Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
PDA i SmartPhone
Lumia 620 čupanje imenika
STRANA 1 OD 1
duqp Lumia 620 čupanje imenika 10.12.2015. 01:28 T62581

status: user
broj poruka: 3466
Ovako, penzioner iz kraja me zove i kaze e ona aluminijum znas ona vre plasticna zuta, ja kazem ok znam, ee ne radi mi ona sifra za wifi a hocu viber (ja dodjem i 1h kucam pogresnu sifru) ali ja kraju proradi net i ajde to ok.

Problem je sledeci, covek od koga je on iz holandije dobio telefon, promenio je pw na microsoft outlook nalogu koji je vezan na telefon, a tu je imenik od nekih 500 brojeva i bitan mu je.

Ne mogu na mobiledit da iscitam nista, ne mogu da skinem phone swappr aplikaciju...

Dodam ja i gmail i hotmail i stikliram kontakte i uradim sync ali nista se ne desava, ostaje mi otprilike da mu rucno kontakt po kontakt prekucam i uheftam to oko naloga i kazem eto viber ne diraj nista.

Ako imate neku soluciju, dajte pomozite meni neupucenom :)

Da napomenem, imenik je vidljiv, a trazi pw kad se ode u accounts deo. Bas zajebano
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
20Alvaro .. 10.12.2015. 01:33 #609328

status: user
broj poruka: 288
https://goo.gl/DePEk1
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Pa ne mogu 10.12.2015. 01:41 #609329

status: user
broj poruka: 3466


Da skidam nista iz prodavnice jer nemam pw od microsoft accounta koji je u telefonu.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Spacewla Re: Pa ne mogu 10.12.2015. 09:29 #609334

status: user
broj poruka: 612
Skineš ga sa neta, nadješ na nekom sajtu, bućneš ga iz kompa u tel. instaliraš i radi. Nemoj odmah da misliš da se programi u telefon instaliraju samo iz prodavnice. Imaš tonu sajtova sa kojih možeš da skineš i krekovane WP aplikacije. Nadji neki za bekap imenika .. bućni ga u tel i to bi trebalo da radi. Ja sam tako na WP probao razne programe za navigaciju, igrice, programi imaju .xap ekstenziju ako se ne varam. Izguzglaj da ja to ne uradim umesto tebe jer se ne sećam, ali za minut ćeš naći kako sa PC-a da instaliraš programe u WP telefon i ne treba ti account na marketu i sl. dućani. Ajd poz.
::
::
:: Da skidam nista iz prodavnice jer nemam pw od microsoft accounta koji je u telefonu.
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp ... 10.12.2015. 13:17 #609341

status: user
broj poruka: 3466

ok spacewla, ubacim ja aplikaciju na memorijsku karticu i krenem da instaliram i trazi mi pw od naloga koji nemam i sta ?

ali resio sam problem

hvala svakako


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed pa, reci KAKO si resio. Ovde, na Forumu, daje se i uzima. Danas ti pomognes 10.12.2015. 23:42 #609398

status: user
broj poruka: 10985
nekom, sutra ce taj neko (ili Umberto Eko) da pomogne tebi.
Naucite nesto, ljudi, dok ste zivi (posle ne vredi)...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Dao penzioneru 11.12.2015. 02:48 #609401

status: user
broj poruka: 3466



Svesku papir i olovku i rekao prepisuj, ili nadji nekog zaludnog da sve to prekuca na neki od mail naloga pa da posle reseta uradimo sync :)

Uradjeno, postavljen novi mejl i sve ok, lumia radi kao doxa :)

Nisam imao iskreno vremena da eksperimentisem sa outlook ekspresom.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nbkom Pitanje... 01.02.2016. 14:43 #613212

status: user
broj poruka: 321
Za spacewla pitanje: ima sajtova da se skinu xap fajlovi,i mogu da se instaliraju na telefon,ali ipak da bi proradili traze kratku internet vezu,da bi se verifikovali-jel si na to mislio


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
IvanNo1 Čekaj... 01.02.2016. 15:15 #613214

status: user
broj poruka: 452
Šta ja propuštam u ovoj priči?

Transfer My Data -> tri tačkice u donjem desnom uglu -> export to SD card

I dobije se Vcard fajl. :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp A jbg 01.02.2016. 15:47 #613216

status: user
broj poruka: 3466



Promaklo
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
IvanNo1 .. 01.02.2016. 23:58 #613274

status: user
broj poruka: 452
Iskreno, iako uglavnom ništa nije komplikovano kad znaš kako se radi, meni su neke stvari u WP rešene jako neintuitivno, a Transfer My Data je jedna od njih. Sećam se da sam jedva pronašao opciju za uvoz vcf fajla kad sam sa Androida prelazio na WP, i ne samo ja, nego i da je prvih nekoliko rezultata na Googleu bilo `aplouduješ kontakte na Gmail ili MS account, pa sinhronizuješ, nema drugačije`.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nbkom re.. 02.02.2016. 21:22 #613328

status: user
broj poruka: 321
Sta bi na kraju- jel postoje lecene aplikacije ili ne?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
neXus2000 ... 03.02.2016. 08:35 #613341

status: user
broj poruka: 3346
Postoji softver Wondershare mobiletrans. Radio sam tako sa androoda na iPhone. Malo mi je bagovao i trebalo mu je vremena da krene, iz par pokusaja je uspelo. A i veoma je vazno da je ekran non-stop aktivan. I mislim da podrzava WP telefone. Nacices izlecenu verziju, to nije problem.
_____________________________
P8P67 Pro v.3.1/i7 2600K/16GB RAM/MSI Lightning 770/SSD HyperX 120 3K/ 1TB/3TB SATA/X-Fi xtremeGamer Fatality Pro/CM 690 II Advanced/Toughpower 775W/LG 32LD750/X360 WiFi gamepad/Zalman MFC1 Plus/CM TX3 EVO

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs