Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Umrežavanje i mrežna oprema
Pitanje u vezi interneta na poslu !
STRANA 1 OD 1
alexakralj Pitanje u vezi interneta na poslu ! 05.11.2015. 11:25 T62360

status: user
broj poruka: 424
Radi se o tome da su umrezeni racunari ja u svojoj kancelariji imam komp koji je povezan na internet ali je suvise spor ,imam svoj laptop koji nosim na posao i radim na njemu ali kad povezem laptop na lan kabl nemam izlaz za internet zna li neko kako to da namestim?

TMI = Too Much Information
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
silja1987 ... 05.11.2015. 12:27 #606785

status: user
broj poruka: 220
Moras da podesis IP adresu, masku i gateway na lap-topu istu kao na racunaru...Zatim ako ima proxy client na racunaru moras i njega da podesavas na lap topu(ako je vezan za user i pass pri logovanju na racunar). A ako na swicu postoji port security neces moci nikako da ga povezez jer se on vezuje za MAC adresu samog racunara tako da ne dozvoljava prebadanje.Raspitaj se kakva je konfiguracija mreze kod vas na poslu pa probaj.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60274. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs