Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Igrački rekviziti i konzole
Intex gamepad vibracija
STRANA 1 OD 1
quna Intex gamepad vibracija 30.11.2014. 12:37 T59715

status: user
broj poruka: 1635
Uzeo sam juce dva komada intex gamepada, oni plavi providini PS kopija, blagi uzas dugmici kao da ce da ispadnu, no nebitno. Nije mi samo jasno zasto su se uopste trudili da ubacuju vibraciju i trose materijal i vreme ako ni u jednoj igri ne radi?

Drajvera na izdasnom intex sajtu za ovaj model nema, kaze samo ubodi i vozi. Windows isntalirao neki genericni drajver.
Jel uspeo nekad neko da pokrene vibraciju na ovim ili slicnim nekim plastikanerima? (bar u igrama koje ih nativno konstatuju)

(nisam imao 9000 za dva wireless logitecha, to i nije tema)



http://tiny.cc/My500px
i5 750 : cm 212+ : ga-p55-usb3 : 2x2gb geil black dragon : gainward gts250 512mb : samsung f3 500gb : creative audigy : corsair tx650 : xigmatek asgard : benq g2750 a4tech x7
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 30.11.2014. 12:42 #573102

status: user
broj poruka: 4740

Brate, izvini, ali ne verujem da je neko kupovao tako nesto. Pa gde nadje Intex? Koliko si platio to?
Da li se po tezini oseti da imaju motor i u kojim si igrama probao?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Drajveri su, uglavnom, za vecinu uredjaja bagoviti, prema... 30.11.2014. 13:10 #573103

status: user
broj poruka: 10985
onome sto sam ja do sada imao prilike da vidim. Logitech, SpeedLink, Saitek... Glavni problem je u tome sto vibraciju zapravo proizvodi mali elektromotor. Mali, ali trosi dosta struje i tesko mu je ukrotiti povratnu elektromotornu silu, tako da su otkazivanja u toku igre, pa i zamrzavanja sistema, ceste pojave.

E, sad, zasto NECE ni da se aktivira? Opet - drajveri. Verovatno pad nije u potpunosti ``podrzan`` od igre. Sta si probao? Simulacije letenja, voznje automobila?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
quna ... 30.11.2014. 15:20 #573120

status: user
broj poruka: 1635
Niko nije kupovao tako nesto? Pa pola srbije na takvim i onim jos grdjim igra PES i tenis. Motori se vide u obe drske, providni su.

Nisam mnogo probao, MK - tu rade ko od sale (bez vibracije), Never Alone - takodje ih lepo vidi, probao sam jos par igara koje sigurno necu da igram na tome cisto da vidim da li ih detektuje i slaba vajda. Za neke koje bih igrao sam namestio joy2key profajlove.

Trenutno nemam ni jednu voznju ali probacu.

Kapiram da tamo gde ih igra lepo vidi bi trebalo da radi ali je problem generic win driver verovatno, a pojma nemam cime bih ga zamenio.

U krajnjem slucaju nije ni bitno toliko, samo mi je smesno sto su se iscimali da ubace motore, a da nisu testirali da li negde uopste rade ...



http://tiny.cc/My500px
i5 750 : cm 212+ : ga-p55-usb3 : 2x2gb geil black dragon : gainward gts250 512mb : samsung f3 500gb : creative audigy : corsair tx650 : xigmatek asgard : benq g2750 a4tech x7

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs