Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Laptop i Tablet PC
Pomoc kako instalirati hakove za android igre
STRANA 1 OD 1
Zdebeli Pomoc kako instalirati hakove za android igre 17.12.2015. 13:17 T62637

status: user
broj poruka: 1372

E ovako dragi clanovi foruma. Za pocetak da vam kazem da ja nisam Zdebeli nego njegov prijatelj iz detinjstva. Ja ne znam ni gde da kacim temu pa mi je on vrlo ljubazno ustupio svoj nalog. Dakle potrebno mi je detaljno i vrlo slikovito objasnjenje kako da skidam hakove i instaliram, za android konkretno tablet Estar koji posedujem. Znaci ono u igrama da imam vise coins i gems ili stagod, konkretno za Jane Wilde, hungry shark evolution, Swamp attack... znaci nadjem ja neke navodno hakove i klipove kako ljudi aktiviraju ali ne mogu da provalim sta rade, ili recimo skinem zipovan fajl ali opet ne znam kako da ga instaliram i sta da radim s njim. Tako da ko je voljan da mi objasni bicu mu vrlo zahvalan i moj prijatelj zdebeli ce to nekako da mu nadoknadi u naturi ili svojim znanjem u oblasti gradjevine i racunarstva.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
neXus2000 .... 17.12.2015. 18:49 #609876

status: user
broj poruka: 3342
Ne znam da li mozes instalirati igre skinute sa neta na tabletu koji nije rutovan. Mozda moze, mozda ne. Posto obicno rutujem android uredjaj, pa dalje sve kako vec ide.
Mozda ce ti neko reci da li moze ili ne.

Ako moze, imas sve te igre na netu, ali ukucas tipa Jane Wilde apk mod.
Ovo `mod` na kraju ti pronalazi igre koje su vec hakovane i imaju tipa unlimited money, coins...itd.

_____________________________
P8P67 Pro v.3.1/i7 2600K/16GB RAM/MSI Lightning 770/SSD HyperX 120 3K/ 1TB/3TB SATA/X-Fi xtremeGamer Fatality Pro/CM 690 II Advanced/Toughpower 775W/LG 32LD750/X360 WiFi gamepad/Zalman MFC1 Plus/CM TX3 EVO

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 18.12.2015. 01:38 #609894

status: user
broj poruka: 12785
Ne treba root za aplikacije sa neta. Elem, nexus ti je pametno rekao, traži mod verzije igara...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 18.12.2015. 08:02 #609901

status: user
broj poruka: 4739

Poštovani gospodine prijatelju gospodina Zdebelog,

`Skidanje` modifikovanih aplikacija sa neproverenih lokacija, i instaliranje i korišćenje istih, može imati negativan uticaj na funkcionalnost i ispravnost Vašeg uređaja, kao i niz drugih negativnih posledica po Vas i Vašu privatnost.


Pozdrav


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
acayo Re: 18.12.2015. 16:17 #609920

status: user
broj poruka: 851



::
:: Poštovani gospodine prijatelju gospodina Zdebelog
::
:: `Skidanje` modifikovanih aplikacija sa neproverenih lokacija, i instaliranje i korišćenje istih, može imati negativan uticaj na funkcionalnost i ispravnost Vašeg uređaja, kao i niz drugih negativnih posledica po Vas i Vašu privatnost
::
::
:: Pozdra
::
::
+1
I ukoliko je neka online igrica u pitanju verovatno neće raditi ili će sledovati banovanje naloga.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Root uredjaja 19.12.2015. 00:41 #609962

status: user
broj poruka: 3466


I neki od alata za editovanje vrednosti u igri, upalis igru upalis programa, zabelezis vrednosti tipa 678 gemova imas i kad zaradis dva tri predjes u editor i vidis sta se nabudzilo i onda to sam dobudzis i sve radi na tom principu osim za aplikacije tj igre ciji podaci se cuvaju na serveru i otprilike nemas pristup tome. Nije neka nauka ali ono malo gugl malo citanje i rokaj snimaj :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
AndRey Pazi ovako.. 19.12.2015. 12:37 #609972

status: user
broj poruka: 324
Ne mozes hakovati igre koje igras online, tipa ne postoji hack za Clash of Clans iako kada ukucas na Google ili YT ces naici na milion naizgled legitimnih hakova, nijedan od njih ne radi, a svi ti sajtovi traze zauzvrat da odradis survey, te tako zgrcu brdo para. Mozes da skines mod pa da igras offline, ali ne znam dal si to trazio. Razmisli i sam koliko logike ima u tome da se iste igre mogu tako lako hakovati, a ovamo prodaje te gemove i ostale zajebancije za dobre pare. Jedino kako sam ja licno uspeo hakovati par igara je tako sto sam pomerao kalendar telefona unapred, pa tako izbegavao vremenska ogranicenja postavljena u igri.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zdebeli Jos malo smaranja :) 19.12.2015. 17:31 #609987

status: user
broj poruka: 1372



E ovako. Registrovao sam se i sam pod nikom JevtaTajev ali moram da cekam 72 da bih mogao da pisem pod svojim nikom. Hvala vam svima na brzim odgovorima i korisnim svakako. ok kucam npr. Jane Wilde apk mod. i izbaci mi opet gomilu stvari i mnogi traze taj survey ako sam dobro razumeo sta znaci u svakom slucaju opet ili ne radi ili nisam siguran da li je prevara u pitanju. Da li postoji neko mesto gde konkretno znate da sve radi ili se svaki put skida sa drugog sajta, da li postoji neki nacim da odmah prepoznam da li ce raditi ili je prevara itd... Igre zelim da igram u offline modu jer veci deo vremena nemam konekciju, znam da nije lako AndRey-u druze zato se i obracam za pomoc i da to sam hteo :) Alrad-u hvala na upozorenju tablet je nov kostao 6000 dinara tako da realno cim sam ga ukljucio nije radio nesto specijalno pa nemam mnogo toga da izgubim. Za pomeranje kalendara znam to sam i ja radio ali mi treba bas to sto oni zele da prodaju a ja necu da kupim realnim novcem :) znaci molim vas da ako neko ima ideju objasni je detaljno tipa skines mod, odakle, kako, zasto, kako da ga instaliram i ostalo:) nisam bas nesto preterano proucavao android i sluzi mi bukvalno za igrice jedva da i neke podatke prebacujem. Hvala svima jos jednom unapred i unazad :)
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp .... 19.12.2015. 18:19 #609991

status: user
broj poruka: 3466

Rutujes uredjaj

Instaliras gamecih apk

I onda se igras. A u mom postu iznad imas malo kao detaljnije.


Gugl je resenje jer ja iskreno sa telefona niti imam zivaca da guglam ili da kucam izvini.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zdebeli i dalje isto 21.12.2015. 18:31 #610095

status: user
broj poruka: 1372



Nema leba druze :) probao sam i preko king root-a i preko jos nekih programa uopste kao da ne registruje. Jel moguce da je toliko s**** da ne moze da se rutuje? :)
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stefano Re 22.12.2015. 03:20 #610124

status: user
broj poruka: 587
Nisi ni naveo koji tablet imas, veoma je moguce da je neki levi model i do root-a ces doci veoma tesko ako i uopste..

Bez root-a jedino pokusaj da skines premium/full/unlocked (apk. - instalacioni fajl za android) instalaciju toga sto zelis ili `mod` te aplikacije sto je vec receno.

Ali prvo moras da cekiras (allow instalation of non-official apps) u settings->security.

Intel Pentium G3258+CM Seidon 120V R2|ASRock Z97M Pro4|MSI GTX460 TFII SOC|Kingston HyperX Fury Blue 8GB DDR3|Samsung 850 EVO 250GB|WD Green 1.5TB|Raidmax RX-535AP|Raidmax Hyperion|Samsung 2233|CM Devastator http://valid.x86.fr/xh2zxz

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645986.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs