Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
Nvidia GTX 960
STRANA 1 OD 1
ZooLoo Nvidia GTX 960 12.12.2014. 12:18 T59852

status: user
broj poruka: 3974
Very Soon! http://goo.gl/s7leLq http://goo.gl/tf1esz

Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I30
Gigabyte G.1 Sniper B5
Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mhz
Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
Seagate Baracuda 1Tb
Seasonic G550 550W Gold
Fractal Design Define R4 Black Pearl
Dell P2414H..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb Bilo vec druze 12.12.2014. 12:27 #574741

status: user
broj poruka: 6875
Bilo,zar si stvarno mislio da je sky propustio da okaci,2 minuta posto je na guru 3d stigla vest? :d



Dete Partizana


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 12.12.2014. 12:31 #574743

status: user
broj poruka: 3974
Hahaha, ne sumnjam u njegovu brzinu i snalazljivost ali nisam video temu.. Ako je ima onda se izvinjavam, ja sad procackao par sajtova i video..

Njega Guru3D zove da pita da li sme da okaci i kada nesto vezano za Nvidia-ju.. :P

Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I30
Gigabyte G.1 Sniper B5
Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mhz
Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
Seagate Baracuda 1Tb
Seasonic G550 550W Gold
Fractal Design Define R4 Black Pearl
Dell P2414H..

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
PhatPhuck Zvanično Nvidija Forum :)))) 12.12.2014. 12:40 #574745

status: user
broj poruka: 1886
Svakog dana, u intervalima po 4 sata, mora da nikne nova Nvidija tema...
Ako je već postojala stara tema o GTX960, nema veze, ignorisaće se - jer na prvoj stranici mora OPET da bude nešto o Nvidiji.

Pa onda krenemo kad svako kupi Nvidija grafiku otvara posebnu temu... Radi `group worship`... :)))

Nema veze, zabavljajte se... I meni je zabavno da posmatram :))))

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 12.12.2014. 12:43 #574747

status: user
broj poruka: 3974
Ne smaraj, nisam video da je ima...

Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I30
Gigabyte G.1 Sniper B5
Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mhz
Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
Seagate Baracuda 1Tb
Seasonic G550 550W Gold
Fractal Design Define R4 Black Pearl
Dell P2414H..

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
PhatPhuck Re: ... 12.12.2014. 12:46 #574748

status: user
broj poruka: 1886
Ne sumnjam, i kapiram te :))) To je to nezadrživo USHIĆENJE, čak i kad se izgovori reč `Nvidijaaaaah`, završava se sa dugim `a`, pa ispadne kao izdah opuštanja ili ushićenja...

Neka brainwashing i javno obožavanje ide do poslednjeg daha.... :))))))))

Možemo i svakog dana da otvaramo novu Nvidija temu, čisto, na primer, da odbrojavamo dane do sledećeg Nvidijaaaaah proizvoda :))))))

Uživaj.

:: Ne smaraj, nisam video da je ima..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever SEEMS LEGIT 12.12.2014. 12:57 #574750

status: user
broj poruka: 4866















NOT....

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
maxxio Re: ... 12.12.2014. 13:03 #574751

status: user
broj poruka: 666
Razumi čoveka. Teško ide uvaljivanje AMD krševa na KP, nema se para za lekove, mami smanjili penziju, pa još kad vidi ovakve vesti...

:: Ne smaraj, nisam video da je ima...
::
:: Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I3
:: Gigabyte G.1 Sniper B
:: Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mh
:: Gigabyte GTX 970 G1 Gamin
:: Seagate Baracuda 1T
:: Seasonic G550 550W Gol
:: Fractal Design Define R4 Black Pear
:: Dell P2414H.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladats ... 12.12.2014. 13:04 #574752

status: user
broj poruka: 4537

Zanimljivo da neko pise o nVidiji stalno a nije cuo za Zotac ili XFX ?

Jos cudnija pojava je nabaciti 1000 i kusur postova a ne cuti od doticnog nijedan tehnicki detalj,specifikaciju ili nedaj boze strucnu pomoc.

Ovaj forum sve vise lici na mali zeleni vrtic u kome se edukuju,rastu i hrane mali zeleni trolovi.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djodjo Re: ... 12.12.2014. 13:55 #574758

status: user
broj poruka: 658
AAAAAAAAAhahahaha, padoh sa stolice, ti si car!



::
:: Ovaj forum sve vise lici na mali zeleni vrtic u kome se edukuju,rastu i hrane mali zeleni trolovi
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
rasa007 Re: ... 12.12.2014. 18:49 #574788

status: user
broj poruka: 456
Apsolutno si u pravu, smarajuće copy-paste zaebancije.

eto ti ga na šolja 150 maraka, cev 30 maraka, penzija 35 maraka, ako se prištedi za jedno osam meseci ima da kenjam ko čovek gospodski



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
CrowBgd .... 12.12.2014. 20:58 #574801

status: user
broj poruka: 1376
Ja sam i danas zadovoljan sa mojim GTX 660Ti i GTX 670
http://valid.canardpc.com/7wegij

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
maxxio Šta je problem sa ovom temom? 12.12.2014. 21:06 #574802

status: user
broj poruka: 666

Zulu je jedan od korektnijih i pozitivnijih likova na ovom forumu.

Sam forum je vrlo nepregledan i teme se brzo zakopaju u moru novih. Prvi ja nisam primetio da je ovoj vesti eksplicitno posvećena posebna tema, a taman i da jeste, Zulu svakako ne bi bio prvi kome je tako nešto promaklo.

To ne sprečava dežurne licemere da napadnu i etiketiraju momka za koga se ne sećam da je ikada nekom ovde uputio ružnu reč, dok ih sa druge strane nigde nema kada prevaranti i pilićari sa KP otvaraju flejmerske teme da bi na kvarno reklamirali AMD krševe koje tamo uvaljuju! Što tada ne branite forum od trolova i ološa koji ga svojim rečnikom, ponašanjem i stavom spuštaju na nivo buvlje pijace, zašto vas nigde nema kada isti ti i takvi šibicari zatrpavaju forum temama koje tek nemaju veze sa IT tematikom?

Ne znam za male zelene, ali znam da uvek moram da zapušim nos u prisustvu takvih `moralnih gromada` braon boje.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladats ... 12.12.2014. 21:18 #574805

status: user
broj poruka: 4537

Posto pratis teme prevaranata i interesuje te buvljak,mozda bi trebalo da sa tim polusvetom osnujes neku zajednicu van ovog foruma.Povedi i onu kucu koja je ustekovala 1k postova a nije rekla nista pametno do sad.I ne kaki vise,batali nas nvidije i tvoje patetike.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 12.12.2014. 21:37 #574806

status: user
broj poruka: 18472
Moram da se umesam i ako ce se moj upliv u diskusiju drugacije protumaciti nazalost ali to opet nije do mene vec do percepiranja pojedinaca.

Moja prethodna recenica vec sama nagovestava da cu biti deklarisan kao drveni advokat kao i da ce percepiranje pojedinaca (neodredjen broj ljudi) biti vezano za nVidia i neke moje licne afinitete. Nazalost opet pogresno.

Uvek sam tezio da zastupam pravdu i neki pozitivni stav a osudjivao nepravdu i stao na put negativnim porivima, frustracijama i sl.

ZooLoo nikad nije sirio negativnu energiju i to sto nema dovoljno znanja i nije upucen ne implicira da je losa osoba, nekvalitetna i nepodobna za ovu zajednicu pogotovu ne zato sto je okacio temu koja generalno ne postoji, ja sam jednom okacio link u drugoj temi ali niko nije zvanicno objavio vest i posvetio joj mesto.

Takodje podrzavam ovo sto je maxxio rekao jer mi zaista nije jasno kako to da lose stvari prolaze nezapazeno a neke sitnice koje uopste nisu bitne niti ikome skode budu najcrnje osudjene?

Uvrede, histerije, prevare, kojekakve razne bljuvotine i to je ok a nije ok sto je momak postavio temu ili jednostavno smeta sto je to nVidia a nije AMD?

Ne osudjujem nikog, moj post je apel na sve forumase a diskusija u temi je samo podstakla da izrazim svoje nezadovoljstvo zbog svega sto se desava.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb Evo apelujem i ja 12.12.2014. 21:50 #574812

status: user
broj poruka: 6875
Kupujte zelene,samo zelene.



Dete Partizana


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Zeleno je zdravije :) 12.12.2014. 21:56 #574813

status: user
broj poruka: 18472
Ti si neozbiljan. Ti se ne racunas. Kao predsednik imam moc da te skinem sa liste.
Dobio si otkaz :D

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
maxxio Re: ... 12.12.2014. 22:00 #574816

status: user
broj poruka: 666
Prepoznao si se, je li? Ako, i treba.
Ti si poslednji koji treba nekog odavde da tera, jer si mnogo više gluposti i budalaština nabaljezgao ovde u odnosu na momka koga si ničim izazvan napao, o licemerju da ne pričam. Dok je takvih kao što si ti, polusvetu će sasvim biti dobro i ovde, jer se slično sličnom raduje. Ako ti smeta pominjanje nVidije i ovakve teme, pomozi sebi i zaobiđi IT forume.
Bar za mentalni i karakterni sklop poput tvog postoji bogata ponuda, npr. portali Kurira, Skandala, burek.com itd.

::
:: Posto pratis teme prevaranata i interesuje te buvljak,mozda bi trebalo da sa tim polusvetom osnujes neku zajednicu van ovog foruma.Povedi i onu kucu koja je ustekovala 1k postova a nije rekla nista pametno do sad.I ne kaki vise,batali nas nvidije i tvoje patetike
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb re: Zeleno je zdravije :) 12.12.2014. 22:01 #574817

status: user
broj poruka: 6875
Ako je neko ozbiljan,ja sam,realno :)



Dete Partizana


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 12.12.2014. 22:55 #574822

status: user
broj poruka: 3974
Pa nije me puno zacudilo da se par ljudi javi ovako i pljuju po temi nego i sto mene prozivaju a stvarno nisam video temu, cak sam i pre pocetka objave potrazio slicnu jer se setio da je bilo reci ali nigde zvanicno kada izlazi i sa kojim specifikacijama. Ali ako sam nekog uvredio, ja se izvinjavam.

Rage Amd fanbojeva (samo onih okorelih ocigledno) me ne zanima jer to je njihov problem, ja kacim teme za obe strane i nigde nisam pljuvao crvene kada neko objavi slicnu tako da varnice na tu temu me ne doticu i ne zamaram se tim komentarima.

Vlada sto je rekao da ne znam ko su pomenuti brendovi, delimicno je bio u pravu jer sam skoro Nisavicu rekao da je XFX nikakva firma, jer nigde ih nisam video da se izdvajaju po necemu u skorije vreme, ne sumnjam da su nekada bili dobri ali sam izgled karte i cena mi nisu bili utesni da mu ih preporucim a to da su nekada radili za Nvidiu a sada ne vise, sam potpuno zaboravio, mozda zbog manjka paznje, odgovaranja na temu u prolazu ili sam jednostavno glup decko, jbg..

Vlado, ako ja nisam rekao ista pametno, hvala Bogu sto ti postojis i prosto zaris lepim i pametnim recima i uvek si tu da pomognes.

Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I30
Gigabyte G.1 Sniper B5
Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mhz
Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
Seagate Baracuda 1Tb
Seasonic G550 550W Gold
Fractal Design Define R4 Black Pearl
Dell P2414H..

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vodos Paradox.... 12.12.2014. 22:56 #574823

status: user
broj poruka: 864
Igrom slucaja, Zooloo je sada bio u frontu, a siguran sam da je poslednja stvar koju je Phat hteo da tovari zelenjake bas preko njega.
ZooLoo, respect for you i ne nerviraj se, to je tako normalno ovde.

Inace GTX 960 dolazi tacno na vreme i verovatno ce da bude smesten u cenovni rang kao sto je sada nova R9 290. E sada, mene interesuje, kako Zeleni procenjuju odnos cena-performanse, to jest, da budem precizan, neka za momenat odagnaju hejt prema AMD-u i neka izraze svoju REALNU procenu.
To pitam pre svega sto planiram sledece nedelje da uzmem polovnu R9 290 pa (posto nemam animozitet) uzimam u razmatranje i GTX960 (nije daleko njen izlazak).
Znaci, ja pucam do 250 eur, i sve nabavljam preko.

Zašto grafitnom olovkom ne mogu ponovo da otključavam množioce procesora ??

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 12.12.2014. 23:12 #574824

status: user
broj poruka: 18472
Mnogo se ti Vodose neckas kao neka mlada. Sve si tu ali nikako da kupis.
nVidia-u kupujes ko zna od kad ali je sve nekako zaobilazis.

Koliko me secanje sluzi najavio si kupovinu Palit JetStream GTX 970 sad od jednom trazis alternativu za polovnjacu R9 290 u vidu GTX 960 a svi znamo da ces na kraju da uzmes polovnjacu. :)

`Ajde bre, ne moras toliko da se prikrivas, prva ljubav zaborava nema. Jednom crven, zauvek crven :))))

nVidia rules :D

P.S. Imas kod pilicara `jeftinu` polovnjacu, taman cete se nagoditi posto ste dobri drugari :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 12.12.2014. 23:21 #574825

status: user
broj poruka: 3974
Pa znas kako, izlazak se ocekuje krajem januara, ako si spreman da cekas do tada, plus jos malo da se izbace uporedni testovi i tako to, tek tada mozes da dodjes u dilemu sta uzeti a eto ga februar.

Mislim da ce perfomanse GTX 960 biti na novou GTX 780, znaci R9 290-ce ocigledno ispod 970-ce. Testovi ce pokazati koja gura bolje igre, a sada sto znamo je da sama Maxwell arhitektura nudi veoma dobre perfomanse, hladnjenje, ustedu energije, dobar overklok..

R9 290 je dobra karta, posebno sa padom cena i ako ti se ne ceka uzimaj je slobodno.

P.S.
Pricali smo vec o tome i znam za sta ti treba i sve, tako da nemas previse razmisljanja. :)

Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I30
Gigabyte G.1 Sniper B5
Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mhz
Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
Seagate Baracuda 1Tb
Seasonic G550 550W Gold
Fractal Design Define R4 Black Pearl
Dell P2414H..

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Sta? 12.12.2014. 23:24 #574827

status: user
broj poruka: 18472
A vi ste drugari? E pa to nisam znao. OndaK se izvinjavam.

ZooLoo nemoj ti previse da razmisljas, tebi nije dozvoljeno da razmisljas. Ti si kartu kupio.
Ove mlade treba da se odluce kojim brodom ce da se voze :)))

1. Brod koji tone.
2. Brod koji vodi u nove pobede.

Izabrati opciju. 1 ili 2.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vodos re: .... 12.12.2014. 23:29 #574828

status: user
broj poruka: 864
Ako te bas zanima, posto mi nisi odgovorio na pitanje :

Palit GTX 970 ide na rate za mog omladinca, a on je Gamer, tu provlacim karticu (kod tvog omiljenog Mindfactory-a), znaci DOVIJAM se da je nabavim a da ne najebem sa kamatama itd itd. Potpuno nevazno.

Meni sklapam masinu a nisam Gamer, i ne daje mi se zivi kesh mnogo, prodajem 280X i dodajem kolko treba.

A ja nisam lud da dajem iste ili slicne pare (do 50-ak ) evra i da se zajebem, samo da bih terao `prvu ljubav`. Mani me tih niskobudzetnih viceva, mator sam ja za te fore.

A vidim da vas zelenjake (dazdevnjake) ne vredi ni pitati .)


Zašto grafitnom olovkom ne mogu ponovo da otključavam množioce procesora ??

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs