Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Igrački rekviziti i konzole
nintendo-konzole
STRANA 1 OD 1
nbkom nintendo-konzole 05.05.2014. 23:45 T57600

status: user
broj poruka: 321
U par prodavnica su se pojavile nove -mislim nekoriscene konzole-ds/ds-xl.Ima ih sa dve cene normalna cena kakva je obicno i cena niza za 50%.Kad sam pitao trgovce -sta je razlog-kazu u redu su ali mogu da citaju samo originale u odnosu na ove sa normalnom cenom.Pitam sta su to na njima ugradili da su zasticene od menjanja firmvarea predpostavljam ili kako se to vec radi kod ovog tipa konzola...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 06.05.2014. 00:04 #551999

status: user
broj poruka: 4739

Ugradili su zastitu od menjanja.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nbkom nintendo-konzole 08.05.2014. 16:07 #552245

status: user
broj poruka: 321
Znaci treba sacekati vremena,da neko nadje resenje i za to.A kako bese kod ovih konzola-stonih-wii i wii-u -ugradjuju se cipovi ili se sve resava softverski.Da li bese na njima ne moze nista da se radi osim igara?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 10.05.2014. 03:19 #552389

status: user
broj poruka: 4739

Sta bi ti da se jos radi na igrackim konzolama sem igara? Imas li neki krucijalni predlog?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nbkom nintendo-konzole 10.05.2014. 08:05 #552400

status: user
broj poruka: 321
Mislim pre svega na tzv.-dzepne stvari-da budu multi masinice a vec postoji to -valjda 3ds i vita.Onda sve to resava tablet-mobilni telefon - igre/foto/zvuk/video-cisto primecujem,valjda je to stvar ukusa,slobodnog vremena.....
Nego vidim verovatno postujes konzole-alrade,sta mislis za ovu noviju-2ds.Po meni je to dobra stvar,stabilna,lepo lezii u rukama,jeste da nije za dzep i mozda je kabasta ali za kucu i torbu kad se podje negde-OK.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 10.05.2014. 16:58 #552430

status: user
broj poruka: 4739

Ja sam prestao da se bavim dzepnim konzolama jer mi vise nisu zanimljive.
Vise me zanimaju stone, jer pored savremenih tehnickih standarda donose i prizvuk novih tehnologija kao sto je npr. VR.

Da li teoretisemo ili razmisljas sta da kupis?
Ako je ovo drugo, mozda najbolje neki Android tablet, iz razloga koji su nam verovatno svima poznati. Ili PSP eventualno.

Mislim, lepa je ta Nintendova konzolica, ko voli, ali koliko je dostupna? Cena, kopije, originali...?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ re 10.05.2014. 18:32 #552433

status: user
broj poruka: 2996
mislim da je upotrebna vrednost tableta mnogo veca nego neke dzepne konzole. Imas gomilu igara za android koje su zaista dobre a ako ti to nije dovoljno, uvek mozes da emuliras. A mozes i da citas, gledas filmove, slusas muziku, surfujes, skidas torente, zakacis tastaturu, misa, gamepad.

Ne kazem da nije lepo imati dzepnu konzolu, ali pitanje je koliko ce te drzati samo igre. A i tablet bas lepo lezi u torbi a imas da kupis sasvim solidne za oko 20 hiljada. Po meni je bolja investicija.

A i ne znam koliko je zanimljiv izbor igara za nintendov handheld.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nbkom dzepne konzole 11.05.2014. 21:28 #552520

status: user
broj poruka: 321

Ma vise teoretisem,inace ja imam tablet pa mi to sve zavrsava,nego ako ste primetili u gradu na svakom koraku-recimo neka verzija vite od 180e,sto jevaljda povoljno al sta covek da radi sa njom-a sto ne moze sa fonom/tabletom osim mozda za onoga koji je ranije koristio dzepne zezalice pa eto ima navike(nesto ne mogu da igram ozbiljne igre u krevetu ili u autobusu).Gneneralno konzole se jos proizvode.....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs