Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
Plantronics GameCom 318
STRANA 1 OD 1
Bundeva Plantronics GameCom 318 11.12.2015. 19:51 T62587

status: user
broj poruka: 408
Trebi imnformacija iz prve ili druge ruke :) kakve su ove sluske za generalnu, kombinovanu upotrebu. Kvalitet izrade, zvuk, ergonomija...

http://www.plantronics.com/africa/product/gamecom-318
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
srdoch Re: Plantronics GameCom 318 12.12.2015. 16:01 #609500

status: user
broj poruka: 1261
Vidim da ti niko nije odgovorio pa hajde da pokušam da pomognem. Ja posedujem Plantronics Gamecom 377 i što se tiče zvuka daleko su kvalitetnije od svih budžet modela. Pošto ove imaju gotovo identičnu specifikaciju verujem da su istog kvaliteta. U tom cenovnom rangu, do 2,5-3k din. ne verujem da ćeš naći nešto bolje. Video sam da se mnogi žale na kvalitet izrade, ali ja nemam nikakve zamerke, moje su još uvek kao nove a baš ih često koristim. Jedino se malo rasklimao nosač mikrofona ali to mi i ne smeta toliko.
Ako ideš na nešto skuplje onda gledaj na KP recimo SteelSeries Siberia V2. Ima ih već za 3,5-4k din. One su još klasa iznad po kvalitetu zvuka tako da vredi dati te pare jer u regularnoj prodaji koštaju i po 10k i više.

==================
Intel Core i7 3770K 4.2GHz, Gigabyte Z77X-UD5H, Kingston HXS 32GB 2400MHz, MSI GeForce GTX760 Gaming 2GB, SiliconPower S60 2x120GB SSD RAID0, Samsung F3 2x500GB RAID0, Storage 5TB
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs