Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
kupivina na amazonu.co.uk a dostava u irskoj
STRANA 1 OD 1
kefalo81 kupivina na amazonu.co.uk a dostava u irskoj 09.11.2015. 22:42 T62394

status: user
broj poruka: 775

Jel kupovao neko nešto na amazon.co.uk a da je dostava bila u EU?
Interesuje me cijena dostava.
Malo je konfuzno u odnosu na ebay ili aliexpres jer tamo je odmah rečeno koliko košta dostava.
Kod amazona sve nešto trt mrt ili ja dobro ne čitam.
Nisu mi jasni.

Ja konkretno hoću da kupim ovo
http://www.amazon.co.uk/Motorola-Original-Moto-Generation-Shell/dp/B0117AF8XA/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1447104664&sr=8-2&keywords=moto+g3+case

Koliko bi me tu došla dostava za Dablin, Irska.

Hvala.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Sve ti lepo pise, pa racunaj... Tvoja roba ima 159gr i kosta manje od £25 09.11.2015. 23:44 #607175

status: user
broj poruka: 9380
Deliveries to the Republic of Ireland
Orders including £25 or more (including local VAT) of eligible items from any product category qualify for FREE Delivery. Items will be delivered 3-5 days after dispatch.

Standard (3-4 days)

Music / DVD / Blu-ray / Software / Video Games (excluding consoles) - £4.30 per delivery + £1.10 per kg.
Books (includes audio books) - £6.40 per delivery + £1.10 per kg.
Other categories (including Video Games consoles) - £6.40 per delivery + 1.10 per kg.
For any combination of items from the categories listed above the highest `Per Delivery` rate applies. Add the appropriate `per kg` rate as listed above, rounded to the nearest 0.10kg.

Priority Delivery (2 days)

All categories - £6.50 per delivery + £1.60 per kg.
For any combination of items from the categories listed above add together the appropriate `per item` rates. The highest `Per Delivery` rate applies. Add the appropriate `per kg` rate as listed above.

Mada bi trebalo, po formiranju porudzbine a pre samog zavrsetka, da dobijes konacnu cifru sa isporukom i potom da potvrdis ili da odustanes.


El Capitan
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed A zasto si dva puta postavio jednu te istu temu (kupovina vina za Irce)? 11.11.2015. 14:28 #607252

status: user
broj poruka: 10985
Ili je, mozda, ona druga namenjena Dablincima... Dubliners? OK, let`s make it double...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
kefalo81 koja je druga tema ? 11.11.2015. 23:01 #607290

status: user
broj poruka: 775
možda misliš na kupovinu laptopa u irskoj.
To je za moju sestru ,tj i jedno i drugo je za nju samo što je ono prvo kupila u dablinu i trebala mi je preporuka prema ponudi tamo (koja je skuplja) ali je OS legalan a to joj znači.

A ovo drogo je bila moja narudžba odavde opet za nju.

Inače odradio sam narudžbu, dodao još neke logitech slušalice i logitech miš da predjem 25 funti i to je to.

Danas naručeno a stiže oko 25-26 što je prilično odstupanje od onih 4-6 dana za besplatnu dosavu.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs