Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Igrački rekviziti i konzole
Kalibracija volana i gamepada
STRANA 1 OD 1
executor Kalibracija volana i gamepada 02.01.2015. 13:05 T60031

status: user
broj poruka: 203
Postovane kolege, treba mi pomoc u vezi kalibracije volana posto se nisam puno susretao sa ovim pa ne mogu da se snadjem.. U pitanju je volan Hama 62865 THUNDER V18.. kupio ga drugar sinu na poklon ali nikako da se snadjem da ga konfigurisem kako treba.. naime instalirao sam dirt2 i cim malo skrenem levo ili desno odma izletim sa staze .. gore nego tipkanje tastera na tastaturi.. ukljucio sam analog mode i opet isto.. instalirao colin mcrae i donekle se bolje kontrolise ali opet nije to to.. dal treba u njegovim podesavanjima da predefinisem parametre za svaku igru ili moze jedna konfiguracija da bude univerzalna da ne moram stalno da iskljucujem igru i ponovo fino podesavam..??

Nasao sam jos neke druge igre ali nisam jos stigao kod njega da instaliram pa sam probao kod mene na gamepadu da igram.. u pitanju je f1 2012 i on kao ima podesavanja u samoj igri ali ja ne primecujem razliku makako da podesim.. dal je to do kvaliteta hardware-a ili je nekompaktibilnost software i hardware? ili mozda samo podesavanja koja ne mogu da skapiram?
Probacu jos sa most wanted..

A moze i neka preporuka za vozacke igre za klinca od 7 godina

Hvala unapred i Srecna vam nova 2015..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ re 02.01.2015. 17:02 #576939

status: user
broj poruka: 2998
meni su kontrole u dirt 2 uvek bile preosetljive, za klinca recimo f1 superstars isto od codemastersa.

A za volan - hama je budget firma sa budget proizvodima, moguce je da je volan preosetljiv zbog losih delova u njemu.

I na kom gamepadu igras? ako je jeftin neki isti odgovor kao i za volan. jednostabno, voznje su zahtevne po pitanju dobrog kontrolera.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
executor hama 02.01.2015. 22:25 #576958

status: user
broj poruka: 203
Pravo da ti kazem prvo sam posumnjao do samog volana tj. do kvaliteta kad sam video ime proizvodjaca ali nisam hteo da ga uvredim da je kupio krs.. u svakom slucaju videcu sa ovom superstars pa ako ne bude radila moracu da mu saopstim tuznu istinu :)


`Nauka je dosla do zadivljujucih saznanja, ali ja vise volim da sam zadovoljan nego da sam u pravu...`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs