Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
YouTube snimci
Ko voli SF...Interstellar!!!
STRANA 1 OD 1
pajsgudgud Ko voli SF...Interstellar!!! 17.12.2014. 23:48 T59897

status: user
broj poruka: 3737
Skoro nisam ovako uživao u gledajući film...ne toliko u glumi koliko u samoj ideji priče i nekim momentima koji su pretvoreni u scene...neću pričati o čemu tačno da ne pokvarim doživljaj ljudima koji bi da ga pogledaju...samo ću reći do jaja trip!!!

Juče pogledah u bioskopu...i definitivno ću ga gledati opet...


support normality

GA 990XA - UD3, AMD fx8320+ereboss, Excelram 8GB r.a.m, Samsung evo 840 120gb, WD 500Gb, Sapphire 280X VaporX, Chieftec modular 750W, puno prašine.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Sjajno! A jesi li gledao `Gravity`? 18.12.2014. 12:15 #575365

status: user
broj poruka: 10985
http://goo.gl/DSnlaC


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 OK 18.12.2014. 12:44 #575366

status: user
broj poruka: 17084
Interstelar se bar trudi da bude pametan film, ima rupa koliko oces ali bar ima neku tezinu.
Gravity je teska limunada i nista posebno, sem efekata i animacije ali dosao sam da gledam film ne Sherka...

Cpu: FX 6300 @4 Ghz
Cooler:CM v8 GTS
GPU:GTX 970 Gigabyte WFx3 G1
Ram:10 Gb Kingston
MBO:Asus M5A97
Case:CM Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w a85
Keyboard: Logitech iluminated
Mouse:Mx 518+v7 bloody
Screen ViewSonic 27

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Promasio si temu, Dexter, 101%. 18.12.2014. 13:45 #575371

status: user
broj poruka: 10985
Gravity JESTE nesto, veoma posebno. Prvo, najzad neki film (posle ``Od sumraka do svitanja``) gde Kluni daje neku postenu ulogu (umesto da bude samo jos jedna ``gej ikona``), drugo, VRHUNSKA sf DRAMA (triler, da budemo precizniji), dakle, prica (podrzana izvanrednom glumom Sandre Bulok) koja (za tu tematiku zainteresovanog) gledaoca ostavlja bez daha... A kraj? Vrh, brate, stono bi rekla tetka-Tjana u ``Lepa sela lepo gore`` - shut` bolan, romantika...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @Torta 18.12.2014. 13:51 #575372

status: user
broj poruka: 17084
Meni je taj film bio jako dosadan, prazan supalj nebitan i besmislen.
Ne drzi paznju nije niti napet niti uzbudljiv, sto je poenta svakog filma ili bilo koje vrste zabave.
Sasvim prosecan film snimljen u zelenoj sobi koji meni licno nije ostavio nikakav utisak i zaboravio sam da sam ga uopste i gledao vec posle pola sata.

Cpu: FX 6300 @4 Ghz
Cooler:CM v8 GTS
GPU:GTX 970 Gigabyte WFx3 G1
Ram:10 Gb Kingston
MBO:Asus M5A97
Case:CM Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w a85
Keyboard: Logitech iluminated
Mouse:Mx 518+v7 bloody
Screen ViewSonic 27

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed OK - it`s not your cup of coffee... 18.12.2014. 14:14 #575374

status: user
broj poruka: 10985
Nema smisla objasnjavati socnost zrelog paradajza nekom cija deviza glasi ``od sve salate, najvise voim meso``...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @Torta 18.12.2014. 14:54 #575380

status: user
broj poruka: 17084
Ja ne kazem da je los film , nego da je meni licno neki obican prosek, bum exlozije na sve strane non stop kataklizma scenario, bezi tamo vamo i to je to. Interstelar vec malo i tera na razmisljanje, to je moj licni dozivljaj i zasto smatram to sto sam rekao i izvlacim poredjenje izmedju dva svemirska filma, e sad, kome sta vise lezi i ko sta voli ne osporavam.

Cpu: FX 6300 @4 Ghz
Cooler:CM v8 GTS
GPU:GTX 970 Gigabyte WFx3 G1
Ram:10 Gb Kingston
MBO:Asus M5A97
Case:CM Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w a85
Keyboard: Logitech iluminated
Mouse:Mx 518+v7 bloody
Screen ViewSonic 27

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 21.12.2014. 09:27 #575678

status: user
broj poruka: 1992
Gledati sa lipim `piratskim` snimkom uz konstantno `seeking forward`. Tolko je dobar. Kao i vecina SCIFI debilnih filmova. Ono sto je danas hit, za 1god. ili krace postaje proslost. Shity hollywood, fail.

Mada sa propagandnog aspekta i aklimatizacije ljudi na stvari koje ce se sigurno manifestovati u bliskoj buducnosti - pun pogodak (http://goo.gl/ph6F0). Minus SCiFi lupetanje i nazovi patrijarhalni motivi koji su svakim danom sve manje prisutni i jos uvek nekako opstaju u `zemljama III sveta`.

Naravno tu je i pricica covekove borbe za opstanak i doseganje zvezda, sto je posebna dimenzija dubioze, s obzirom da nismo u stanju da u neposrednom okruzenju realizujemo promil svojih stvarnih mogucnosti. Ali sto da ne, lepo je mastati i sutirati jedan drugog u dupe, u tzv. `sutka` stilu, a zvezdice i kolonizaciju galaksije prepustiti formi `vestacke inteligencije`, jer ljudi i ne zasluzuju da koraknu dalje od Meseca !!!

p.s.

Propaganda does not deceive people. it merely helps them to deceive themselves.
Eric Hoffer
________________________
Fiat justitia ruat caelum

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs