Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
Ciji je MS Industrial?
STRANA 1 OD 1
Mikishon89 Ciji je MS Industrial? 01.11.2014. 19:45 T59432

status: user
broj poruka: 2413
Ko drzi ovu kompaniju? Jel domaci? :)


http://www.speedtest.net/my-result/3765268613
http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2460287

Mikishon
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladapsd Re: 01.11.2014. 19:54 #569566

status: user
broj poruka: 1004
Kinesko a naše...


I5 4670+CM 212Evo/Asus H87-pro/Asus GTX760 DirectCU II/4x2GB Kingston HyperX 1600MHz/120GB Kingston V300 + WD black 750GB + 1.5Tb ext/OCZ 600W ModXtream PRO/Chieftec LCX-03/Dell U2311H/Altec Lansing 4100/Xonar D1

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 01.11.2014. 19:55 #569567

status: user
broj poruka: 3974
http://rs.ms-start.com/O-nama-1.aspx

MS Industrial brand je KIMTEC-a te uspešno posluje na Srpskom tržištu, ali i tržištima u regiji (Bosna i Hrecegovina, Makedonija, Hrvatska, Crna Gora)...

sranje u boji..

Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I30
Gigabyte G.1 Sniper B5
Kingston Hyper X Beast 2x4gb 1600mhz
Seagate Baracuda 1Tb
Seasonic G550 550W Gold
Fractal Design Define R4 Black Pearl with Side Window
Dell P2414H...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
darkoman RE: 01.11.2014. 20:40 #569573

status: user
broj poruka: 103

HRVATSKI

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed MS=Mi, Srbi. 01.11.2014. 20:46 #569575

status: user
broj poruka: 10985
...Svetsko, a kinesko...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vodos MS Industrial.... 01.11.2014. 20:48 #569576

status: user
broj poruka: 864
...je u vlasnistvu jednog penzionisanog generala Hrvatske vojske, inace veoma aktivnog u akciji `Oluja`.
U suvlasnistvu je i jedna Hrvatska Banka, kojoj Kim Tec duguje velike pare.
Reket od poslova Kim Teca u Srbiji sada uzima vrhuska SNS-a. Do pre dve godine reketirali su ih demokrate.
Tako to ide.

P.S. Ako me neko optuzi da sirim nacionalizam i politikantstvo ovde, napominjem da sam odgovoran samo za ono sto sam rekao, a ne za to kako je ko razumeo.

Zašto grafitnom olovkom ne mogu ponovo da otključavam množioce procesora ??

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed E, moj Vodos-e... Kada bi te neko tuzio, to bi gotovo bio osnov... 01.11.2014. 22:43 #569583

status: user
broj poruka: 10985
za kakvu-takvu NADU... Ovde je rec, napisana ili izgovorena, odavno izgubila svu tezinu i vise se niko i ni na sta napisano ili receno ne obazire. Kompletne ``vrhuske`` ``posluju`` vodjene devizom ``sve NAM mogu reci, mi ih ionako ne uzimamo za ozbiljno`` iliti ``moze citav svet da mi pljune pod prozor`` itd.. Koliko je samo kriminalaca (``kontroverznih bizMismena``, ``tajkuna`` i sl.) cija je krivica DOKAZANA, za kojima su cak raspisane medjunarodne poternice a koji se, gle cuda, produciraju po belom svetu, izlaze po poznatim lokalima, ``splavovima``, modnim revijama na kojima se fotografisu sa poznatim kurwama (pardon: finim, skupim damama sa ``estrade`` i iz show biznisa) a policija ih ``ne primecuje``... Kreten (valjda Bugarin-cigojner) i dan-danas javno jede gowna po fudbalskim utakmicama iako je vise puta osudjivan za slicne prekrsaje i ima dosije deblji od Dilindzerovog...
Zalosno, ali istinito...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Neba Re: MS Industrial.... 02.11.2014. 00:30 #569589

status: user
broj poruka: 1196
Druže, ako nije problem, molio bih te da pružiš izvore za ovo što pišeš. Jbg. nije da ti ne verujem, ali sam skeptičan po prirodi. Znam da je Kimtec hrvatska firma, i da je MS Industrial njihova marka. Zanimaju me dokazi (ili izvori) po kojima tvrdiš da je vlasnik to što jeste. Isto me interesuje veza izmedju `jedne hrvatske banke`, Kimtec-a i SNS-a.
I da, hrvatski, hrvatsko, hrvatska se piše malim slovima ako je prisvojna imenica.


:: ...je u vlasnistvu jednog penzionisanog generala Hrvatske vojske, inace veoma aktivnog u akciji `Oluja`
:: U suvlasnistvu je i jedna Hrvatska Banka, kojoj Kim Tec duguje velike pare
:: Reket od poslova Kim Teca u Srbiji sada uzima vrhuska SNS-a. Do pre dve godine reketirali su ih demokrate.
:: Tako to ide.
::
:: P.S. Ako me neko optuzi da sirim nacionalizam i politikantstvo ovde, napominjem da sam odgovoran samo za ono sto sam rekao, a ne za to kako je ko razumeo
::
:: Zašto grafitnom olovkom ne mogu ponovo da otključavam množioce procesora ??
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
BassivitY Re: MS=Mi, Srbi. 02.11.2014. 00:48 #569590

status: user
broj poruka: 911
hahahahahah .hahhahah
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
CARPE DIEM

:: ...Svetsko, a kinesko..
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed @Neba: prisvojne imenice, dragi kolega, ne postoje. Postoje... 02.11.2014. 01:59 #569591

status: user
broj poruka: 10985
prisvojni pridevi (izvedeni od vlastitih imenica): Rus - ruski, Englez - engleski, Neba - Nebin...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Beda 02.11.2014. 09:46 #569600

status: user
broj poruka: 6643
Možemo samo da govorimo, ko je u lancu proizvodnje i prodaje, na nekom koraku koji skoro NIKADA nije nikakva proizvodnja, već kao najkomplikovanija - sklapanje i smišljanje šta da se traži od kineskih dobavljača - postavio zahtev da se na te proizvode ili poluproizvode, odštampa, utisne ili gravira, natpis MS Industrial, kao sramni pokušaj plagiranja Microstara aka MSI-ja u stilu Nikke, Abibas, Soony, .... to je ono što te zanima. Samo još jedna ruka u tom lancu. Sva prozvodnja je na žutom, kompajliranje je negde - ko zna gde su u stvari `pogoni` tog ms-i-ja, ne bi me čudilo u Serbistanu ili Makedonoji, jer su ovde plaće manje....
Inače, novac nema naciju ako je konvertibilan. Taj hrvatski general iz oluje, dobar deo tih para troši na `cajke` odnosno, pevaljke - prostitutke i narkomanke iz Serbistana koje se dodatno finansiraju kroz `pevanje` i `pokazivanje` na Pinkertonu što im, kod mušterija, diže cenu. Tako da ispada, da mi `njima` prodajemo intelektualnu svojinu, koje bi se mnogi, usput, rado odrekli :-).


Budale računaju na sreću.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Neba Re: @Neba: prisvojne imenice, dragi kolega, ne postoje. Postoje... 02.11.2014. 10:10 #569608

status: user
broj poruka: 1196
Hvala na ispravci kolega.


:: prisvojni pridevi (izvedeni od vlastitih imenica): Rus - ruski, Englez - engleski, Neba - Nebin..
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
telematrix Kolega Vodos je u pravu, 02.11.2014. 12:41 #569621

status: user
broj poruka: 16

ali je to jedan deo priče.Drugi je da je uz Generala koji ima kintu stoji i jedan naš potpuno ne nacionalistički kolega Stipe, koji je krenuo kao mali serviser,pa mic po mic,dok nije našao investitora pa napravio kompaniju.BTW za njega nije neobično to da ode u servis i dalje popravlja kinezarije koje prodaje i sl...Inače ,mi smo toliko malo tržište, da ozbiljan uvoznik bez da se osloni na bar dve tri okolne Republike ne može da opstane...Kako god, imaju pošteniju garanciju od npr. Čudića u Ewe-u, zaposlili su 70 tak ljudi i plaćaju sve poreze...
Mimo Rvacke, kojoj je pristup našima bio zabranjen (e sad, što to nije u kontri, ne pitajte Kimtec i ostale, prepali bi se kad bi znali šta je sve kod nas u vlasništvu Rvata, već pitajte žutu hvarsku ekipu i Koštunjavog sa nalickanim na čelu) niko našima nije branio da se prošire na tržišta Bosne, Makedonije itd...
Kako god, kako računamo G.Osmani Mr Ćazima, koji kod nas vrlo uvozi, a ni parking ne plaća, možda jedino Bekvalčevoj privatni parking...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ramzesIII re.. 02.11.2014. 19:58 #569685

status: user
broj poruka: 1017
Evo malo bosanskog humora na temu politicara...

https://www.youtube.com/watch?v=n6pIPA_nYAQ


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs