Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
Wharfedale DX-1 5.1 u Win-Win 60.000 din
STRANA 1 OD 2  
eVlada011 Wharfedale DX-1 5.1 u Win-Win 60.000 din 05.12.2015. 19:14 T62553

status: user
broj poruka: 194
Solidan 5.1 system ko kupuje za kucu, dnevnu sobu, komp, tv sve pomesano...
Jedan od najboljih u Srbiji mada nisam gledao da li ima ONKYO.

http://www.winwin.rs/tv-audio-video/audio/multimedia-hi-fi/zvucnici-wharfedale-dx-1-hcp-movie-star-5-1-home-cinema-black-4750054.html

Evo kako se cuju

https://youtu.be/6gkK-UvGT0Y

A ko narucuje od preko, ovaj sistem je medju najboljih 5. U ceni do 500-600$
Ovo je veliki discount... Prave se u Kanadi.
Znaci prvo to pa onda zvucne od 150 eura. A ne zvucna od 200eura i praistoriski sistem samo da je sto vece i glasnije, kvalitet nebitan.

http://www.amazon.com/Energy-Classic-Theater-System-Black/dp/B001202C44

Kostali bi me 330-340 eura da donesem, a za te pare su isto dosta jeftini.
Samo nemam sada kesa za to nego kome treba.
Da kupujem morao bi da pitam nekog strucnjaka ko poznaje oba sistema koji je bolji.
Jer onaj Energy je vec proglasen za jedan od najboljih sistema 5.1 da nije neki custom od par hiljada evra rucno radjeni a ovaj iz Win-Win je jako dobra firma Engleska, poznata, dobro zvuce, izgledaju perverzija isto.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 05.12.2015. 19:56 #609004

status: user
broj poruka: 3796
E moj ti, nemoj da te cuju neki ljubitelji hi-fi usrace se od smeha. Dodji ti kod mene lepo da cujes sta je Accuphase, kakav Onkyo, kakvi bakraci. Zar ti nisi hardcore, kakve su ovo amaterske firme?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
eVlada011 ... 05.12.2015. 20:37 #609008

status: user
broj poruka: 194
Ajde bre sta se glupiras, stvar je prosta koliko para toliko muzike.
Ovo spada u sisteme do 500-600 eura. Normalno da postoje bolji sistemi.
Za moj komp mogu da kupim 2-3 kakva hoces sistema i da ih slusam 4-5h nedeljno.
Ne zivim u takvoj zemlji da mogu da kupujem original diskove i ulazem pare samo u ono sto mi je najzanimljivije. 99% ljudi ne moze da vidi razliku na onom od 500e i na onom od 1000 evra. Od svega moze bolje, znas kakvi sistemi postoje custom made, po 80-100.000$ kosta kao da ti je koncert uzivo u sobi... sa sve gramofonom i plocom praznom koja se stavi tako da ti mozes da iskomponujes i bukvalno na licu mesta reze plocu... Sa starinskim lampama nekim koje vire izz pojacala i nekim cudima kao iz 30tih godina samo unutra sve materijali da se useres.
Stvarno me takve investicije ne zanima.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem hahahaha 05.12.2015. 20:40 #609009

status: user
broj poruka: 3796
Ajde pricaj mi malo o tome molim te, nista bas ne znam. :D
Moj cale je svojevremeno imao jednu garsonjeru u tom ludilu, secam se samo da su mu pozlaceni kablovi kostali ko petra kajgana. Kako ti sad da razmisljas o tim igrackicama od po 500-600e, zar ti bese ne pucas samo na najbolje?


:: Ajde bre sta se glupiras, stvar je prosta koliko para toliko muzike.
:: Ovo spada u sisteme do 500-600 eura. Normalno da postoje bolji sistemi
:: Za moj komp mogu da kupim 2-3 kakva hoces sistema i da ih slusam 4-5h nedeljno
:: Ne zivim u takvoj zemlji da mogu da kupujem original diskove i ulazem pare samo u ono sto mi je najzanimljivije. 99% ljudi ne moze da vidi razliku na onom od 500e i na onom od 1000 evra. Od svega moze bolje, znas kakvi sistemi postoje custom made, po 80-100.000$ kosta kao da ti je koncert uzivo u sobi... sa sve gramofonom i plocom praznom koja se stavi tako da ti mozes da iskomponujes i bukvalno na licu mesta reze plocu... Sa starinskim lampama nekim koje vire izz pojacala i nekim cudima kao iz 30tih godina samo unutra sve materijali da se useres
:: Stvarno me takve investicije ne zanima
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
eVlada011 ... 05.12.2015. 20:43 #609010

status: user
broj poruka: 194
Ja ti kazem od boljeg moze bolje, pozlaceni kablovi nisu nista skupi, ima ih svaka bolja diskoteka. Da li ti cujes da su to sistemi koji kostaju ko zna koliko. Ljudi kupuju ulazu 2-3 mercedesa u to... Sta samo najbolje, sta pricas. NASA zvucnike od 200.000 $ koji rade u vakumu i okace se kao slika na zid, 1cm debeli. Jer to treba. Pa ja nemam ni Xeon Intel a ne to. Ne ja nego ga nema niko na overclock.net.
Najbolje, Verity Monsalvat, dva zvucnika od 350.000$...
Lupas gluposti... To nema niko u zemlji. To ima sejk neki, Lucano Pavaroti,
nema vecina zvezda muzickih a ne ja.
Kaze zlatni kablovi, pozlaceni kablovi 50eura metar.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 05.12.2015. 20:51 #609012

status: user
broj poruka: 3796
Ti si neko ko dobro poznaje kvalitet i zna da uziva u njemu. Znaci, moras da se trudis da bi sve to priustio sebi, nemoj sad te price ja nemam pare bla bla, moras da se pomucis da ih skupis, jer ti zasluzujes samo najbolje. Tako da se ne blamiraj sa tim igrackama od 500-600 jevreja, nego zapni i kupi samo najbolje i sto ti je srcu drago!!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
eVlada011 ... 05.12.2015. 20:55 #609014

status: user
broj poruka: 194
Sta da bi priustio... Bakes Muller zvucnike od pola miliona evra, dva zvucnika...
Pa pre bi ih potrosio na koku i kurve i zagusljivom nocnom klubu, usao izuo se bos, zavrnuo nogavice i seo u separe sa 2 kurve i ne bi izlazio nedelju dana dok organizam ne bi poceo da otkazuje...
Ne kada neka lozana pocne da se lozi kao Hi-Fi ovo ti je najbolje i ovo i ono, kosta 2000-3000-5000 eura... Znaci ljudi nisu svesni koliko ne znaju i da su to samo seriske proizvodnje i malo bolje marke. Osim toga postoji trziste kakvo oni niti poznaju niti su ikada culi a ne videli i ljudi koji ulazu u to. Kao sto neko ulaze u kola, neko u lustere, neke u vazne, neko u neke gluposti.

Ja ti lepo kazem sta je dobro i normalno za kucu, a od svega imas bolje i navedeni nisu najskuplji na svetu nego su samo neki od desetina malih firmi koje prave po narudzbini ili naprave 1 model u 5 komada i to se zna ko kupuje.




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ...AHAHAHAHAHAH 05.12.2015. 21:00 #609016

status: user
broj poruka: 3796
e tu sam te cekao labilni narkomane


:: Sta da bi priustio... Bakes Mulles zvucnike od pola miliona evra, dva zvucnika..
:: Pa pre bi ih potrosio na koku i kurve i zagusljivom nocnom klubu, usao izuo se bos i seo u separe sa 2 kurve i ne bi izlazio nedelju dana dok organizam ne bi poceo da otkazuje..
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
eVlada011 ... 05.12.2015. 21:03 #609017

status: user
broj poruka: 194
Pogledaj recimo ove zvucnike, za njih mozes da kupis 3 stana na terazijama.

http://imgur.com/FHjwesG

http://imgur.com/PpaRQX8

A posle treba ostaviti ljudima da uzmu ovo bar sto mogu da priuste i u cemu na njihovim narodjacima i nece ni videti razliku. Zasta da oni kupuju te zvucnike I sisteme... Zato sto ne mogu da stignu u Metropoliten operu pa da preslusaju disk...
Sta oni odu na Vasar ispod satora i eto im live muzika...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 05.12.2015. 21:13 #609018

status: user
broj poruka: 12785
Čoveku neuroni pucaju nasumice. Ne zna šta je A od audio...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
eVlada011 ... 05.12.2015. 21:19 #609019

status: user
broj poruka: 194
Vazno je da ti znas pajseru...
Za tebe je Yamaha pojacalo osecam neprevazidjena tehnika koju su ljudi napravili.
Zato sto pripadas sloju ljudi koji nije ni upoznao citav jedan svet.
To je kao kada bi se ja hvalio da je moj Intex Xeon 18 core sigurno najbolji proces a nisam uopste svestan da li je Intel pravio neku narudzvinu specijaalnu za kompanije tipa NASA ili ko zna koga drugog sto se cuva u tajnosti i cije se performanse ne znaju uopstE.
Ja bar volim moj komp i on mi je sve sto mi treba,a zvucnic su mi dobri i kao ti iz Win-Wina ili sa Amaozona.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xenox eVlado 05.12.2015. 21:42 #609021

status: user
broj poruka: 1389
Ako dojem do para za bacanje idemo na te kurave...

Gigabyte Z77M-D3H, i5 3570k
3x8GB ddr3 1333, SanDisk SSD 64GB, Win XP
Frontier DIVA


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ... 05.12.2015. 22:00 #609022

status: user
broj poruka: 18930
Ti ili 500eu ili pola miliona, sredina ne postoji.
Prvo si krenuo ~80.000, pa 200.000, pa pola miliona, ne znam gde si pronasao te zvucnike, ali ne boj se, pravi poznavaoci ne daju ni pisljiv dinar na te zvucnike od pola miliona, jer je to roba za Seike, i ljude sa posebnim potrebama za vrednost, odnosno estetiku. Tehnologija jednostavno ne dostize takav rang cene i to je cinjenica, opste je poznato svima. Da li je drvo presvuceno lakom koji je otporan na vatru, ili je furnir od indijskog drveta, ili su spajkovi od belog zlata sa dijamantskim podloskama, to ne utice na kvalitet zvuka.

Poznajem coveka koji je vlasnik velike audio kuce, licno mi je naveo primer za jednog tajkuna koji je svoju najvecu moc dostigao u `90-im, dosao da kupi zvucnike, i kao vrsni poznavalac trazio najskuplji primerak koji ce tako i da izgleda i kupio ga, e to je takav tip ljudi.

Ovo je Wharfedale engleska firma, i kao Made in England su sasvim pristojni i cenjeni u Hi-Fi svetu, ali ovo je China i pristojni su naravno za home 5.1 sistem, bolje je od Logitech Z-5500, prakticno je to sto je u wuferu pojacalo, u odnosu na 5.1 receiver i 5.1 zvucnike, ali ne treba nista preko z-5500, bacanje je para.

PS Pavaroti nije vise medju zivima, nazalost.


:: Vazno je da ti znas pajseru...
:: Za tebe je Yamaha pojacalo osecam neprevazidjena tehnika koju su ljudi napravili
:: Zato sto pripadas sloju ljudi koji nije ni upoznao citav jedan svet
:: To je kao kada bi se ja hvalio da je moj Intex Xeon 18 core sigurno najbolji proces a nisam uopste svestan da li je Intel pravio neku narudzvinu specijaalnu za kompanije tipa NASA ili ko zna koga drugog sto se cuva u tajnosti i cije se performanse ne znaju uopstE
:: Ja bar volim moj komp i on mi je sve sto mi treba,a zvucnic su mi dobri i kao ti iz Win-Wina ili sa Amaozona.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Blueberry Ja moram da promenim citat, Operator je prevazidjen 05.12.2015. 23:30 #609026

status: user
broj poruka: 1272
Wlada: `...pola miliona evra...
Pa pre bi ih potrosio na koku i kurve i zagusljivom nocnom klubu, usao izuo se bos, zavrnuo nogavice i seo u separe sa 2 kurve i ne bi izlazio nedelju dana dok organizam ne bi poceo da otkazuje...`


codeus: brateuuuu ovde ko prezivi prva 3 posta, ostaje dozivotno

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: ... 05.12.2015. 23:30 #609027

status: user
broj poruka: 12785
Šta je za mene kvalitet nije apsolutno bitno, pogotovo za lečenog narkomana koji preko noći misli da se prostim google searchom stiče znanje o audio opremi.

Nikad nisam čuo da Intex pravi procesore, uglavom su radili periferije lošeg kvaliteta pa bolje to promeni za nešto kršteno, da ne pomisli čovek da si se iznervirao pa brzo kucao...

Šta dalje polemisati o tvom (ne)znanju kad gledaš audio opremu u prodavnici široke robe...


:: Vazno je da ti znas pajseru...
:: Za tebe je Yamaha pojacalo osecam neprevazidjena tehnika koju su ljudi napravili
:: Zato sto pripadas sloju ljudi koji nije ni upoznao citav jedan svet
:: To je kao kada bi se ja hvalio da je moj Intex Xeon 18 core sigurno najbolji proces a nisam uopste svestan da li je Intel pravio neku narudzvinu specijaalnu za kompanije tipa NASA ili ko zna koga drugog sto se cuva u tajnosti i cije se performanse ne znaju uopstE
:: Ja bar volim moj komp i on mi je sve sto mi treba,a zvucnic su mi dobri i kao ti iz Win-Wina ili sa Amaozona.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kutalion hahahaha 06.12.2015. 01:48 #609032

status: user
broj poruka: 2480
Jao pa sad tek vidim da je dan pisanja po Wladi :D

Vrh brate!

5820k @ 4.3ghz
Alpha NexXxoS Cool Answer 360 D5 / UT
Asus x99-S
Asus R9 280X Dc2T
4x4gb Avexir Core Red 3200mhz CL15
Samsung 840 EVO 256gb
1tb WD Black
Seasonic 760w XP2 Platinum
CM Storm Stryker
Dell P2414h @ 80hz ba

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
srdoch AHahhaaa 06.12.2015. 03:36 #609034

status: user
broj poruka: 1261
auuuu dovla brateuu šta bih dao da te upoznam...

==================
Intel Core i7 3770K, Gigabyte Z77X-UD5H, Kingston HX Savage 16GB 2400MHz, MSI GeForce GTX760 Gaming 2GB, SiliconPower S60 2x120GB SSD RAID0, Samsung F3 2x500GB RAID0, Storage 5TB

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Re: AHahhaaa 06.12.2015. 04:01 #609036

status: user
broj poruka: 4866

Pa ne znam bas, kapiram da bi nas sve posmrkao...

:: auuuu dovla brateuu šta bih dao da te upoznam..
::
:: =================
:: Intel Core i7 3770K, Gigabyte Z77X-UD5H, Kingston HX Savage 16GB 2400MHz, MSI GeForce GTX760 Gaming 2GB, SiliconPower S60 2x120GB SSD RAID0, Samsung F3 2x500GB RAID0, Storage 5TB
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ssdp3 ... 06.12.2015. 09:29 #609042

status: user
broj poruka: 7
Cemu toliko zvucnika da mi je znati? 500 evra na zvucnike je bacanje para, ako je za kucnu upotrebu. Bolje te pare dati bolesnoj srpskoj deci i da ti posle bude drago sto su ta deca ziva.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 mma samo se vi zezajte ali 06.12.2015. 10:39 #609043

status: user
broj poruka: 3275

Wlada se sprema da kupi nesto ozbiljno, covek je redukovao smrkanje te je presao na slatko cak je i vodu zamenio sokovima jbg njegovo grlo ne podnosi vodu i majcino mleko... Njega je majka dojila coca-colom .)
Wlado volis li sise ???


HAHAHA jebo te Max vise.. :D

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
eVlada011 ... 06.12.2015. 15:26 #609057

status: user
broj poruka: 194
Znam da nije Pavaroti medju zivima ali najskuplje hi-fi uredjaje prave male privatne firme po narudzbini. Ima oni koje sastavljaju sve rucno, a ima one koje naprave oklop od titanijuma, mahagonija, ili cega vec a unutra su najaci moguci instrumenti kakve kupuje ne znam NASA i oni to samo preurede da izgled u stilu kakvom se njima svidja.

Ja sam i rekao da je za nase uslove normalan sistem do 500 eura, i da vise od toga ne vredi davati....Sto ti kazes zeleo je da izgleda najskuplje, verovano neki nabudzeni sa silver okvirima, ruckama za lakse prenosenje koje imaju koncertski zvucnici, itd... Nije problem za 5000evra kupiti zvucnike polovne jacine diskoteke. Ne 10 aali 3-4 i ostalu polovnu opremu, ali neki od zvucnika koji dostizu cifre od vise od pola miliona evra izgledaju nakaradno za vas, neki ne izgledaju na zvucnike uopste....
Znaci ne mozes nikada da kazes da imas najbolje, jer najskuplje nekada nije najbolje...

Ja ne bi dao vise od 500e i to samo za zvucnike 5.1 koji su povezani na lep televizor i da su za igrice. Nikada. Naravno gledao bi pojeftinjenja i sta mogu da uzmem od skupljih za tu cifru. Jer retko ko moze da razlikuje zvuk izmedju dobrog 5.1 od 500 e i od 1000 evra a najveci uticaj tu ima kvalitet onoga cega slusate. Za nase MP3, i ostalo vise nije ni potrebno. Obican gramofon dobar kosta oko 1000e nov. Najizdrziljivi su oni tehniksovi 1210 koje koriste DJ koji se prave od sedamdesetih godina i ne prave se u kini. Mislim da su prestali da se prave pre par godina ali ima polovnih. To je najmanje sto mozes da imas da bi slusao kvalitetan zvuk... Mislim sta da youtube pustis na zvucnike od 1000 evra.
Znaci ili original CD koji ima svoje ljubitelje i mislim da su zgodniji sada ili ploce koje daju lepsi zvuk, ploce se krecu od 20-100 evra jedna.
Na njima ima par pesama, nekada samo dve...Zbog toga ne razmisljajte o glupostima.
E sada postoje gramofoni koje koriste kolekcionari koji kostaju desetine hiljada evra... i i citaci diskovi vredni isto toliko.
Za dobar zvuk u kuci ti ne treba nista vise sem 5.1 sistema, dobre zvucne karte i kompijutera. Ja da mogu da biram ja bi izabrao ove Energy od 300$ jer sam video sta strucniji od mene kazu o njima. Da li bi mi trebalo pojacalo ili ne to je vec druga prica verovatno ne...Ti sa Amazona Energy Kucni Bioskop.






:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 06.12.2015. 15:29 #609058

status: user
broj poruka: 12785
Stomak me zaboleo od smejanja koliko ovaj čovek ne zna šta priča.... hahahahhahaha!!!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
eVlada011 ... 06.12.2015. 15:32 #609059

status: user
broj poruka: 194
Jedi govna budalo, ne znas sam sta pricas, idiote boziji.
Sta sam ja rekao pogresno idiote. Uvek znas samo da kazes da ne zna neko sta prica a posle odes ko kurva i ne objasnis nista, jer to i jesi. Sta sam ja rekao netacno idiote.
Ako najvise volim PC hardware ne znaci da nekada ne pogledam HI-FI ali se ne zanosim kao ti. Pola ljudi kupi 1000 evra vredan sistem i pozajmljuje piratske diskove... Drugo Srbi slusaju vecinom takvu muziku gde dobri sistem ne moze ni da dodje do izrazaja. Ne slusas snimak nekog koncerta sa kolarca gde ima desetine instrumenata pa da ti se cini da sedis ispred njih, nego narodnjaci....Ne znas ni sam koliko si umisljen a plitak u stvari ali vazno je da imas ti komentar neki.

Pioneer menja jednu seriju posle 5 godina. Ovi uzmu najbolje aparate elektronske u tom trenutku koje je covek izmislio i nad njima naprave custom oklop ili kao i custom cars doradjuju kako oni vole i kako kupci traze.
Kao sto imas elektronske cigarete jeftinije od 20-30evra, skuplje Kineske od 50-120evra a imas one koji kostaju 200-400 evra sto su modovi malih privatnih ekipa koje same kupe celik i ostale metale i obradjuju i daju stave seriski broj, a u njima je uglavnom jedan najnoviji cip proizveden u Americi koji se nalazi u desetinama verzija razlicitih i koji sam kosta 150evra recimo... E tako i ovi koriste najbolje aparate tek pronadjene na institutima pa budze i sklapaju dok Pioneer ti naplati ime, nabavi najeftinijeg prodavca delove i ima lep dizajn, kvalitetniji je nije obican krs ali unutra je to sve daleko od najboljeg.

Mogu da se kladim da sam vecini normalnih dao dobru ideju sa ovim sistemom iz Win-Wina ili ovaj sa Amazona Energy 5.1
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 06.12.2015. 15:48 #609061

status: user
broj poruka: 3971
Masta W, kolika ti je plata kada mozes da razpolazes ovakvim, vrhunskim, komponentama svakog meseca, tj. da imas visak novca za ovako skupe stvari? :D

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Blueberry Re: ... 06.12.2015. 15:54 #609062

status: user
broj poruka: 1272
Konsultovati Ministarstvo unutrašnjih poslova.

codeus: brateuuuu ovde ko prezivi prva 3 posta, ostaje dozivotno

:: Masta W, kolika ti je plata kada mozes da razpolazes ovakvim, vrhunskim, komponentama svakog meseca, tj. da imas visak novca za ovako skupe stvari? :
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
eVlada011 ... 06.12.2015. 16:03 #609063

status: user
broj poruka: 194
Koliko ste vi bolesni ljudi i koliko izvlacite sta se vama svidja kako bi dali glup komentar.
Da li citas slepce da ja ne bi dao vise od 500 evra za zvuk za celu kucu, nikada.
Da li si procitao to, i da sam ovo rekao samo kako bi objasnio coveku da sistem koji je u naslovu nije glupost i da je dovoljan i da su skuplje stvari nepotrebne za normalne ljudi i da uvek moze bolje i da onaj koji da 500e nema cega da se stidi, jer onaj koji da 2000evra ne moze da mu se smeje jer je njegov sistem smesan prema boljima koji postoje.

I samo da vas ja pitam, odakle vama pravo i smelost i vaspitanje da vi pitate nekoga o prihodima i da pominjete Ministarstvo poslova. Pa vama NATO izgleda nije onim bombama izbacio goli otok, drukarenje, cenzure i krsenje ljudskih prava iz glave, znaci da Siptari su u pravu kada kazu da bi trebalo vas podsetiti. Odakle vama pravo bez naloga, osnovane sumnje sluzbenog lica da pitate tako nesto. Pa za to mozete da platite kaznu samo za uznemiravanje i nista vise.
Ja moram da budem uhvacen i osudjen za kriminalna dela takva iz kojih postoji mogucnost da sam stvorio nesto tim kriminalom da bi se uopste zapoceo proces u kom se gleda da li ce i sta ce se raditi sa imovinom ljudi. Vi ste malo zalutali, zato vas i svi mrze u Srbiji cim neko ima nesto u opasnosti je da bude zrtva kolektivnog ludila nacije nesposobne da se oslobodi nesposbnih politicara i nesposbnih da izabere bilo koga sem gubitnike i represivce ali zato moze medjusobno da gleda sta drugi rade.
Svi su pobegli od vas koji su bili blizu vas, a onda su poceli da beze i oni sa delovima vase zemlje. I to vam nije dovoljno.
Ne gresi CIA ni za milimetar, sve je tacno sto kazu kakav je karakter ovog naroda.
Na zapadu ne mozes tako da se ponasas sa drugima. Kakvo Ministarstvo Unutrasnjih Poslova. Prvo da mi kazu sta sam uradio, da mi pokazu nalog od suda i onda mogu da udju i razgovaraju uopste. Dotle nema ni u stan da udju.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs