Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Igrački rekviziti i konzole
Preminuo Hiroši Jamauči, tvorac Nintenda
STRANA 1 OD 1
Dejzan Preminuo Hiroši Jamauči, tvorac Nintenda 20.09.2013. 02:03 T54694

status: user
broj poruka: 3730
http://www.blic.rs/IT/406460/Preminuo-Hirosi-Jamauci-tvorac-Nintenda

Neka mu je laka zemlja i hvala mu za predivno detinjstvo i sadasnjost...


AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ENVIDIA ... 20.09.2013. 02:10 #514990

status: user
broj poruka: 562
E stvarno igrao sam kao klinac onog marija kao nenormalan i na Gameboy i na SuperNintendo i pre toga obican onaj Nintendo.
Jbg. Kako je to bilo popularno covece.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Do not settle for second best...

EVGA IS #1!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: ... 20.09.2013. 02:39 #514994

status: user
broj poruka: 3730

Pa to je bilo famtazija...
I sad mi dodje da uzmem wii u ali slabe igre ima.... nazalost...

AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,


:: E stvarno igrao sam kao klinac onog marija kao nenormalan i na Gameboy i na SuperNintendo i pre toga obican onaj Nintendo.
:: Jbg. Kako je to bilo popularno covece
::
:: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: Do not settle for second best..
::
:: EVGA IS #1
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Umro Hamato Josi? 20.09.2013. 02:46 #514996

status: user
broj poruka: 18472
E neka mu je laka crna zemlja..Da nije njega ni kornjace ne bi postale nindje :)

Superior Technology
Intel 3930K@4.8 Ghz/Asus Rampage IV Extreme/Corsair Dominator GT 32GB/Asus GTX 780 DCUII on the way/Samsung 830 256GB/Creative Titanium HD/Enermax Revolution 1050w/Dell 2709w/CM Stacker 832 i ostala cuda

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shkomi kakvo je to uzivanje bilo 20.09.2013. 08:05 #515003

status: user
broj poruka: 842
http://goo.gl/LrQ2se


Devize devize bonda elema

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 E jbg 20.09.2013. 10:45 #515027

status: user
broj poruka: 17084
Ode covek, napravio je bum u svetu,
iako ja nikad nisam gotivio Marija i Nintendo,
pre sam bio za segu, al svejedno greota.

Cpu:AMD FX 6300 @ 4Ghz
Cooler:TitanVanesa-S
GPU:GTX 670 Gigabyte Windforce x3 OC
Ram:10 Gb KingstonHyperX@1600MHz
MBO:Asus M5A97
Case:CM Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w a85
Mouse:Mx 518
Screen: Dell


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ENVIDIA ... 20.09.2013. 17:54 #515117

status: user
broj poruka: 562
Bukvalno BOOM je napravio. Meni je nekako Tetris recimo uvek monoton bio.
Izazivao je nuku odbojnost kod mene, mozda zbog one muzike i sto ne volim Rusiju.
Ali Mario. Pa tada sam osetio da bolja zabava od toga u tom momentu ne postoji za mene.
Koliko noci nisam spavao prelazeci Mario.
Imao sam cak i onaj casopis gde je opisano gde su zivoti nevidljivi i sta je gde, gde su zelene a gde crvene pecurke, gde dinarcici. Znaci sada kada bi poceo da igram nivoe krenuo bi da se prisecam gde je sta, majke mi. A sada ima Mario ne pomislimo da ga odigramo. Sve imam snimljeno i jurim da snimim a nikako da odigram od ovih igrica.
Segu nisam voleo isto nikada. Igrao sam je ali Nintendo vise.
Kapiram koliko bi vise imali i para i svega da smo rodjeni negde u Evropi ili USA.
Jbt Srbija, zivot nam je unakazila ovaj jedan jedini. Mogao bi da ratujem protiv nje na jedan. Ne za pare, nego ovako, ne da mene neko ubedi, jos bi ja umeo da ubedim druge da nije dobra ova drzava, institucije i politicari a i narod dok kod se ne pobuni.
Ne mislim na politicare odredjene partije, mislim na sve i na institucije. Nemoze to niko od nas Srba da promeni, niko nema takvu moc i jacinu ni Nikolic ni Vucic ni Dacic ni Tadic, niko, ni Ceda. Tu treba covek koji je sposoban da radi stvari kao Staljin a da razmislja kao Svajcarac i Englez da bi se to promenilo ili stranci da nas reorgaanizuju. Samo mi bi se otimali, narod je lud, on bi protestvovao kao kada isterujes djavola iz coveka, on se buni, dere se, prica svasta, tako i narod pricao bi da oni nas mrze. Znaci bukvalno demokratski postupati samo prema onima koji tako rade i slede zapad. Ko ne radi tako prema njemu fasisticki, nema demokratije dok se ne dovede sve u red.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Do not settle for second best...

EVGA IS #1!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan ss 20.09.2013. 18:23 #515119

status: user
broj poruka: 3730

Pazi da smo ko sav normalan svet pa da svako ima mogucnost da kupi konzolu i igru veruj mi Nintendo bi masa uzela... garant bi uzeli i Xbox i PS4 isto pa malo ovo malo ono...
Ovako ko odvoji za jednu puna kapa...

Ja se secam starog NES-a pa Super nintenda i zadnjeg nintendo 64 koje sam imao...Kakav crni PS1 nisam ga ni pogledao tad kad je izaso Nintedno 64.... Mario Mario Kart Donky Kong Zelda Final Fantasy...

AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 20.09.2013. 19:26 #515130

status: user
broj poruka: 12785
On nije tvorac Nintenda, ne znam kako si u glavi to sklopio.
__________________
Scourge of PCBerza

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: ... 20.09.2013. 19:29 #515131

status: user
broj poruka: 3730
Нинтендо је компанија основана 23. септембра 1889. године. Бави се производњом софтвера и хардвера. Штаб компаније се налази у Кјоту. Неки од најпознатијих производа су Гејм бој, Нинтендо ДС и Нинтендо Ви.
На челу компаније од 1949. до 2002. био је Хироши Јамаучи који је заслужан за трансформацију компаније од мале мануфактуре за производњу карата у једну од важнијих кућа за видео игре.

Da on je tvorac Nintenda za ige .....


AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,


:: On nije tvorac Nintenda, ne znam kako si u glavi to sklopio
:: __________________
:: Scourge of PCBerza
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: Re: ... 20.09.2013. 19:41 #515133

status: user
broj poruka: 12785
Odgovorio si sebi na pitanje: nije tvorac i nije osnivač Nintenda. Jeste zaslužan za sve ostalo.
__________________
Scourge of PCBerza

:: Нинтендо је компанија основана 23. септембра 1889. године. Бави се производњом софтвера и хардвера. Штаб компаније се налази у Кјоту. Неки од најпознатијих производа су Гејм бој, Нинтендо ДС и Нинтендо Ви
:: На челу компаније од 1949. до 2002. био је Хироши Јамаучи који је заслужан за трансформацију компаније од мале мануфактуре за производњу карата у једну од важнијих кућа за видео игре
::
:: Da on je tvorac Nintenda za ige ....
::
::
:: AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400
::
::
:: :: On nije tvorac Nintenda, ne znam kako si u glavi to sklopio
:: :: __________________
:: :: Scourge of PCBerza
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ispicutura @ENVIDIA 20.09.2013. 20:09 #515137

status: user
broj poruka: 268
Nije ti Srbija unakazila zivot, ti si ga unakazio svojom apatijom i letargijom. Nemoj mrzeti svoju zemlju i svoj narod, mrzi samog sebe sto nista neces da ucinis da bi nesto promenio. A to sto kazes da bi ratovao protiv svoje zemlje, sram te bilo. To ne bi rekao nijedan pripadnik nijednog drugog naroda na svetu. Zato smo tu gde jesmo - zato sto smo jedini narod na svetu koji mrzi samog sebe, i koji misli da ce vise vredeti ako bude manje svoj. Sve sto je nase ne valja, sve sto je tudje je fenomenalno. Da si se rodio u Americi, bio bi podgojeni debil od 500 kila, koji je direktno odgovoran za odrzavanje sistema koji seje smrt po celoj planeti, a cije milosrdje smo i sami osetili. I uzasno gresis sto mislis da mi nista ne mozemo da promenimo, MI SVE MOZEMO DA PROMENIMO. Vlast zavisi od naroda, a ne obrnuto. Samo vi prokleti autosovinisti to nikako da shvatite.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Re: Re: ... 20.09.2013. 20:18 #515139

status: user
broj poruka: 3730

Ja sam se mozda lose izrazio ali on je OSNIVAC Nintenda za igre.... A to cime se bavio Nintendo nikog osim mene i jos par ljudi zanima..... Bmw nikad nije imao veze sa kolima jer je bio zaduzen za motore u avijaciji....
Inace njegov Deda je osnivac kompanije ..... Ali time sto se bavila firma do njegovog dolaska je danas gotovo nebitno vec sta se desava od 49 godine pa na vamo.....


AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,


:: Odgovorio si sebi na pitanje: nije tvorac i nije osnivač Nintenda. Jeste zaslužan za sve ostalo
:: __________________
:: Scourge of PCBerza
::
:: :: Нинтендо је компанија основана 23. септембра 1889. године. Бави се производњом софтвера и хардвера. Штаб компаније се налази у Кјоту. Неки од најпознатијих производа су Гејм бој, Нинтендо ДС и Нинтендо Ви
:: :: На челу компаније од 1949. до 2002. био је Хироши Јамаучи који је заслужан за трансформацију компаније од мале мануфактуре за производњу карата у једну од важнијих кућа за видео игре
:: ::
:: :: Da on je tvorac Nintenda za ige ....
:: ::
:: ::
:: :: AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400
:: ::
:: ::
:: :: :: On nije tvorac Nintenda, ne znam kako si u glavi to sklopio
:: :: :: __________________
:: :: :: Scourge of PCBerza
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 20.09.2013. 20:25 #515143

status: user
broj poruka: 3796
Sta trosis tastaturu, lokalni pajdoman, navukli ga olosi iz kraja... Veze on nema sa realnoscu, a to sto bi on ratovao protiv svoje zemlje, mogu samo da se nasmejem...
Previse puca lubenice u krajsisu, pa se uziveo. Nije taj u stanju ni ljudski da se ubode, a kamoli da ratuje protiv nekoga. Prodana dusa, kao i vecina ove zemlje. Kazes ni jedan drzavljanin ne bi tako govorio za svoju zemlju? Ma to je presmesno sto je on pomenuo. Pogledaj malo ulice prestonice, danasnjim mladim ljudima je dovoljno bilo nesto preko deset godina i da zaborave genocid nad Srbijom. Svaki drugi derpe i svaka druga kokoska ima majicu sa zastavama danasnjih globalnih vladara...

Prva moja devojka od 20 godina ni ne zna cije su to zastave, i kaze da je nebitno sve dok su tako luckaste, sljokicaste i lepe... A njen cale na podlakticama tetovate JNA.

Ko mari?



:: Nije ti Srbija unakazila zivot, ti si ga unakazio svojom apatijom i letargijom. Nemoj mrzeti svoju zemlju i svoj narod, mrzi samog sebe sto nista neces da ucinis da bi nesto promenio. A to sto kazes da bi ratovao protiv svoje zemlje, sram te bilo. To ne bi rekao nijedan pripadnik nijednog drugog naroda na svetu. Zato smo tu gde jesmo - zato sto smo jedini narod na svetu koji mrzi samog sebe, i koji misli da ce vise vredeti ako bude manje svoj. Sve sto je nase ne valja, sve sto je tudje je fenomenalno. Da si se rodio u Americi, bio bi podgojeni debil od 500 kila, koji je direktno odgovoran za odrzavanje sistema koji seje smrt po celoj planeti, a cije milosrdje smo i sami osetili. I uzasno gresis sto mislis da mi nista ne mozemo da promenimo, MI SVE MOZEMO DA PROMENIMO. Vlast zavisi od naroda, a ne obrnuto. Samo vi prokleti autosovinisti to nikako da shvatite
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gliga79 Preminuo Hiroši Jamauči, tvorac Nintenda 20.09.2013. 22:52 #515177

status: user
broj poruka: 4641
Nek mu je laka zemlja.
Tada nas je bolela ona stvar za grafiku. Cilj je bio preci celu igru.

Intel i5 2500k, Noctua NH-D14, Asus Maximus IV Gene - Z, MSI Gtx 660 OC , 4x2Gb Hyper X 1600mhz Genesis (gray), HDD WD 640 gb, Samsung F3 1tb, Seasonic S12D 850w, Thermaltake Element G

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Preminuo Hiroši Jamauči, tvorac Nintenda 20.09.2013. 23:42 #515190

status: user
broj poruka: 3730

Da bog da se to vreme vrati... mada tu je Nintendo Wii U :D ala ce ovo da im bude marketing sine ...... Pazi kad se moj komsija rastuzio do te mere i pitao me posto Wii U ja reko bolje uzmi iz madjarkse a on ce oces i ti..... Sta da kazem .. covek poseduje i PC i PS3 i oce Wii U .... pogodila ga nostalgija....

AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,


:: Nek mu je laka zemlja
:: Tada nas je bolela ona stvar za grafiku. Cilj je bio preci celu igru
::
:: Intel i5 2500k, Noctua NH-D14, Asus Maximus IV Gene - Z, MSI Gtx 660 OC , 4x2Gb Hyper X 1600mhz Genesis (gray), HDD WD 640 gb, Samsung F3 1tb, Seasonic S12D 850w, Thermaltake Element G
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
freemagnet Preminuo Hiroši Jamauči, tvorac Nintenda 07.08.2014. 12:03 #559354

status: user
broj poruka: 6
rest in peace.



https://www.ps3iznajmi.com
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gang1978 Re: ss 07.08.2014. 17:51 #559377

status: user
broj poruka: 1661
E to ti mozda, ja sam sa sege mege presao na ps1 i to je u to vreme za nas ovde klince iz kraja bilo kao da smo presli u drugu dimenziju.Ala se igrao isspro, ace combat, pa onda Tomb Raider kad se pojavio nismo nocima spavali dok ga nismo presli.

prvi u selu sam ga imao a bio je i skup 750 maraka u ono vreme + 50 maraka za drugi joystick +30 maraka za usrani PAL Booster.
Po igrice se islo u grad, to je zivot bio.

PS rules


::
:: Pazi da smo ko sav normalan svet pa da svako ima mogucnost da kupi konzolu i igru veruj mi Nintendo bi masa uzela... garant bi uzeli i Xbox i PS4 isto pa malo ovo malo ono..
:: Ovako ko odvoji za jednu puna kapa..
::
:: Ja se secam starog NES-a pa Super nintenda i zadnjeg nintendo 64 koje sam imao...Kakav crni PS1 nisam ga ni pogledao tad kad je izaso Nintedno 64.... Mario Mario Kart Donky Kong Zelda Final Fantasy...
::
:: AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs