Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
Za administratore
STRANA 1 OD 1
m1kele Za administratore 25.03.2014. 17:16 T57183

status: user
broj poruka: 6
Postavio sam post pre nekoliko dana na temi trziste-prodaja i kupovina od clana.Vidim da je neko to izbrisao.Zelim da znam razlog zasto sam diskriminisan?Nisam nikoga uvredio ili nesto slicno.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 25.03.2014. 17:27 #547038

status: user
broj poruka: 9460
Druze, evo ja cu da ti odgovorim.

Tema `kupoprodaja od kolege clana` je napravljena da bi dugogodisnji clanovi kupovali izmedju sebe, tj. clanovi koji se koliko toliko poznaju da bi se izbegla svaka vrsta prevare, a u posledje vreme ne mozes kupiti nesto, a da ne dobijes lukac, cepanku ili pak neki autic :D Mozda si se ti uclanio ovde pre 100g, ali ipak sa svojih 5 postova to nije dovoljna garancija za koliko - toliko sigurnu kupovinu - sto, naravno ne znaci da si ti prevarant.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp pa verovatno 25.03.2014. 17:28 #547039

status: user
broj poruka: 3466

sto si nov na forumu i sto postoji sansa da se ponovi situacija od pre par dana. treba malo da se skontas sa kolegama pa da trgujes jbg.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SlasherZ re 25.03.2014. 17:33 #547042

status: user
broj poruka: 261
Sta je to bilo pre par dana? Nisam upucen :)
sorry za off-topic

Intel i7 2600k @ 4.2 Ghz @1.30v + Titan Fenrir EVO
ASRock Z68 Extreme 4
ASUS Radeon R9 280X DirectCU II TOP
8GB 1600MHz DDR3 HyperX Genesis XMP X2 Grey Series
Creative Sound Blaster X-Fi Titanium
Toshiba Q Series SSD 128gb


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp kolega je3a kupio ram memoriju 25.03.2014. 17:40 #547046

status: user
broj poruka: 3466

od kolege clana sa foruma


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SlasherZ re 25.03.2014. 17:43 #547047

status: user
broj poruka: 261
au da secam se sad da sam procitao :)
sto se mene tice samo licno i testiranje pre kupovine i kraj.

Intel i7 2600k @ 4.2 Ghz @1.30v + Titan Fenrir EVO
ASRock Z68 Extreme 4
ASUS Radeon R9 280X DirectCU II TOP
8GB 1600MHz DDR3 HyperX Genesis XMP X2 Grey Series
Creative Sound Blaster X-Fi Titanium
Toshiba Q Series SSD 128gb


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
m1kele Re 25.03.2014. 17:45 #547048

status: user
broj poruka: 6
Nigde nije pisalo to u vezi broj postova.Nije mi bila namera nikoga da prevarim.Hvala na brzom odgovoru i saradnji.Pozdrav
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vodos Pucaju ljudi, hbga... 25.03.2014. 18:50 #547063

status: user
broj poruka: 864
Najvise bole te `sitne` prevare, kao da ce neko sa par hiljada dinara da resi bilo sta u zivotu...
Nervoza je velika...
Uleti neko na forum i zezne clana...
A takvo je vreme da kesh krvavo stice...

Zašto grafitnom olovkom ne mogu ponovo da otključavam množioce procesora ??

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
buyer ubacujem se ali 25.03.2014. 20:11 #547072

status: user
broj poruka: 211
Sta se desava sa 2 teme sto sam postavio o kupovini i utiscima??? Konkretno jedna radnja je bila u pitanju...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
buyer ustvari 25.03.2014. 20:14 #547075

status: user
broj poruka: 211
verovatno je zbog banera...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp bajer 25.03.2014. 23:14 #547092

status: user
broj poruka: 3466

pa rekli su ti sta se desava kada pominjes direktno ime prodavnice i ti si rekao da te ne zanima da ces nastaviti na svim forumima to da radis i da neces da stanes i da pustis da se to radi ljudima :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 mora ljudi da shvate 26.03.2014. 00:30 #547102

status: user
broj poruka: 4659
da jeste zabranjeno direktno reklamiranje ili neka vrsta piratskog sadrzaja, pa majku mu stavite neku zvezdicu na ime i slicno da nije toliko ocigledno!

I najzad shvatite i procitajte na pocetak temu kupoprodaja od kolege-clana da je to za clanove koji su ovde aktivniji i koji se koliko toliko poznaju. ne moze sad neko da bane odjednom i da tamo stavlja na prodaju a i ne znamo ko je! Za to sluze OGLASI!!





AMD Phenom II 960T 3.5Ghz
MSI 870S-C45
Patriot 2x2GB DDR3 1600MHz
WD10EARS 1TB
ST31000340AS 1TB
Gigabyte Windforce 6870OC 1GB GDDR5
OCZ MXS-PRO 600W
Windows 8.1 RTM 9600 64-bit


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp a realno 26.03.2014. 00:33 #547103

status: user
broj poruka: 3466

i da se desi da administratoru promakne tako neki post, sami clanovi moraju da raskrste u glavi ko je ponudio i sta je ok i da se ne zalecu na sve sto vide.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 Re: a realno 26.03.2014. 00:41 #547105

status: user
broj poruka: 4659
+1

Cesto njima oce da promaknu tako neke stvari :)) a i ja sam jedan od onih sto se zalecu mada tokom razgovara dobro razmislim sta i kako...
Zamalo ja da budam taj ko se zajebo da uzme onu memoriju od onog prevaranta :) ali sreca je odradila svoje :)




AMD Phenom II 960T 3.5Ghz
MSI 870S-C45
Patriot 2x2GB DDR3 1600MHz
WD10EARS 1TB
ST31000340AS 1TB
Gigabyte Windforce 6870OC 1GB GDDR5
OCZ MXS-PRO 600W
Windows 8.1 RTM 9600 64-bit


::
:: i da se desi da administratoru promakne tako neki post, sami clanovi moraju da raskrste u glavi ko je ponudio i sta je ok i da se ne zalecu na sve sto vide
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djape7777 Re: ... 26.03.2014. 04:45 #547114

status: user
broj poruka: 914
Mislim da ne mozes da sudis po broju postova ...
Na svakom iole ozbiljnom forumu pise od kada si clan...
Jest da je ovaj forum jos od pre hrista ali admini su mogli da svakome nakace datum kreiranja naloga...
Jednom prilikom sam naglasio adminima da se malo vise posvete `ovom brendu` a ne onima novim sa vrha pa su mi banovali nalog koji je mislim od 2000-te...
tako da cuti i p*si...
Onda i mene stavlja kao nepodobnog za taj vid trgovine mada mogao bih se potruditi i vrlo brzo doci do 1k postova i onda koja je sigurnost opet `0` dok nema datuma kada si pristupio... Ja sam onda hteo i da platim da mi bude sva roba na jednom niku a ne na 5-6 koliko sam tada imao(limit od 3 postavljanja/obnove oglasa) ,medjutim bi sta bi tako da sada silom prilika radim na drugim mestima koja ni malo nisu sigurna ali po meni isplativija... za sve sto prodam mirno spavam , da me neko pljuje i proziva to nema para za koje bi uradio... Ipak je ovde i bolja cena i bolji ljudi ali se ipak nadje neko kao je3a da jeza u ledja...


:: Druze, evo ja cu da ti odgovorim
::
:: Tema `kupoprodaja od kolege clana` je napravljena da bi dugogodisnji clanovi kupovali izmedju sebe, tj. clanovi koji se koliko toliko poznaju da bi se izbegla svaka vrsta prevare, a u posledje vreme ne mozes kupiti nesto, a da ne dobijes lukac, cepanku ili pak neki autic :D Mozda si se ti uclanio ovde pre 100g, ali ipak sa svojih 5 postova to nije dovoljna garancija za koliko - toliko sigurnu kupovinu - sto, naravno ne znaci da si ti prevarant
::
:: - Majstore, da li će ići ili neće ići
:: - Hm, mislim da će biti čupavo.

::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp a vidi djape 26.03.2014. 05:51 #547115

status: user
broj poruka: 3466

provali se odmah kada neko uzme i nabija postove, da li zbog oglasa i potencijalne prevare ili cisto par godina izigravajuci boga pc berze :) zamisli koja je to titula hahaha

ovo sto pominjemo broj postova nije sad neka odredjena cifra ili nesto, samo ono vremenom se vidi ko je tu zbog cega i koliko doprinosi zajednici i koliko je sigurno trgovati sa nekim takvim.

jbg zajebana je ovo tema oko trgovine


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djape7777 Re: a vidi djape 26.03.2014. 06:29 #547116

status: user
broj poruka: 914

Moglo bi to da se svede na min. ali se opet dovodi prica oko moderatora ili veceg angazovanja admina...

::
:: provali se odmah kada neko uzme i nabija postove, da li zbog oglasa i potencijalne prevare ili cisto par godina izigravajuci boga pc berze :) zamisli koja je to titula hahah
::
:: ovo sto pominjemo broj postova nije sad neka odredjena cifra ili nesto, samo ono vremenom se vidi ko je tu zbog cega i koliko doprinosi zajednici i koliko je sigurno trgovati sa nekim takvim
::
:: jbg zajebana je ovo tema oko trgovin
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 26.03.2014. 10:58 #547132

status: user
broj poruka: 9460
Pa sta ti onda koliko - toliko uliva poverenja kod clana, nego citajuci njegove postove? Pre cu prosuditi nekoga sa 1000, nego nekoga ko je napisao dva posta na forumu, a pogotovo ako je vec prodavao nesto i drugi clanovi pohvalili tu kupoprodaju....A sad, kad se reg. mislim da ni to nema neke veze ako nije aktivan.

Ne mozes da tvrdis da ces pre da kupis nesto od pokretaca ove teme, nego od torte, sky, dexter - geja ( spreko k. sluzbe ONLY:D ), codeus, vmarc, soad...

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Da. 26.03.2014. 11:20 #547135

status: user
broj poruka: 4866
Sa Dexterom samo preko kurirske sluzbe, nikako drugacije!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
uroshnet re 26.03.2014. 13:40 #547143

status: user
broj poruka: 1033
Moze i licno sa dex-om
Ustvari, moglo je...

ASUS M5A99X EVO
Phenom II X4 960T@4GHz
CM Seidon 120V
Kingston HyperX 2x4GB @1600MHz
MSI TFIII GTX 660 2GB
KINGSTON HyperX 3K 120GB
ASUS XONAR DG


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp urose tebi ne smeta sto ostali insistiraju 26.03.2014. 13:47 #547145

status: user
broj poruka: 3466

na kuririma kad se trguje sa dexterom? :)
sad si se otkrio e :D


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 26.03.2014. 14:17 #547147

status: user
broj poruka: 9460
@m1kele, e to ti pricam...Vidis @uroshnet kako se otkrio, jbg, trebalo je 800+ postova, ali sada i sa njim preko kurira ONLY. Da, tu je i Sky...Ima gomila gejeva ovde :D Pre ili kasnije se otkriju....

Mozda da se tema promeni u `kupoprodaja od kolege geja` + extra popust za licno preuzimanje...:)

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Slazem se sa Giletom-piletom. 26.03.2014. 14:59 #547156

status: user
broj poruka: 4866
S tim sto treba uvesti i pravilo:

`Pre probe, podmazivanje je obavezno!`
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
buyer rekao sam to 26.03.2014. 16:59 #547179

status: user
broj poruka: 211
ali to je bilo u afektu a kad nisam tada odradio verovatno necu. Jbg necu da se cimam, mislim procitao sam i zakon o cenama, ima dosta stvari tu zanimljivih ali opet ... Samo mi je krivo sto su nam forumi postali BANERI i BILBORDI! I gde god da napisem nesto odmah ce skinuti jer zavise upravo od njih tako da nema svrhe, za sada samo pisem na nisamovca.com jer tamo stvarno mozes da napises bas kao sto jeste i nema brisanja jbg.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
misa Re: rekao sam to 26.03.2014. 17:29 #547185

status: admin
broj poruka: 876
I ovde mozes da napisem bas kao sto jeste samo bez konkretnih naziva firmi jer iza tvog naloga ne zna se ko je, koji su tvoji motivi i da li je tacno to sto kazes a, mi nemamo mogucnosti da to proverimo. Ali zato mozes da navedes problem koji imas i da tražiš mišljenje sta ti je činiti. To niko neće da obriše jer i jeste poenta da ti rešiš svoj problem i/ili da dobiješ savet.


:: ali to je bilo u afektu a kad nisam tada odradio verovatno necu. Jbg necu da se cimam, mislim procitao sam i zakon o cenama, ima dosta stvari tu zanimljivih ali opet ... Samo mi je krivo sto su nam forumi postali BANERI i BILBORDI! I gde god da napisem nesto odmah ce skinuti jer zavise upravo od njih tako da nema svrhe, za sada samo pisem na nisamovca.com jer tamo stvarno mozes da napises bas kao sto jeste i nema brisanja jbg.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs