Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
Dilema oko TV-a
STRANA 1 OD 1
djokosrb Dilema oko TV-a 05.12.2014. 23:21 T59780

status: user
broj poruka: 6875
Treba da uzmem neki tv od 42 inca,nesto sam gledao i kopao po netu a i ovde,review,ocene...
Ovo bi bio drugi LCD koji uzimam,isao u dnevnu sobu tako da bih uzeo neki SMART+3D.
I izdvojio sam ova :

LG 42LB730V-koga mogu uzeti za 520e
http://www.lg.com/uk/tvs/lg-42LV355U-led-tv
ili
LG 42LB650V-koga mogu uzeti za 400e,videh da ga dosta kolega ima na forumu i da ste prezadovoljni
http://www.lg.com/rs/televizori/lg-42LB650V-smart-3d-tv

Mene zanima dal vredi dodati 120e za prvi??Oba su,izgleda,sam vrh ponude.Otvoren sam naravno i za neke druge modele od 400-500e(20e gore moze).



Dete Partizana
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miletic ... 06.12.2014. 05:24 #573834

status: user
broj poruka: 221
ovo je moje misljenje...

ukoliko je medju ova dva dilema, isao bih na ovaj lb650v od 400e. Btw pogresan ti link za prvi.

Zasto - za oko 550 eura imas 47, i ako bi dao dodatnih 120 na neke nevidljive funkcije, iskreno mislim da nema smisla, pored ulaganja u velicinu dijagonale, koje zaista nikad dovoljno. Isti model kao 42 imas za pomenut novac 47.

Ljudi su zadovoljni ovim od 400, ne verujem da ti neces biti, a ovaj nema sta da ponudi za tu razliku. Ako ces vec da cepidlacis i iskesiras 520e za tv, imas i za oko 650e 40` UHD tv :) al bolje da ti nisam reko. .) a ide i vrlo brzo nova godina, jos 20 dana pa ce bozic kod komsija, i vreme za mozda neko novo snizenje, kolko tolko :D
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb Slicno sam i ja razmisljao 06.12.2014. 11:46 #573854

status: user
broj poruka: 6875
Bolje da ostavim 120e u dzepu,ali dobro videcemo mozda uleti u igri i jos neki model.
Hvala u svakom slucaju.
A za link evo tek sad videh da ne valja :d
Evo link za prvi:
http://www.lg.com/rs/televizori/lg-42LB730V-smart-3d-tv
Sto se tice vece dijagonale,nemam mesta a i sve preko 40-42 ince bi bilo preveliko za sobu u kojoj ce biti,a i ovako je veliko.



Dete Partizana


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
casper re 06.12.2014. 12:17 #573864

status: user
broj poruka: 234
Ja sam uzeo pre neki dan taj `LG lb650v` i prezadovoljan sam (bio 420 eura sa zidnim nosacem) TV-om, stvarno zadovoljava epitet najprodavaniji u tom cenovnom rangu.
Automatski mi je prepoznao WiFi SBB-ov modem i nakacio se, slika je izuzetno verna a SMART opcije stvarno lake za koriscenje, 3D nisam probao. I sto me je iznenadilo prepoznao je odmah i Logitech bezicni mis iz prve, samo izvadio iz laptopa risiver i ubo u TV i odmah proradilo sve. Malo me je namucilo slaganje kanala po mom redosledu, pa mi je mis olaksao taj posao inace...
Mozda mi se samo cini ali u poredjenju sa Samsung-ovim daljincem da je ovaj malo losije izrade ali to je samo moje misljenje, sve drugo je na strani LG-a.
Stvarno TV za preporuku u toj ceni.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 06.12.2014. 12:31 #573869

status: user
broj poruka: 3971
Brale, ne znam da li si gledao Sony modele, ali meni Sony Bravia KDL-42W705B (705 je crn a 706 je siv) bas izgleda lepo i nudi dosta toga a cena mu je tu negde oko 500e na KP, sve zavisi od prodavca. Jedan mi je nudio za 470e. :) Baci pogled, nije 3D jedino ali ako ti je to presudno, onda zanemari moj predlog.

Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I30
Gigabyte G.1 Sniper B5
Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mhz
Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
Seagate Baracuda 1Tb
Seasonic G550 550W Gold
Fractal Design Define R4 Black Pearl with Side Window
Dell P

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb Pa ono 06.12.2014. 13:44 #573883

status: user
broj poruka: 6875
Uzeo bih stvarno 3D,msm imam vec u trpezariji 32 inca Hitachi standardan,ludi cale uzeo bez savetovanja nego onako na prvu,video velika akcija bila na njega i odma uzeo(i posle narod nema para),a stvarno jeste bila i uzeo.Na svu srecu tv me je prijatno iznenadio,zaista jako dobar,slika cista,lak za koriscenje,odlican meni,super.

Elem,ovaj drugi bih uzeo kao sto rekoh SMART i 3D,za sebe pre svega.Gledao sam neke Sony modele i nailazio sam na bruka tv-ove,ali jbg sony je osetno skuplji.

Sto se tice izrade daljinca,moze da bude napravljen i od titanijuma,ja cu ga sjebati :)
Za sada ovaj LG lb650v prvi pik.



Dete Partizana


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs