Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
POVRATAK MEGAUPLOADA?
STRANA 1 OD 1
zerocool55 POVRATAK MEGAUPLOADA? 11.09.2014. 08:54 T58950

status: user
broj poruka: 1130
http://www.b92.net/tehnopolis/vesti.php?yyyy=2014&mm=09&nav_id=898406


Bilo bi lepo da opet zazivi !!!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: POVRATAK MEGAUPLOADA? 11.09.2014. 09:19 #562653

status: user
broj poruka: 18940
Sjajno, drago mi je. Ali, pitanje da li će opet stati na noge i da li će to sve biti kao ranije.. iskreno se nadam..


:: http://www.b92.net/tehnopolis/vesti.php?yyyy=2014&mm=09&nav_id=89840
::
::
:: Bilo bi lepo da opet zazivi !!!!
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 11.09.2014. 09:22 #562654

status: user
broj poruka: 1992
koji ce ti tuki. mega.co.nz radi sve u sesnaest, a stabilniji je i bolje zasticen od megaupload-a (dodatno kriptovan). Mada danas ti sasvim lepo radi rapidgator i jos po neki web hosteri. Sve sto treba je da proucis, ako vec nisi, kako se koristi BETA verzija Jdownload-era i `legalni` premium nalozi kojih ima kolko ti dusa zeli :)...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ... 11.09.2014. 09:30 #562655

status: user
broj poruka: 18940
Šta znam, mrzi to mene sad da proučavam, nemam vremena, imam još uvek JD Beta, s vremena na vreme skinem nešto domaće sa serbianforum-a.. ide finom brzinom.. a sa megaupload-a pamtim dan danas čega sam se sve naskidao, sa warez-a, bio je i techpowerup, ali warez je bio ključni za to.
Ako si mislio na upload, to me ne zanima.


:: koji ce ti tuki. mega.co.nz radi sve u sesnaest, a stabilniji je i bolje zasticen od megaupload-a (dodatno kriptovan). Mada danas ti sasvim lepo radi rapidgator i jos po neki web hosteri. Sve sto treba je da proucis, ako vec nisi, kako se koristi BETA verzija Jdownload-era i `legalni` premium nalozi kojih ima kolko ti dusa zeli :)...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs