Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Antivirusni softver
Avast je apgrejdovan na (free) devetku: 9.0.2000
STRANA 1 OD 1
tortojed Avast je apgrejdovan na (free) devetku: 9.0.2000 19.08.2013. 16:50 T54299

status: user
broj poruka: 10985
http://url.ie/ijx7

Isproban. Radi.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DmasteRNo1 A sta tu ima da ne radi 19.08.2013. 17:12 #509679

status: user
broj poruka: 6086
osim ako nisi Avasto-mrzac?


http://www.youtube.com/watch?v=uPzMWU8ZUXU http://www.youtube.com/watch?v=TUc3WXCzAbE http://www.youtube.com/watch?v=5e2ATpV5IKA



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lordaca94 ... 19.08.2013. 17:45 #509683

status: user
broj poruka: 274
Ja ne volim AV-e koji ne mogu da nadju ili da obrisu viruse npr. Avast i AVG.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sSHarK Re: Avast je apgrejdovan na (free) devetku: 9.0.2000 19.08.2013. 17:49 #509686

status: user
broj poruka: 989

na preporuku si pri`vatio maxthona i do yaya, predji na bitdefender is i shaljem ti key...


i7-4770K | H80i | HERO | TridentX | 840 Pro | TITAN | AX750 | Stryker | U2413 | G15+G9 | C920 | ATP3

:: Isproban. Radi.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
washburn BITDEFENDER 19.08.2013. 19:43 #509710

status: user
broj poruka: 312
A koliko traje taj key? :)


HP ProBook

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ilicstefan @Shark 19.08.2013. 19:59 #509718

status: user
broj poruka: 1577
Probao sam ja maxton i nije mi se baš nešto svideo. Kao da si ubacio mozillu i chrome u blender i onda to lepo sve izmutio.

Nit` smrdi, nit` miriše.

Kako Electronic Arts pravi igre

http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Ja ne volim nadobudne komentare kakav je ovaj, kolege lorda-ace. 19.08.2013. 20:41 #509723

status: user
broj poruka: 10985
Mnogi ne znaju da instalisu a-viruse, a kada im to podje za rukom, ne znaju da ih konfigurisu.
Kada i u tome uspeju, ne znaju da ih koriste... Ali znaju da lupetaju (cak su i izraziti u tome).

Ovim sam odgovorio i DMasteru (eto, kao sto vidis, ima gi razni - juce je naucio da razlikuje power button od restart-a, i vec je doktor za antiviruse)...


@sshark - da parafraziram jednog poznatog programera: av koji nije u stanju da detektuje sopstvenu krekovanu instalaciju (putem Internet-a) i obezvredi ``licencu``, mozete slobodno da zaobidjete u sirokom luku...
Jos jednom zahvaljujem za preporuku Maxthon-a. Pravi brauzer.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lordaca94 Re: Ja ne volim nadobudne komentare kakav je ovaj, kolege lorda-ace. 19.08.2013. 21:42 #509725

status: user
broj poruka: 274
Razumem te, ali kad cujem da je Avast dobar AV dodje mi da zaplacem koliko servisera instaliraju AV za koji kaze da je dobar a nije, a pritom uzmu pare za to.

:: Mnogi ne znaju da instalisu a-viruse, a kada im to podje za rukom, ne znaju da ih konfigurisu
:: Kada i u tome uspeju, ne znaju da ih koriste... Ali znaju da lupetaju (cak su i izraziti u tome)
::
:: Ovim sam odgovorio i DMasteru (eto, kao sto vidis, ima gi razni - juce je naucio da razlikuje power button od restart-a, i vec je doktor za antiviruse)..
::
::
:: @sshark - da parafraziram jednog poznatog programera: av koji nije u stanju da detektuje sopstvenu krekovanu instalaciju (putem Internet-a) i obezvredi ``licencu``, mozete slobodno da zaobidjete u sirokom luku..
:: Jos jednom zahvaljujem za preporuku Maxthon-a. Pravi brauzer.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE To je sve diskutabilno 19.08.2013. 22:32 #509729

status: user
broj poruka: 5696
Kao krojac, sakupis misljenja nekoliko nezavisnih strucnjaka ili tela i odredis sredinu.

Generalno, Avast nije nista bolji ni gori od MSE, samo je nasminkaniji, na oko ima daleko vise okidaca za opcije, pravi eye candy...ali pod haubom je mozda za nijansu i slabiji od Microsoft Security Essentials 4.3.2 koji recimo nema ni jedan false positive, sto je fantastican score.

Kaspersky je ubedljivo najmocnija masinerija jer ima najvise zaposlenih inzenjera i stvarno je forsirana od strane ruske federacije.

Bitdefender ima dosta propusta koji se ne bi smeli desavati, bas kao i Symantec, i to opasnih po sistem pa se neretko desavalo da su placali odstete korporacijama jer su privremeno blokirali neke od terminalnih servisa pa su se AV morali rucno deinstalirati i brisati. Takodje, Bitdefender je ubedljivo najrasprostranjeniji AV na svetu, tj. prodaje licence za engine mnogim drugim kompanijama.

Za proteklih 10+ godina koliko se usko bavim IT sektorom, najbolji `real-world-contestant` je slovacki Eset, neki su mu blizu neki daleko, ali po oceni mnogih poznavaoca, test laboratorija, velikih inzenjerskih imena kao i po mojoj oceni bio je i ostao #1


`Kada bi se celokupno znanje medicine bacilo na dno okeana, to bi bilo u korist covecanstva a na stetu riba` - Ser Oliver Wendell Holmes, nobelovac u oblasti hemije

:: Razumem te, ali kad cujem da je Avast dobar AV dodje mi da zaplacem koliko servisera instaliraju AV za koji kaze da je dobar a nije, a pritom uzmu pare za to
::
:: :: Mnogi ne znaju da instalisu a-viruse, a kada im to podje za rukom, ne znaju da ih konfigurisu
:: :: Kada i u tome uspeju, ne znaju da ih koriste... Ali znaju da lupetaju (cak su i izraziti u tome)
:: ::
:: :: Ovim sam odgovorio i DMasteru (eto, kao sto vidis, ima gi razni - juce je naucio da razlikuje power button od restart-a, i vec je doktor za antiviruse)..
:: ::
:: ::
:: :: @sshark - da parafraziram jednog poznatog programera: av koji nije u stanju da detektuje sopstvenu krekovanu instalaciju (putem Internet-a) i obezvredi ``licencu``, mozete slobodno da zaobidjete u sirokom luku..
:: :: Jos jednom zahvaljujem za preporuku Maxthon-a. Pravi brauzer.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
washburn mse lol 19.08.2013. 22:52 #509732

status: user
broj poruka: 312
`Ali pod haubom je mozda za nijansu i slabiji od Microsoft Security Essentials 4.3.2`

MSE je jedno od najgorih resenja ikad. Ni do kolena Avastu. Pogledaj testove.

Bitdefender mi je redovno pravio neke probleme. Kav no:1 ali mrzi me da se cimam oko kljuceva tako da je avast subjektivno a i u velikoj meri objektivno naj resenje.


HP ProBook

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: mse lol 19.08.2013. 23:35 #509737

status: user
broj poruka: 5696
`MSE je jedno od najgorih resenja ikad. Ni do kolena Avastu. Pogledaj testove.`

Da, to verovatno mozes potkrepiti cijnenicama :D testove koje svi mi gledamo govore bas suprotno....

Baci bogled na VB100, AVcomparatives, ukucaj u google TOP 5 ili BEST 5 free antivirus...videces da su avast i MSE egal...po testovima...pa i po mom iskustvu koje je bazirano na ogromnom uzorku (200+ radnih jedinica i 10+ servera)


`Kada bi se celokupno znanje medicine bacilo na dno okeana, to bi bilo u korist covecanstva a na stetu riba` - Ser Oliver Wendell Holmes, nobelovac u oblasti hemije

:: `Ali pod haubom je mozda za nijansu i slabiji od Microsoft Security Essentials 4.3.2
::
:: MSE je jedno od najgorih resenja ikad. Ni do kolena Avastu. Pogledaj testove
::
:: Bitdefender mi je redovno pravio neke probleme. Kav no:1 ali mrzi me da se cimam oko kljuceva tako da je avast subjektivno a i u velikoj meri objektivno naj resenje
::
::
HP ProBook
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
washburn reply 20.08.2013. 00:15 #509740

status: user
broj poruka: 312
av-test.org i av-comparatives. Nadji gde je avast=mse :P :) Uvek je gori bio, samo pitanje koliko.


HP ProBook

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs