Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Igrački rekviziti i konzole
ASUS Strix Claw&Tactic Pro& Glide Control [recenzija]
STRANA 1 OD 1
jale ASUS Strix Claw&Tactic Pro& Glide Control [recenzija] 17.04.2015. 11:27 T61054

status: user
broj poruka: 24
Drugari, unapred se izvinjavam, ukoliko neko moj post, tj. ovu temu shvati kao spam. Međutim uložih poprilično truda za recenziju ispod, pa se iskreno nadam da će se nekome dopasti. :)

U pitanju je ASUS Strix Claw&Tactic Pro& Glide Control recenzija, te ukoliko ovde ima gejmera, a znam da ih ima, hteo bih da čujem vaše komentare.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=N_hBO39iEHU
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gogi1 Asus 17.04.2015. 12:53 #591235

status: user
broj poruka: 2076
Meni se ova tastatura uopste ne svidja, iskreno.
Verujem da je dobra, ali mi nekako vise dodje za balavce. (mozda je bash njima i namenjena)

Intel i3 4130, Alpenfohn Himalaya, Gigabyte Z87-HD3, 8gb Mushkin 1333@2000, SSD Mushkin Chronos 120gb + externi 500gb,Sapphire 7950 3GB BOOST, LG IPS277L-BN 27`, Corsair HX520, Fractal Design Arc Midi window mod, NZXT Sentry LX fan controller, Mad Catz

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
neXus2000 .... 17.04.2015. 14:11 #591243

status: user
broj poruka: 3345
Uistinu.

Sto se lepo ne prave tastature i miseve koje imaju minimalni dizajn, a ne kao da si odvalio dupe Megazordu.
Nije problem to sto ce tastatura biti multimedijalna ili ne. Ali, minimalisticki dizajn je sasvim super. Ovo bre ima...ne mogu da prebrojim koliko coskova.

_____________________________
P8P67 Pro v.3.1/i7 2600K/16GB RAM/MSI Lightning 770/SSD HyperX 120 3K/ 1TB/3TB SATA/X-Fi xtremeGamer Fatality Pro/CM 690 II Advanced/Toughpower 775W/LG 32LD750/X360 WiFi gamepad/Zalman MFC1 Plus/CM TX3 EVO

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Blueberry Prvih 40 godina puberteta su najteze :) 17.04.2015. 14:16 #591244

status: user
broj poruka: 1272
Dao bih joj sansu (tastaturi), da nisam uzeo Crnu Udovicu pre mesec dana. Sad mi kasno.

Dobra recenzija, s tim da bi bilo dobro videti podesavanja i stvari koje se mogu uraditi, a ne preletati preko toga u nekoliko sekundi. Ono sto se vidi nedovoljno je i zamagljeno.

codeus: brateuuuu ovde ko prezivi prva 3 posta, ostaje dozivotno

:: Drugari, unapred se izvinjavam, ukoliko neko moj post, tj. ovu temu shvati kao spam. Međutim uložih poprilično truda za recenziju ispod, pa se iskreno nadam da će se nekome dopasti. :
::
:: U pitanju je ASUS Strix Claw&Tactic Pro& Glide Control recenzija, te ukoliko ovde ima gejmera, a znam da ih ima, hteo bih da čujem vaše komentare.
::
:: Link: https://www.youtube.com/watch?v=N_hBO39iEHU
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs