Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Foto i video oprema
Nikon - Coolpix S9500
STRANA 1 OD 1
DzoniHN Nikon - Coolpix S9500 09.12.2013. 13:02 T55844

status: user
broj poruka: 15

Nikon - Coolpix S9500 da ili ne , po cjeni od 212$ sa rezervnom baterijom. Dali iko ima iskustva sa njim , koliko je dobar i ima li sta bolje od njega za preporucit.

Hvala svima koji pomognu posto se radi o totalnom amateru sto se tice aparata koji voli lijepu i kvalitetnu sliku.


Hvala
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladapsd Re: 09.12.2013. 13:42 #530959

status: user
broj poruka: 1003
Ako volis lepu i kvalitetnu fotografiju pogledaj canon s100, mislim da ga jos uvek ima za oko 235e (nov kod nas).
Prednosti su u tome sto je senzor veci tako da ce i kvalitet fotografija biti na dosta vecem nivou (posebno kod koriscenja vecih ISO vrednosti).
Nadam se da ti nije primaran zum koji je na strani nikona, vec kvalitet fotogafije koji je dosta bolji kod canon-a


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Uvek je polemika Nikon ili Canon... 09.12.2013. 14:32 #530968

status: user
broj poruka: 7761
Elem ja imam sad vec tri godine starog s9100 opalio sam preko 20000 fotografija sa njim... za ovaj s9500 mogu da pretpostavim da je bolji bez gledanja u specifikacije...

Generalno sta da uzmes zavisio od toga za sta ti treba ako ces slikati neke brze scene onda idi na Canon, ako ce to biti neka priroda i sl onda definitivno Nikon...

Olimpus je prica za sebe...

Ako taj Nikon kosta toliko on definitivno vredi tih para ja sam mog s9100 pre tri godine takodje sa rezervnom baterijom i brzom 8GB SD karticom nekih 280 evra...

Citat:
`Rodbinsko-partijsko-naslednicki odnosi su nam stvorili tragicnu
i intelektualno slabo razvijenu klasu ljudi koji vode drzavu, zato smo...`

Tomato Republic Of Serbia, BRE !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladapsd @abner 09.12.2013. 14:49 #530970

status: user
broj poruka: 1003
ovde nema veze dal je nikon canon ili nesto trece vec senzor od1/2.3` kod nikona vs 1/1.7` kod canona - sto je dosta velika prednost


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Nikon - Coolpix S9500 09.12.2013. 16:45 #530984

status: user
broj poruka: 18930
U tom rangu mozda je ipak malo bolji Canon, pogledaj modele SX170, SX5xx (i neki), cene su priblizne, odnosno povoljnije (nebitan zoom i mpx).


::
:: Nikon - Coolpix S9500 da ili ne , po cjeni od 212$ sa rezervnom baterijom. Dali iko ima iskustva sa njim , koliko je dobar i ima li sta bolje od njega za preporucit.
::
:: Hvala svima koji pomognu posto se radi o totalnom amateru sto se tice aparata koji voli lijepu i kvalitetnu sliku
::
::
:: Hvala
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs