Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Laptop i Tablet PC
Potrebna pomoć prijatelja.
STRANA 1 OD 1
bunjevac Potrebna pomoć prijatelja. 24.11.2015. 19:27 T62477

status: user
broj poruka: 578

Kupio bih novi laptop pa me interesuje da li Dell ili Hp?Šta je po vama najbolje lova oko 500 eura.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Re: Potrebna pomoć prijatelja. 24.11.2015. 19:44 #608101

status: user
broj poruka: 1368
I ja bih kupio auto pa me interesuje da li BMW ili Audi.
Navedi koja dijagonala ekrana, koliki HDD, šta hoćeš da radiš sa njim, itd, itd, pa će ti neko od kolega već preporučiti nešto, možda i za manje od tih 60000 koliko si spreman da izdvojiš.
Mada za te pare danas kada su cene i akcize i carine i gomila svega otišle ko Cigani koji poleteše u nebo, dobićeš nekog plastikanera sa i3 procesorom, jer će za i5 ili i7 da ti treba još bar 200-300 jura, ako ne i više.
Inače vlasnik sam i7-4700MQ punokrvnog sa 4 jezgra, metalno kućište, brušeni aluminijum, uzet 2013.te dva harda, 16 GB rama, harman and kardon zvuk. Američku verziju sam tada platio nepunih 80000 a evropejac doduše sa grafičkom, (sve ostalo isto od hardvera, identične mašine osim što je kod amera enter pljosnat a kod evrope enter dugme normalne veličine) je koštao 140000. Neću navoditi proizvođača da ga ne reklamiram bez veze, ali mogu ti dati link ka prodavcu u Zemunu gde ćeš proći najpovoljnije, samo mi se obrati mejlom, možemo da se čujemo i telefonom kasnije, a i ne moramo, dobićeš lap sa garancijom od 2 god kakav oćeš za tu lovu. Samo nemoj AMEDE CPU ni u ludilu.

Dell i HP zaboravi.


::
:: Kupio bih novi laptop pa me interesuje da li Dell ili Hp?Šta je po vama najbolje lova oko 500 eura.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bunjevac Re 24.11.2015. 20:32 #608105

status: user
broj poruka: 578

Druže moj ja sam sada nažalost hiljdama km udaljen od naše zemlje pa sam mislio kada dođem kući da kupim laptop.Lova mi nije problem.Trenutno pišem sa telefona pa sam mislio da će forumaši da kažu svoje mišljenje.Evo šta me interesuje Dell inspirion 15.6 5558 sa I3 ili I5 sa integrisanom grafičkom ili Hp proobook sa istim specifikacijama.Pozdrav.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
savatije lova nije problem... 24.11.2015. 20:53 #608108

status: user
broj poruka: 1119
.....HP elite book....
P.S. vidi šta mi u potpisu piše....


****************
DELL INSPIRON 17R N7110



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC 24.11.2015. 20:58 #608110

status: user
broj poruka: 9369
Otkad je to BMW vs. Audi dilema? :)

U ovom slucaju, Probook, mada su oba podjednako dobri. Samo, kada si vec hiljadama km. Daleko od kuce, pa zasto, covece, da kupis ovde...?

Inspirion i Probook nisu ista klasa proizvoda. Probook je klasu visi.

El Capitan

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: 25.11.2015. 00:49 #608133

status: user
broj poruka: 12785
Odkad ljudi imaju različite ukuse jbg...


:: Otkad je to BMW vs. Audi dilema? :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bunjevac Re 25.11.2015. 20:59 #608190

status: user
broj poruka: 578


Možda sam malo staromodan ali kod kuće imam izgrađen odnos sa ljudima koji traje već 15 godina,i garancija je tri godine a ovde ebay i amazon mi baš ne ulivaju poverenje.Garancija max godinu dana.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: Re 26.11.2015. 08:29 #608223

status: user
broj poruka: 7761
Zaobidji i jedne i druge...
Kupi tamo gde si trenutno neki Lenovo sa medjunarodnom garancijom od 2+1 godinu...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

::
::
:: Možda sam malo staromodan ali kod kuće imam izgrađen odnos sa ljudima koji traje već 15 godina,i garancija je tri godine a ovde ebay i amazon mi baš ne ulivaju poverenje.Garancija max godinu dana
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
cufy Skype: cufyaudio 06.12.2015. 10:55 #609046

status: user
broj poruka: 18
Mozes me kontaktirati putem Skype-a, mislim da mogu ti nabaviti zeljeni laptop dosta ispod cene za garancijom. Moja preporuka je Dell ili Lenovo (pc masine koje se danas najmanje kvare)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs