Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Antivirusni softver
360 Internet Security 2013
STRANA 1 OD 1
MvZ 360 Internet Security 2013 03.12.2013. 14:32 T55762

status: user
broj poruka: 180
Jel ima neko licnog iskustva sa ovim kinezom, ja sam ga upravo instalirao na VM. ali me interesuje ako ga neko koristi na masini, i naravno kako se pokazao. Procitao sam par testova na netu pa me zaintersovao.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Srdjanc ... 03.12.2013. 14:45 #529720

status: user
broj poruka: 3104


http://www.360safe.com/pc.html

`Free forever` zvuci dosta lepo, ali posto su kinezi proglaseni najvecim hakerima (za vladu i kao pojedinci) to mi zvuci dosta sumljivo.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
hecate zvučaće trolovski... 03.12.2013. 14:47 #529722

status: user
broj poruka: 472
ali ja sam sa tim i sličnim stvarima raskrstio. Jednostavno stavi linux, virtualni windows kao ispomoć, ili dodaj još dual boot windows koji nema izlaz na internet ako si gamer varijanta.
Sve te `antivirus` priče su veliko pitanje koliko te zaista štite i da li su neka forma `trojanskog konja`, tako da samo gubiš vreme, ali tu su naravno `zagriženi windows` korisnici da me isprave i dodaju kako sam paranoičan i da se tripujem. To ti je moj savet, a ti vidi sam, koliko su ti zaista pomogli svi antivirusi koji ti bar 30% uništavaju `over all` performanse samog sistema...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MvZ re: 03.12.2013. 15:20 #529740

status: user
broj poruka: 180
@hecate
ja koristin vm linux `kao ispomoc`, posto jednostavno postoje aplikacije koje ne rade na linuxu (a nece ni u skorije vreme), a o tome dali treba ili ne av to prepustam svakome na procenu.
@Srdjanc
``Free forever` zvuci dosta lepo, ali posto su kinezi proglaseni najvecim hakerima (za vladu i kao pojedinci) to mi zvuci dosta sumljivo.`
iskreno ako bih isao tim rezonom onda komp ne bih ni koristio, jer ce uvek biti neki haker/drzava/pojedinac/institucija koji ce moci da radi ono sto ja nezelim da se radi na mom kompu.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
oreshac re 03.12.2013. 16:30 #529759

status: user
broj poruka: 488
A mozes da gledas i sa druge strane, ako su kinezi najveci hakeri onda verovatno prave i najbolje antiviruse da bi bili bolje zasticeni od svojih sunarodnika hakera.

Moja ala: http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1763839

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Srdjanc ... 03.12.2013. 16:40 #529762

status: user
broj poruka: 3104


@MvZ pa do duse si u pravu, medjutim meni trenutni anti virus odgovara. Ne bih isao ni na sta drugo.

@oreshac Taj rad, prvo naprave problem pa nude resenje u pola cene :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
metalpirat pise lepo 04.12.2013. 14:12 #530027

status: user
broj poruka: 491
pa jednostavno samo je dizajn odradjen a iza svega toga stoji Bitdefender. Mislim koriste njihov endzin sada koliko je precizan i koliko vredi videcemo. Ja sam istalirao i mogu da kazem da za sada radi dobro. I ovako sam koristio microsoft anti virus koji je besplatan. Nisam primetio da sam zakacio neku bolestinu do sada. Sve radi kako treba. Koristim win 8 i od kada sam instalirao do sada nikakvih problema nemam evo vec godinu ipo dana tako. Predhodno sam koristio win 7 imao sam Advanced system care sa anti virusom i takodje nikada nisam imao nikakve probleme. Windows sam jedino instalirao kada sam menja neki hardver. Nikada nije zezao ili pravio neki problem. Nisam primetio da me nesto koci ili brljavi. Znam da postoje trojanci koji samo sede miro ni ne opterecuju resurse ali su tu, mada ja ih nisam primetio. Proba sam i skuplje i kao kvalitetnije antiviruse i takodje isto se ponasalo. Kaspersky je unistavao resurse i punio memoriju, Nod je dobar tih ali mislim da za moje potrebe nije imao neki uticaj i nije nista bolje radio od ovih besplatnih. Jedino za one ljude koji mnogo posluju placaju i primaju novac pa da zastite svoj racun i sistem tu vec mislim da vredi pazariti nod ili kaspersky. Kaspersky treba znati nastelovati inace ode prostor na hardu i cpu zauzece 100%.

Intel 2500K 4.5, MSI 67A - GD55, Mushkin 2x4GB cl9 1600mhz, HDD WD 750gb,WD 500gb,1000gb,Gainward GeForce GTX 570 1280MB `Golden Sample`,Sound Blaster titanium, CM RP 1000W, HAF 932, HPZR24W, Logitech 530x, Logitech MX revolution, LG Blu Ray RW, Netgear 1

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tartek 360 Internet Security 2013 12.12.2013. 22:41 #531617

status: user
broj poruka: 227
Chinaman,zasad je penzionisao eset-a,zaintrigiralo me je te ga instalirah na masinu,dosta je lagan,pouzdan i slicnomoja preporuka +10 ...Slobodno ga instaliraj,nesto sam malo i citao o njemu,http://goo.gl/z6hsuw iima opciju do not disturb hahahahhahahahhahah
screen xD http://goo.gl/oQnfKb



Так как никто не виноват, то накажем по жребию. Anthony Pettis p4p king



┏━━━┓╋╋╋┏┓╋┏┓┏━━━┓
┃┏━━┛╋╋╋┃┃┏┛┗┫┏━━┛
┃┗━━┳┳━━┫┗┻┓┏┫┗━━┳━━┳━┓
┃┏━━╋┫┏┓┃┏┓┃┃┃┏━━┫┏┓┃┏┓┓
┃┃╋╋┃┃┗┛┃┃┃┃┗┫┃╋╋┃┏┓┃┃┃┣┓
┗┛╋╋┗┻━┓┣┛┗┻━┻┛╋╋┗┛┗┻┛┗┻┛
╋╋╋╋╋┏━┛┃
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs