Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
PDA i SmartPhone
Xperia Z2 zamena zadnjeg stakla
STRANA 1 OD 1
Masuka Xperia Z2 zamena zadnjeg stakla 19.11.2015. 01:25 T62443

status: user
broj poruka: 359


Potrebna je zamena zadnjeg stakla, da li neko zna gde moze to korektno da se servisira po realnoj ceni?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blackwolf Re: Xperia Z2 zamena zadnjeg stakla 19.11.2015. 11:34 #607736

status: user
broj poruka: 1470
To staklo tako slabo drži, da se meni samo odlepilo zbog problema pregrejavanja po kojem je Z serija jako poznata, tako da bi to opušreno sam mogao da odradiš sa fenom.
Ali dobro ako se bojiš nešto da ne zajebeš sačekaj duqp, on radi u servisu pa će ti reći šta i kako.

Black Wolf

::
::
:: Potrebna je zamena zadnjeg stakla, da li neko zna gde moze to korektno da se servisira po realnoj ceni?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SerDavor drugar 19.11.2015. 13:59 #607743

status: user
broj poruka: 152
Spojicu te ja sa drugom koji se bavi time, on je realan mofo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SerDavor pismo 19.11.2015. 14:23 #607746

status: user
broj poruka: 152
imas mail .)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
acayo re 19.11.2015. 18:46 #607767

status: user
broj poruka: 851
Jeftina su ta zadnja stakla, najbolje navataj nekoga ko zna to, da ti odradi. Ovako u servisu verujem da bi ti uzeli najmanje 30e.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Ne znam tacno 19.11.2015. 19:56 #607770

status: user
broj poruka: 3466



Koliko kosta poklopac u veleprodaji, za z1 je bio 6 eura pre nekih 2 meseca.

Mozes i sam to da odradis, nije neka nauka zagrejati ledja okolo po ivicama fenom i odvojiti ih, najbolje ono vakuum pumpica i lagano

Ona lepljiva traka koja ide uz poklopac je nikakva, treba ti malo dvoslojne trake ili jos bolje lepak b7000 (5 eura 15ml)
Ili ako ima neka alternativa za lepak da je slicnog sastava, nego ovaj je zgodan jer izlazi kao iz igle pa moze lepo da se nafiluje.

A ne znam, mozda ti lakse da platis 1000din ili 10e za ugradnju, ili cak manje, naravno plus cena dela (opet je manje od 30e)

Ako zapne, pisi ovde, tu smo :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Re: re 20.11.2015. 04:20 #607795

status: user
broj poruka: 1368
Pa bolje da mu uzmu posranih 3600 RSD pa da ima i garanciju i sve (naravno ovlascenom) nego da ga neka priucena budaletina popravlja za tri puta manje para a da mu se razlepi za nedelju dana. Nije sve u parama, ne kapiram ljude koji beze od ovlascenih servisa (ne mislim na Petrov `ovlasceni` servis), idi bre da ti to ljudski odrade, mani se sitnih usteda, pare dodju i prodju, kad si imao za Z2 imas vala i za staklo originalno itd da ne smaram vise.


:: Jeftina su ta zadnja stakla, najbolje navataj nekoga ko zna to, da ti odradi. Ovako u servisu verujem da bi ti uzeli najmanje 30e
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Re: Ne znam tacno 20.11.2015. 04:28 #607796

status: user
broj poruka: 1368
Ma 6 ti majki jebem za 6 evra baroncino mala bezobrazna bre, dokle ces vise da smaras na ovom forumu sa tim forama nije mi jasno? Jos manje mi je jasno koji kurac ulazim u rasprave sa tobom kad si osvedocena budaletina, bezite bre ljudi od ovog mentola i njegovih 6 evra, koji bre crni servis, to bre rupcaga neka od 5 kvadrata, de su oni ugovori bre sto sam trazio, gde je sajt tog servisa? E su te prijavili ili radis na crno? Jel znaju koliko ti je puta murija banjavala na gajbu i koliko puta su te vodili u stanicu da te lupaju? Jebem ti vise ovaj forum i umobolnike kao sto si ti, onaj mali Lord je za tebe institucija.
Ej kriminalac mali (u pokusaju) ce da mi popravlja telefone... Udji dete u ProMobi, da vidis sta je servis, a ne te fore lepljiva traka, super lepak, fen za kosu i ostale gluposti, tipa trzalice od djitre i da ne smaram vise.


::
::
::
:: Koliko kosta poklopac u veleprodaji, za z1 je bio 6 eura pre nekih 2 meseca.
::
:: Mozes i sam to da odradis, nije neka nauka zagrejati ledja okolo po ivicama fenom i odvojiti ih, najbolje ono vakuum pumpica i lagan
::
:: Ona lepljiva traka koja ide uz poklopac je nikakva, treba ti malo dvoslojne trake ili jos bolje lepak b7000 (5 eura 15ml
:: Ili ako ima neka alternativa za lepak da je slicnog sastava, nego ovaj je zgodan jer izlazi kao iz igle pa moze lepo da se nafiluje.
::
:: A ne znam, mozda ti lakse da platis 1000din ili 10e za ugradnju, ili cak manje, naravno plus cena dela (opet je manje od 30e
::
:: Ako zapne, pisi ovde, tu smo :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs