Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Obrada video materijala i zvuka
Obrada slike sa LinkedIn
STRANA 1 OD 1
acosuper Obrada slike sa LinkedIn 26.11.2014. 15:38 T59684

status: user
broj poruka: 1207
Pozdrav svima, Ima li ovdje ko vijcan da mi optimizuje sliku za LinkedIn, kada dodam sliku on mi izbaci onaj granicnik dokle slika smije da bude, a ja hocu cijelu sliku? Hvala svima

AMD FX 8350 Eight Core 4.5GHz Cooler Master V8 / Gigabyte HD 5870 SOC Arctic Cooling Accelero Xtreme PLUS / KINGSTON 12GB (2X4GB 2x2GB) 1866 DDR3 / ASUS Sabertooth 990FX R2.0 / Samsung 840 EVO 120GB / Samsung F3 Spinpoint 500GB / Toshiba 1TB / Cooler Mast
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ICEsd re: 26.11.2014. 17:23 #572664

status: user
broj poruka: 2155



Ako koristis win skini Honey view:

http://www.bandisoft.com/honeyview/

instaliraj otvori sliku pomocu njega i idi na edit pa Convert image (...,...,Resize ) ( 1 stavka padajuci meni Edit ) pa u odeljku resize namesti zeljenu velicinu slike ( vidi na linked. koja je max rezolucija ) upisi ime nove slike i klikni start. Kreirace ti sliku koju mozes postaviti na sajt.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs