Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
Letovanje: Crno more i Tasos
STRANA 1 OD 1
MACHINE Letovanje: Crno more i Tasos 19.07.2015. 23:10 T61743

status: user
broj poruka: 5696
Trebaju mi preporuke i smernice za OBE destinacije i Grcka i Bugarska. Koje su okvirne cene apartmana, hrane i usluga za od 1-15 septembra recimo? Treba mi Studio double-bed (sa cajnom kuhinjicom, mini friz i klima) i kupatilom.

Koja mesta na ovim destinacijama su vase preporuke, koliko okvirno km ima do njih, putarine, trajekt i slicno posto bih isao kolima? Naravno isao bih u obilaske ali bih voleo da apartman ima i bazen ili blizu plaze da je.

Utisci :)

Hvala

`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
2m4Y re: 20.07.2015. 01:17 #599352

status: user
broj poruka: 2351
...sto se tice Tasosa, pogledaj ovde https://nikana.gr/en/ (Ana Nikolic)
Preko njene agencije putujem vec par godina unazad na Tasos i uvek je bilo extra...

Sto se tice cena, jedno od najjeftinijih a poprilicno lepih ostrva. Ali opet, ostrvo je u pitanju. Ako ides kolima, dizel kosta isto kao i kod nas, dok je benzin oko 1.80eur a za plin nisam siguran da imaju.
U Limenariji, Limenasu i Potosu imas prodavnice koje drze bukvalno nasi ljudi i nacices cene maltene iste kao i kod nas.

Sto se tice smestaja, gledaj istocnu i juznu obalu jer je predivno, i naravno ako ne ides kolima obavezno iznajmi makar motorce, toliko lepih plaza ima da ih jednostavno moras obici.
Obicno smo 15 dana tamo, i za tih 15 dana smo barem na 20-tak plaza...

Pozz i lep provod...

___________________________

...I sense you young padawan...

AMD FX-8350 BE
MSI 970A-G46
AMD R9 280x
4x 4GB DDR3 1.6GHz
1x 120GB SSD
1x 750GB SATA II
1x 3TB SATA III
Corsair 750TX

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ixtro Mogu da ti kazem za Tasos (bio pre dve nedelje tamo) 20.07.2015. 08:39 #599355

status: user
broj poruka: 441
Mi smo bili na Jugu mesto Limenarija i bilo je super, isto smo imali studijo sa bazenom ( klima,friz..) i josh smo imali i dorucak i sve to nas je kostalo 15e po osobi dnevno.
Naravno nismo isli preko agencije nego je zena nasla na netu ( booking ili nesto). Putovali smo kroz Makedoniju ( najbrzi i najbolji put ). Cene trajekta su bash ove sa ovog sajta: http://bit.ly/1CRkCkH
Gorivo je jeftinije nego kod nas ( barem dizel sto mi koristimo) dizel ti je 1.253e a benzin ti je skuplji i ide do 1.6e zavisi sta i gde sipash. Klimu nismo palili jer u momentu kada smo mi bili i nije bilo extra toplo i nash smestaj je bio u brdu 1.5 km od vode/mora ovo moze da ti se ucini strasno ali obicno su krs plaze u samom mestu jer su male i puno ljudi nece da pali automobile kada ih parkiraju. Mi smo za 11 dana presili skoro 700km po ostrvu nismo se kupali 2 puta na istoj plazi
sve smo obisli i bilo je brzo sve ti je najvise na 30 min od bilo kog mesta. Jedino vodi racuna o polasku za trajekta jer se kod njih pomera vreme za 1 sat unapred mi za malo da promasimo, mislili imamo josh jedan sat kad ono ne :)
Ako hocesh pitaj sta te zanima josh da ne pisem roman bez veze.


i5-2500k @ 4.2Ghz CM Eisberg 120L
ASUS Sabertooth P67
12GB Kingston Gray
MSI GTX 970
Ausu ROG SWIFT PG278Q
CM Storm Sirus
CM 932 Advanced & Corsair TX750W

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Lord55 :::: 20.07.2015. 09:37 #599363

status: user
broj poruka: 9

Neos Marmaras 2 prst Sitonija Halkidiki cene studija sa 3 kreveta kuhinjom parkingom klima 25 evra malo dalje od plaze 35 evra prvi red do mora.Ukupni troskovi 10 dana 1000 evra,lokalne prodanvnice malo slabije snabdevene ima velikih hipermarketa tamo je situacija normalna.Nositi kesh na kartice provizija ubija.Gorivo sipati u Makedoniji najjeftinije.

Gorak ukus ostavljaju kilometarske kolone izbeglica niz auto put.

pozz

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dorabi1 meni licno 20.07.2015. 19:55 #599403

status: user
broj poruka: 938

Tasos je bio pomalo dosadan, par lepih plaza, Aliki, Makriamos, neko etno selo na planini i ostalo onako, Limenas lep gradic, ali na severu gde su losije plaze, Limenaria selo bez neke lepe plaze, ali na dobrom polozaju na jugu ostrva. Puno bolji sadrzaj Skiatos i Krf. U septembru nemas skup smestaj na ovim ostrvima, ne uzimaj nista unapred, septembar je pun last minute ponuda za smesne cifre.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Tasos 20.07.2015. 21:31 #599406

status: user
broj poruka: 5696
Znaci Tasos i da ne bookingujem pre 15.avg za 1.sep?


`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dorabi1 po meni 21.07.2015. 00:07 #599409

status: user
broj poruka: 938

bolje da sacekas 28-29 pa pogledas ponudu. To im je ionako van sezone, cene su skoro prepolovljene i u regularnoj ponudi, u last minute mozes lepo da prodjes.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shkomi tasos 22.07.2015. 08:12 #599435

status: user
broj poruka: 841
Tasos bez razmishljanja,ja bih pre juzni deo, bolje su plaze.
Tasos ti je penzija da ides da se odmoris,zza izlaske nema bas nesto restorani kafici i to je to to. Obavezno probaj jagnjetinu na teologosu.

Imas dve opcije trajektom iz kavale, prednost manje vozis kola, ako ides na juzni deo blize te istovari mane trajekt ide retko treba da nabodes tacno vreme, dugo ide pa deca peglaju. Ja uvek idem na keramoti i ne idem preko bugarske iako nei kazu da je bolje.

E sad, ove godine nisam bio , ali moji prijatelji koji su bili razlicito vreme i mesto su se smorili od kolicine turaka. toga ranije nije bilo.

Celo ostrvo po obimu ti je 100kmm, ima super plaza ja pravim 500-600km na tasosu za 10 dana.
https://www.youtube.com/watch?v=m6kFCNsnQpQ

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs