kao da si Teslina generacija :) ) neko nije prolazio pored severa na putu ka stanici pomislivsi isto sto i ti sada? Je mislim da nije. Tada se manje pljuvalo po svemu oko nas.
Niko nikoga ne navlaci da pravi probleme. Od onih derbija kada je jos bio Leo Lerinc, nije bilo vecih problema. Ne racunam puskaranja, ali to stvara nekolicina ljudi. Olos je proteran zbog problema i to na bas na istok.

Pravila ti ne obuhvataju situaciju da se ostali berzasi okupe na istoj tribini i mozda prekrse odredjene tacke. :)

@lordAca
da li moze kod tebe da se nadje neka sezonska za zapad ili vip povoljno?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lordaca94 Re: ana 12.08.2013. 15:22 #508592

status: user
broj poruka: 274
Veoma retko izlazim iz kuce. Uglavnom izadjem da bi otisao na buvljak ili do poste da bi podigao novac i to je to, tuzno zar ne ali koga je briga za to. Nije mi problem da jednom odem sa damom na stadion pa nek me proceni da li joj pravim drustvo ili ne. Takodje mi nije problem da sebi i njoj kupim sezonsku kartu. Tako da sezonske karte nemam, na buvljaku sam vidjao sezonske karte za 2010 godinu

:: pozicija na tebeli ne treba da bude motiv da bodris svoj tim. ne zna se sta ce biti do kraja. igra jeste sve losija, ali uvek postoji sansa da se preokrene
::
:: Strasan prizor, deca na stadionu. Znam kako ti je. Mislis da pre ne znam koliko godina (po tvojim postovima se cini kao da si Teslina generacija :) ) neko nije prolazio pored severa na putu ka stanici pomislivsi isto sto i ti sada? Je mislim da nije. Tada se manje pljuvalo po svemu oko nas.
:: Niko nikoga ne navlaci da pravi probleme. Od onih derbija kada je jos bio Leo Lerinc, nije bilo vecih problema. Ne racunam puskaranja, ali to stvara nekolicina ljudi. Olos je proteran zbog problema i to na bas na istok
::
:: Pravila ti ne obuhvataju situaciju da se ostali berzasi okupe na istoj tribini i mozda prekrse odredjene tacke. :
::
:: @lordAc
:: da li moze kod tebe da se nadje neka sezonska za zapad ili vip povoljno?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
annat Ako nestanem.. 13.08.2013. 22:17 #508810

status: user
broj poruka: 228

.. crko mi je miš totalno. :|

Lm, odlučila sam da ne uzimam sezonsku, ali društvo i dalje tražim. :) Mada mi se sve čini da ćemo samo lordaca i ja da se družimo. (Samo da organizujem decu ovu za popravni, pa se javljam najkasnije u četvrtak da se dogovorimo za subotu. :) )


I da. Ono što sam napisala nije dobro shvaćeno. Nisam preispitivala kupovinu sezonske zbog `loše igre`, već je moj komentar bio na račun toga da ako završimo lošije na tabeli, nećemo ni igrati kvalifikaciju za ligu Evrope sledeće sezone čime tek sezonska gubi svoj smisao (ako joj je to kao bila neka prednost).

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miskonius Re: Ako nestanem.. 13.08.2013. 23:58 #508818

status: user
broj poruka: 4420
Bre ako je frka, mogu ja da ti posaljem mog Pleomaxa ML 600G, zeza malo desni klik ali je u sustini OK.
Ne zanimaju me Zvezdine utakmice, odmah da napomenem...


::
:: ..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
misicm ana 14.08.2013. 10:37 #508841

status: user
broj poruka: 360
verovatno sam i za decu kaja izlaze sa severa (kao i ti nekad) pogresno shvatio :P

Zbog cega jos mozemo da zavrsimo lose na tabeli, ako nije zbog igre?
Pogledaj startove proslih sezona. Uvek smo gubili prvu. Veoma bitni bodovi, ali sta kad niko ne moze da ih dovede u red na pocetku.
Ja sam za da kupis sezonsku i ides na svaku utakmicu, ako stvarno volis Zvezdu i fudbal.

Ni najmanje ne sumnjam da cemo sigurno igrati bar kvalifikacije za LE, i da ce Zvezda biti kandidat za titulu, kao sto je i do sada bilo.

Losi su ti izgovori. :)



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
misicm re 30.08.2013. 16:56 #511401

status: user
broj poruka: 360
sta bi sa utakmicama na kraju?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
annat Re: re 16.09.2013. 11:21 #514236

status: user
broj poruka: 228
Imala sam smrtni slučaj u porodici.. Pa je to malo odložilo odlaske verovatno celog prvog dela prvenstva.. :(


:: sta bi sa utakmicama na kraju
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60274. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs