Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
Emisije koje se bave rekonsrukcijama zlocina....
STRANA 1 OD 1
gilopile Emisije koje se bave rekonsrukcijama zlocina.... 06.11.2015. 02:41 T62365

status: user
broj poruka: 9460
Ako moze neka preporuka, gde naci online, skinuti....Jos bolje ako je sinhronizovano ili ima srb ili koji god nama shvatljiv titl.

Iskopao sam i gledaao:

https://www.youtube.com/user/mondyoo9/videos
http://www.prva.rs/web-tv/info/dosije.html
http://www.rts.rs/page/podcast/sr.html - svasta odatle gledao....`kvadratura kruga`, `svedok, odlicna `sasvim prirodno`..`...odlicne emisije...nema mnogo veze sa mojim zahtevom, ali nema veze...

I tu sam vec zapeo.. Ima li jos neka tako dobra emisija u tom fazonu?
Znam da je bilo ranije na RTS1, HRT...Treba mi naziv i gde iskopati tako te emisije....


- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 06.11.2015. 09:08 #606850

status: user
broj poruka: 1991
Ne znam za emisije, ali potrzi po netu sledecu grupicu ljudi:

`The Jasons were an elite, self-selected club mostly of physicists and mathematicians interested in solving problems that seemed unsolvable to the rest of the world. All throughout the 1960s, their only client was ARPA, which meant that all of their reports—the majority of which were classified secret, top secret, or secret restricted data (involving nuclear secrets)—wound up on the desk of the secretary of defense. The Jasons were quintessential defense scientists, following in the footsteps of John von Neumann, Ernest Lawrence, and Edward Teller. The core group, including Murph Goldberger, Murray Gell-Mann, John Wheeler, and William Nierenberg, had been closely intertwined, academically, since the Manhattan Project during World War II. In the early 1960s, the Jasons began expanding, bringing some of their Ph.D. students on board, including a young geophysicist named Gordon MacDonald.`

bolje nego zapadna propaganda sirokih narodnih masa u svakom slucaju

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
repsi re 06.11.2015. 18:13 #606917

status: user
broj poruka: 1276
ista prica kod mene... obozavam dokumentarce pa cak i serije na tu temu.. imas na iptv-u ID - ujedno i jedini kanal koji se gleda kod mene (osim lige shampiona).. ima dosta ponavljanja to ubija.... pre 15+ godina su se vrteli forenzicari na HRT-u nedeljom posle ponoci i to sam obozhavao da gledam kao slinac, a upravo to isto mozes pogledati na ID kanalu (forenzicari).

Znam da nisi rekao, ali ako te zanimaju serije probaj Luther-a (Idris Elba)... meni se skroz dopala scena..


P8P67 pro, i5-2500k, gtx Titan, 2x4gb Ripjaws 2400mhz, Seasonic M12D 850w, 3x Dell u2312hm, Denon ah-d5000
G27, Ecci v1-GP pedals, RS formula stand, Ultrashield custom racing seat

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 06.11.2015. 18:43 #606922

status: user
broj poruka: 3796
Ma kakav crni ID, tu daju 5 epizoda koje znas, pa tek jednu koju nisi gledao...


I7 4790k 5ghz(operisan)
Asus Maximus VII Hero
Kingston Fury 2x8gb 1866mhz
Asus GTX 970 Strix & Asus R9 290 ref.
Benq xl2420g G-Sync 144hz
Samsung 850 EVO 500gb.
CoolerMaster V700

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 07.11.2015. 19:29 #607012

status: user
broj poruka: 9460
Sada trenutno nisam u mogucnosti da pradim te TV kanale...Gledao sam povremeno ID, nesto malo na CBS reality dok je bilo, sada poceli da edu gowna sa glupostima i reprizama...Gledao i rekonstrukcije avio nesreca na NG...sve je to meni ok...

Pogledacu tu seriju, hvala na preporuci. E da, pre sam bio iskopao negde dosta epizoda tih forenzicara, ako se setim gde, postavicu. Koliko se secam sa RTL-a su i sinhronizovane na CRO jeziku.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646089.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs