Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
Blatnjave posiljke niste u obavezi da preuzmete!
STRANA 1 OD 1
SerDavor Blatnjave posiljke niste u obavezi da preuzmete! 18.11.2015. 18:44 T62439

status: user
broj poruka: 152
Nadam se da cu makar nekima uspeti ovim threadom da otvorim oci i vidike, da se ne okliznu o blatnjavu posiljku, pa da im posle iz kucista rastu budneve i orasi! (osim ako ne preferirate kombinaciju sa medom, onda precutite blato koje curi sa paketa, bice vredno na duze staze).

Elem, evo sta je meni emmi upravo poslao na mail, da se ne brinem nista.

http://i.imgur.com/zc8vNvI.jpg

A inace, u obavezi ste generalno bilo sta ikad da preuzmete kada vam stize brzom postom, kao i da pravite bilo kakve zapisnike i uopste poklanjate vreme kuririma kako bi emmi i alti imali sto bolji uvid o novonastaloj blatnjavoj situaciji.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 18.11.2015. 19:10 #607697

status: user
broj poruka: 1991
a koga je to jos briga?! :)

Mi smo tu samo da kupujemo, drvlje, kamenje, cigle, legirani blatom, malterom, guanom, nebitno je. Dokle god nosi logo `brendiranih` ovcica - gimi more. Klasicna prebacivka odgovornosti, a i ko im je kriv kad su zaposlili `kokoske` da im vode administraciju :)))

p.s.

pitaj autora teme `Bozanstveno` za savet, uvek je bio razdragan kad je neko objavio link-ove ka doticnom smetlistu od radnje...

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 18.11.2015. 19:30 #607698

status: user
broj poruka: 3974
HAHAHAHA Micika, opet seres nesto.. :D

Ser Davore, ja sam svoj komp uzeo u pilicarskoj radnji, i mogu ti reci da su tada bili firmetina a ne firma, ali bili su svezi i novi, pa su morali da se pokazu i ljube korisnicima guze.. Secam se dopisivao sa nekim menadzerom, ne potrckom koji vodi sajt i te fore, znaci zenska se javila, jos me i zvala da vidi je l sve u redu i tako dalje.. Znaci tad sam stvarno bio zadovoljan, a i svi ovde znaju kako je bilo pre dve godine..

Ali sada samo cujem lose, tako da stvari se menjaju.. Naravno, uvek postoji sansa da ispadnes baksuz za jedno a za drugo ne.

Ovo pilicari, svi su oni pilicari jer su nabili cene, i sama drzava je pilicar najveci tako da, banana je banana.. Srbija je zemlja kriminala, zakon stiti kriminalce, ostaje ti da odes odavde, ili da se povinujes sistemu, ili da se naguzis..

Jos jedan veliki pozdrav za Miciku, hejtera, korisnika NE iPhona, jer nema se.. :D

Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I30
Gigabyte G.1 Sniper B5
Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mhz
Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
Seagate Baracuda 1Tb
Seasonic G550 550W Gold
Fractal Design Define R4 Black Pearl
Dell P2414H..

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 19.11.2015. 16:23 #607755

status: user
broj poruka: 3796
Evo ga opet patoloski kompleksas i maligni karcinom pc berze u akciji...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @SerDavor 19.11.2015. 16:35 #607757

status: user
broj poruka: 17084
Sta je ovde problem, prodavac se odvaja od kurirske sluzbe ako bahato rukuju sa paketom,
i lepo kazu da nisi duzan da uzmes, kazes necu, kurir napise zasto, i to ce onda oni da prebijaju
ali ne preko tvojih ledja, sta je tu problem?

Cpu: FX 8320 + CM v8 GTS
GPU:GTX 970 Gigabyte G1
Ram:10 Gb Kingston
SSD: Pyro 120 gb + HDD 500 gb
MBO:Asus M5A97
Case:Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w
Keyboard: Natec RX22
Mouse:Mx 518+v7 bloody
Screen: ViewSonic 27


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SerDavor cruel 19.11.2015. 16:54 #607758

status: user
broj poruka: 152
To je mozda obicaj kod vas u Ugrinovcima ili Maloj Mostanici, na teritoriji Beograda nema blata, osim kada padne kisa a ti se odlucis za dzoging Kosutnjakom... Mada opet, Alti je firma iz Cacka, sto mu dodje isto. xD


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @SerDavor 19.11.2015. 18:37 #607765

status: user
broj poruka: 17084
Ispadaju paketi svakome i na svakome mestu, a ako ima blata ili fizickih ostecenja
ocigledno je da je paket tretiran lose, dakle ne moras da preuzmes samo obavestavaju neupucene.
Blato je samo primer jedan od primera loseg ociglednog rukovanja.

Ne zive svi u Beogradu, Srbija nije = Beograd...

I dalje ne kapiram sta je problem?

Cpu: FX 8320 + CM v8 GTS
GPU:GTX 970 Gigabyte G1
Ram:10 Gb Kingston
SSD: Pyro 120 gb + HDD 500 gb
MBO:Asus M5A97
Case:Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w
Keyboard: Natec RX22
Mouse:Mx 518+v7 bloody
Screen: ViewSonic 27


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 19.11.2015. 19:02 #607769

status: user
broj poruka: 9460
Sto kaze betmen, nema to veze da li si u BG ili pak nekom zaseoku, blata, prljavstine... po putu ima svuda. Ti kuriri znaj da igraju odbojku sa tim paketima, a pogotovo po utovaru. Bacaju te pakete u kombi bez obzira da li se radi o lomljivom sadrzaju paketa ili ne.

Imao sam slucaj da su mi kombijem pregazili posiljku, videli se tragovi guma, da li je namerno ili ne, jbmlga. Nisam se zamerao nikada tim kuririma, jedino sto sam tom prilikom rekao da me saceka 10 min da odem do poste po neku lovu i kada sam se vratio, uzeo sam pregazenu posiljku sa spljostenim procesorom i nekim sitnicama :D

Jednom mi skrsise 19` monitor. Kao da su na njega stavili 300kg....Bmlga. Cudilo me je sto je bio postexpress sa kojim nikada ni najmanji problem...A ovaj sto je gazio je debil iz AKSa.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 23.01.2020. 09:56 #660688

status: user
broj poruka: 9460
Ma zaboravi, bilo pa proslo.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs