Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Umrežavanje i mrežna oprema
ASUS RT-N12 D1 Wi-Fi Ruter - video recenzija
STRANA 1 OD 1
jale ASUS RT-N12 D1 Wi-Fi Ruter - video recenzija 02.06.2015. 18:39 T61416

status: user
broj poruka: 24

Pozdrav ljudi, unapred se izvinjavam, ukoliko neko moj post, tj. ovu temu shvati kao spam.

Ovog puta imamo nešto malo drugacije, u pitanju je ASUS RT-N12 D1 Wi-Fi Ruter. Sobzirom na njegovu cenu ima neverovatne mogućnosti.

link do recenzije:https://goo.gl/UKGx0y

Ukoliko niste pogledali predhodnu video recenziju ASUS GTX960 STRIX OC to možete uraditi putem ovog linka: https://goo.gl/7OE2D0
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 02.06.2015. 19:25 #595587

status: user
broj poruka: 4225
Vidi to ovako. U početku je bilo simpatično što si pokušavao da napraviš recenziju(ja od tebe ni jednu nisam vidio, a namjerno ti neću pokazati ni jednu svoju, jer sa ovakvim pristupom ne zaslužuješ), pa smo ti i davali savjete na šta da obratiš pažnju iz najbolje namjere.
Sada, ovo je krajnji bezobrazluk sa tvoje strane.

Ovo nije reklamno mjesto, nego forum, kakav god, ali naš.

Reklame za uređaje idu okolo u dogovoru sa administratorom, čisto da te obavjestim i da se to plaća, jer si i ti zainteresovan da ti ljudi to kupe, a ne da isprovociraš reakciju, kao kod mene.
Ovdje sam skoro 7 godina na forumu, a ni jednom nisam reklamirao ni jedan proizvod iz moje radnje ili koji sam recenzirao.
Davao sam sugestije, ali ni jednom nisam postovao link prema mojoj radnji.
Toliko sa moje strane.
I zamolio bih administratore da obrišu temu, jer im je u interesu da im se plati reklama.
Nadam se da će Željko pogledati i shvatiti o čemu se ovdje radi.
Druga je stvar, ako je dogovoreno da se postuju reklame kao recenzije u dogovoru sa administratorom.
Ovo je glavni razlog što nisam na PC Axe i Benchmarku, mada imam odavno naloge.


Ako je neko nedovoljno stručan, ne bi trebalo da prodaje hw, nego pljeskavice.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Ako pokrenes 02.06.2015. 20:46 #595592

status: user
broj poruka: 3466

20 tema do sad i svaka bude cao pacijenti ne shvatajte kao spam ja eto malo trtljam, naravno da ce svako normalan shvatiti bas tako kako ti ne zelis.

Meni bude zanimljivo kad vidim asus i recenzija u naslovu pa pomislim evo lorda ace srafcigera

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Re: re 02.06.2015. 22:26 #595602

status: user
broj poruka: 3737
Kako nemaš blama da nekome držiš predavanje...ako administratorima ne smeta da se reklamira šta ti imaš da se buniš???

Da li si na gubitku njegovom recenzijom?? Tera li te neko da gledaš???
support normality

GA 990XA - UD3, AMD fx8320+ereboss, AMD entertainment 8GB r.a.m, Samsung evo 840 120gb, WD 500Gb, Sapphire 280X VaporX, Chieftec modular 750W, puno prašine.

:: Vidi to ovako. U početku je bilo simpatično što si pokušavao da napraviš recenziju(ja od tebe ni jednu nisam vidio, a namjerno ti neću pokazati ni jednu svoju, jer sa ovakvim pristupom ne zaslužuješ), pa smo ti i davali savjete na šta da obratiš pažnju iz najbolje namjere
:: Sada, ovo je krajnji bezobrazluk sa tvoje strane
::
:: Ovo nije reklamno mjesto, nego forum, kakav god, ali naš
::
:: Reklame za uređaje idu okolo u dogovoru sa administratorom, čisto da te obavjestim i da se to plaća, jer si i ti zainteresovan da ti ljudi to kupe, a ne da isprovociraš reakciju, kao kod mene
:: Ovdje sam skoro 7 godina na forumu, a ni jednom nisam reklamirao ni jedan proizvod iz moje radnje ili koji sam recenzirao
:: Davao sam sugestije, ali ni jednom nisam postovao link prema mojoj radnji
:: Toliko sa moje strane
:: I zamolio bih administratore da obrišu temu, jer im je u interesu da im se plati reklama
:: Nadam se da će Željko pogledati i shvatiti o čemu se ovdje radi
:: Druga je stvar, ako je dogovoreno da se postuju reklame kao recenzije u dogovoru sa administratorom
:: Ovo je glavni razlog što nisam na PC Axe i Benchmarku, mada imam odavno naloge
::
::
:: Ako je neko nedovoljno stručan, ne bi trebalo da prodaje hw, nego pljeskavice
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
CrowBgd .... 02.06.2015. 22:56 #595603

status: user
broj poruka: 1376
Nije to los ruter,ja sam pre 4 dana prodao Asus RT-N6U Black knight. https://www.asus.com/Networking/RTN66U/
Prodao sam ga i ostao na 2 koja imam za sada koja mi rade posao Belkin N750 DB N+ i D link DIR 825. Prednost tih Asusa za mene je bila sto ima setup toliko lak da je to za divljenje.. osim toga sherovanje usb HD-a ili bilo kog uredjaja preko USB-a je toliko jednostavno da je i to za pricu,mada ni Belkin ne zaostaje zanjim bas nikako,osim sto ima ograniceno indeksiranje fajlova kod sherovanja......
http://valid.canardpc.com/7wegij

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 03.06.2015. 01:15 #595610

status: user
broj poruka: 4225
@pajsgudgud
Naravno da sam u gubitku, jer je rekao recenzija, a ne reklama.
I naravno da volio da pogledam recenzije, jer ne mogu sve sam da stignem da ispitam, ali nemam vremena da gledam reklamni blok tj. EPP.
Ako ti imaš vremena na pretek, ja ga nemam za gubljenje.
A ako je dozvoljen reklamni blok bez plaćanja, od sutra se samo ja reklamiram(samo skratim recenzije i svaki dan imate ekonomsko propagandne poruke u trajanju od sat vremena). Do 2017 godine imaćete reklame svaki dan.

Da ne plaćamo bzvz reklamu, kad imamo čitav portal za sebe - to je tvoja logika.

Ako je neko nedovoljno stručan, ne bi trebalo da prodaje hw, nego pljeskavice.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vodos Re: re 03.06.2015. 06:08 #595613

status: user
broj poruka: 864
@ Operator
Dobrim delom si u pravu, to za epp, ali opet, što reče Pajs, živiš i pustiš druge da žive.
Sa druge strane, voleo bih da vidim tvoje recenzije, naročito za Canero kućište, Sabba memoriju, Omicron kuler...
Čak sam i siguran da ima nas više koji bi to voleli da vidimo.
Okači nešto i linkuj, eto, nećemo smatrati to za Epp.

Zašto grafitnom olovkom ne mogu ponovo da otključavam množioce procesora ??
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 03.06.2015. 21:59 #595649

status: user
broj poruka: 3974
I mene zanima Omicron, a posebno crveni iPhone 6, hehe..

Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I30
Gigabyte G.1 Sniper B5
Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mhz
Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
Seagate Baracuda 1Tb
Seasonic G550 550W Gold
Fractal Design Define R4 Black Pearl
Dell P2414H..

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 04.06.2015. 14:39 #595687

status: user
broj poruka: 4225
@Vodos
Puštam ja godinama druge da pametuju...
Ono za reklame sam rekao hipotetički.
Niti imam vremena da spavam, a ne još da stare recenzije skraćujem u vidu reklame i postujem.
Recenzije za Canero kučište i Sabba memoriju(A Data memorija) su bile za namjenskog klijenta, prema tome prekršio bih odredbe ugovora, a Omicron kuler je i dalje kod mene u životu.
Omicron opremu sam dobijao od prijatelja iz Japana Jamamoto Toišitija.
Kamo sreće da je njegova firma ostala u životu, jer bi i dan danas sve bilo jeftinije, jer ne bi sami proizvođači posjedovali vlasništvo licenci(gigashit, ASUS, MSI,ASrock i dr), pa ne bi mogli da diktiraju cijene na globalnom tržištu, ali kad su ljudi slijepi.

Ako je neko nedovoljno stručan, ne bi trebalo da prodaje hw, nego pljeskavice.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 04.06.2015. 15:37 #595692

status: user
broj poruka: 3974
HAHAHAHAHAHAHAHA!

Masta Operator aj slikaj nam taj Omicron, i ziv bio Jamamoto Toišiti! :D

Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I30
Gigabyte G.1 Sniper B5
Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mhz
Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
Seagate Baracuda 1Tb
Seasonic G550 550W Gold
Fractal Design Define R4 Black Pearl
Dell P2414H..

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
canislupus Re: re 04.06.2015. 17:16 #595696

status: user
broj poruka: 9
Jel ti uzimas neke lekove za psihoze?
Mozda bi bilo dobro da ipak nadjes malo vremena da odspavas.
Ovako odajes utisak da si bez terapije duze vreme.


:: @Vodo
:: Puštam ja godinama druge da pametuju..
:: Ono za reklame sam rekao hipotetički
:: Niti imam vremena da spavam, a ne još da stare recenzije skraćujem u vidu reklame i postujem
:: Recenzije za Canero kučište i Sabba memoriju(A Data memorija) su bile za namjenskog klijenta, prema tome prekršio bih odredbe ugovora, a Omicron kuler je i dalje kod mene u životu
:: Omicron opremu sam dobijao od prijatelja iz Japana Jamamoto Toišitija
:: Kamo sreće da je njegova firma ostala u životu, jer bi i dan danas sve bilo jeftinije, jer ne bi sami proizvođači posjedovali vlasništvo licenci(gigashit, ASUS, MSI,ASrock i dr), pa ne bi mogli da diktiraju cijene na globalnom tržištu, ali kad su ljudi slijepi
::
:: Ako je neko nedovoljno stručan, ne bi trebalo da prodaje hw, nego pljeskavice
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Re: re 05.06.2015. 09:38 #595734

status: user
broj poruka: 4866
May The Force be with him...

::
:: Omicron opremu sam dobijao od prijatelja iz Japana Jamamoto Toišitija
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646087.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs