Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
Koja je fora sa ovim Radeon grafikama sa istim kutijama?
STRANA 1 OD 1
Milos1975 Koja je fora sa ovim Radeon grafikama sa istim kutijama? 15.09.2015. 16:17 T62053

status: user
broj poruka: 417
Gde sve kutije, bilo koja da je grafika, izgledaju potpuno isto - samo se nalepnica na kojoj pise koji je GPU razlikuje od kutije do kutije?

Jel to neki masovni uvoz repariranih grafika, ili sta je u pitanju? Koliko su pouzdane takve graficke? Sumnjam da su `potpuno nove` grafike, jer najvise sto daju garanciju na njih je godinu dana, koliko sam ja video?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Srdjanc ... 15.09.2015. 17:11 #602901

status: user
broj poruka: 3104

Gde si to nasao?



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Milos1975 Re: ... 15.09.2015. 17:31 #602902

status: user
broj poruka: 417
Ima ih koliko hoces u prodaji na KP. Pogledaj, recimo, najjeftinije oglase za 7770 ili 7850 GB. Ima neki covek iz LE ih valja, i makar jedan drugi, mislim da je iz BG, koliko sam ja video. Daju garancije, i lepo se vidi na slikama da su sve kutije potpuno iste, samo se razlikuju nalepnice na kojima pise koji je GPU.
Necu da postavljam linkove na oglase da ne bi ispalo da pokrecem kampanju protiv nekog, samo iskreno pitam u cemu je fora pa te i takve grafike imaju maksimalno godinu dana garancije, a zna se da je zakonski minimum za `potpuno novo` 2 godine.

:: Gde si to nasao
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nisavici Re: Re: ... 15.09.2015. 17:39 #602904

status: user
broj poruka: 908

Reparirane karte uglavnom Saphire,kontakirao sam coveka iz LE,kaze da su menjani kuleri fabricki,zato jedan dobro poznat uvoznik daje garanciju godinu dana

:: Ima ih koliko hoces u prodaji na KP. Pogledaj, recimo, najjeftinije oglase za 7770 ili 7850 GB. Ima neki covek iz LE ih valja, i makar jedan drugi, mislim da je iz BG, koliko sam ja video. Daju garancije, i lepo se vidi na slikama da su sve kutije potpuno iste, samo se razlikuju nalepnice na kojima pise koji je GPU
:: Necu da postavljam linkove na oglase da ne bi ispalo da pokrecem kampanju protiv nekog, samo iskreno pitam u cemu je fora pa te i takve grafike imaju maksimalno godinu dana garancije, a zna se da je zakonski minimum za `potpuno novo` 2 godine
::
:: :: Gde si to nasao
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Milos1975 Re: Re: Re: ... 15.09.2015. 17:42 #602905

status: user
broj poruka: 417
OK, hvala.


::
:: Reparirane karte uglavnom Saphire,kontakirao sam coveka iz LE,kaze da su menjani kuleri fabricki,zato jedan dobro poznat uvoznik daje garanciju godinu dana
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lakiwot Re: Re: Re: Re: ... 15.09.2015. 17:51 #602906

status: user
broj poruka: 1118
Njih su karte kostale od 3000 do 7000 din. Imaju zaradu od 2000-4000 din po karti.
http://valid.x86.fr/xctzay

:: OK, hvala
::
::
:: ::
:: :: Reparirane karte uglavnom Saphire,kontakirao sam coveka iz LE,kaze da su menjani kuleri fabricki,zato jedan dobro poznat uvoznik daje garanciju godinu dana
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Milos1975 Re: Re: Re: Re: Re: ... 15.09.2015. 17:59 #602908

status: user
broj poruka: 417
Ma, OK, samo mi je bilo neobicno zasto su sve kutije iste i zasto je garancija godinu dana, a svi ih prodaju kao `nove`.
Zasto im inace menjaju kulere? Jel to ono kao kad iz fabrika automobila izadje citava serija da ne valja airbag ili nesto drugo, pa ih vrate u fabriku, poprave, pa ih vrate na trziste? Ili su vec radile pa su im ventovi otkazali u toku rada, u smislu da je bio neki povrat/reklamacija veceg obima? (Kao, na primer, sa cviljenjem vodenih pumpi na AMD Fury X)

:: Njih su karte kostale od 3000 do 7000 din. Imaju zaradu od 2000-4000 din po karti
:: http://valid.x86.fr/xctza
::
:: :: OK, hvala
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nisavici Re: Re: Re: Re: Re: ... 15.09.2015. 18:00 #602909

status: user
broj poruka: 908
Tako mi je i rekao covek,stvarno je bio korektan,ali kome odgovara takva karta zasto da ne,ako radi godinu dana radice i 3 ili 5,tako da bi je uzeo,stvarno je povoljna cena


:: Njih su karte kostale od 3000 do 7000 din. Imaju zaradu od 2000-4000 din po karti
:: http://valid.x86.fr/xctza
::
:: :: OK, hvala
:: ::
:: ::
:: :: ::
:: :: :: Reparirane karte uglavnom Saphire,kontakirao sam coveka iz LE,kaze da su menjani kuleri fabricki,zato jedan dobro poznat uvoznik daje garanciju godinu dana
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lakiwot Re: Re: Re: Re: Re: Re: ... 15.09.2015. 18:04 #602910

status: user
broj poruka: 1118
Rikne kuler pa menjaju.

Ewe je jos gori.
http://valid.x86.fr/xctzay

:: Ma, OK, samo mi je bilo neobicno zasto su sve kutije iste i zasto je garancija godinu dana, a svi ih prodaju kao `nove`
:: Zasto im inace menjaju kulere? Jel to ono kao kad iz fabrika automobila izadje citava serija da ne valja airbag ili nesto drugo, pa ih vrate u fabriku, poprave, pa ih vrate na trziste? Ili su vec radile pa su im ventovi otkazali u toku rada, u smislu da je bio neki povrat/reklamacija veceg obima? (Kao, na primer, sa cviljenjem vodenih pumpi na AMD Fury X
::
:: :: Njih su karte kostale od 3000 do 7000 din. Imaju zaradu od 2000-4000 din po karti
:: :: http://valid.x86.fr/xctza
:: ::
:: :: :: OK, hvala
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs