Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
AUTOKOMERC - izbegavati u sirokom luku !!!
STRANA 1 OD 1
MACHINE AUTOKOMERC - izbegavati u sirokom luku !!! 06.09.2014. 13:56 T58912

status: user
broj poruka: 5696
Ako vec morate da kupujuete nova ili polovna salonska vozila za sebe ili firmu (VW, Audi, Skoda), ne radite to ni u kom slucaju u AUTOKOMERC-u (kod Steco-a i kod Surcina) vec to ucinite kod oficijelnog/generalnom zastupnika Porsche SCG (Seat, VW, Audi) ili pak u Auto Cacku (Skoda).

Koga zanimaju objektivni i subjektivni razlozi za ovo, vrlo rado cu odgovoriti na sva pitanja. U svakom aspektu su vrlo neprofesionalni, nekorektni...pokusavam da se ne izrazavam vulgarno.

Ovo je zapravo anti-rekla za Autokomerc a ne reklama za ostale koje sam naveo.


`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ttate Grande 06.09.2014. 14:39 #562105

status: user
broj poruka: 366

Dobar se pokazao onaj grande punto 1.3 mjet sto si ga hvalio pre par godina..... vozio sam ga od 2011 do pocetka ove godine.... pozdrav i ziv bio.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
luja-88 Re: 06.09.2014. 14:40 #562107

status: user
broj poruka: 1620
Iznesi konkretnu problematiku.

Malo je glupo da napravis temu sa takvim naslovom, a u stvari, nista ne kazes.

Jasan mi je tvoj stav izazvan nezadovoljstvom, ali iz mog ugla to ovako zvuci (malo iskarikirano, naravno): `Nemojte da kupujete u WinWin-u, vec u Gigatronu zato sto ja tako kazem`.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladats Hvala za reklamu 06.09.2014. 14:54 #562108

status: user
broj poruka: 4537

Brat radi u Porsche SCG.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Hvala za reklamu 06.09.2014. 15:12 #562109

status: user
broj poruka: 3730
Cujem da je usluga vrhunskog kvaliteta i sto kaze moj komsija kao da sam Evropi a ono u nesrecnoj Srbiji...




Intel I5 4670K +CoolerMaster Evo 212
Motherboard Asus Maximus Hero 6
GPU 770 GTX Asus Direct CU II OC
SSD 128 Samsung Evo Pro
Memory Kingston HyperX 2400 Mhz
LC power Archangle 850 W


::
:: Brat radi u Porsche SCG
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: Re: 06.09.2014. 15:17 #562111

status: user
broj poruka: 5696
Inicijalna namera mi je i bila to sto si primetio.

Detalje cu podeliti uskoro sa svima, i one koje se ticu klijenata i one druge koje se ticu konkurencije.


`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: Iznesi konkretnu problematiku
::
:: Malo je glupo da napravis temu sa takvim naslovom, a u stvari, nista ne kazes
::
:: Jasan mi je tvoj stav izazvan nezadovoljstvom, ali iz mog ugla to ovako zvuci (malo iskarikirano, naravno): `Nemojte da kupujete u WinWin-u, vec u Gigatronu zato sto ja tako kazem`.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladats Re: Re: Hvala za reklamu 06.09.2014. 15:18 #562112

status: user
broj poruka: 4537
On je u menadzmentu imaju stalne kontrole i veoma su rigorozni.Isto kao i u Nemackoj.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Ovih dana 06.09.2014. 15:25 #562114

status: user
broj poruka: 5696
cu uputiti zvanican dopis PSCG, muz moje prijateljice je takodje menadzer u Porscheu.

AK je jedna od nekorektnijih firmi sa kojima sam poslovao, neslavno naravno. Tako da imam kako licne tako i opste interese da sto vise musterija predje kod konkurencije i time ih direktno novcano osteti, pa makar to bilo i par hiljada evra, sto je za njih nista, ali dovoljno da se pocesu po glavi i zapitaju zasto im iz godine u godinu sve losije ide i zasto ih zaposleni i musterije ne vole.


`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs