Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
PDA i SmartPhone
Imam ROM al ne smem da ga upucam
STRANA 1 OD 1
dbqp Imam ROM al ne smem da ga upucam 26.12.2015. 23:29 T62691

status: user
broj poruka: 1368
A imam i STUCK rom za taj telefon... Nebitno, kako da sacuvam sve (whatsapp, viber, poruke... imenik je na google nalogu tako da ga cuva C I A) i da sto pre prohoda, fon mi je u desnom dzepu, pikometar me deli od toga da ga upucam da lici na S5 pre Androida 5.0, covek sa xda ga je portovao, zapusio sve rupe, etc. da ne smaram. Odin i ekipa su tu.

@duqp : IGNORISI
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Samo se ti usudi, pa pucaj! 27.12.2015. 00:56 #610480

status: user
broj poruka: 10985
Stock je tu za recovery, imas uputstva za maltene svaki phone, instalisao si (nadam se) CWM revovery i root, dakle go, go, go!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Pa gde ces na ROMe 27.12.2015. 02:15 #610486

status: user
broj poruka: 4866

Adolfe dragi...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Re: Pa gde ces na ROMe 27.12.2015. 10:41 #610497

status: user
broj poruka: 10985
Bobi, ne vredjaj mi Volodju Putina...


::
:: Adolfe dragi..
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Eno tamo tema 27.12.2015. 19:27 #610528

status: user
broj poruka: 1368
O ovom pametnici sto se igra sa istim fonom ko mojim i roka 5.1.1 na njega pa ne moze da vrati stock :) CheckFus jbg... Nece Volodja da rutuje anrutuje i da se vise kvari nesto sto radi tj da ga `popravlja` :) Tako sam brdo stvari u zivotu shebao.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Sto jes`, jes` - ako nisi sto % siguran, nemoj to da radis. Takodje, 27.12.2015. 21:45 #610534

status: user
broj poruka: 10985
ako ti nije ZAISTA neophodno (recimo, ne moze da se instalise nesto sto zahteva noviju verziju OS-a), nemoj nista da diras.
Ja sam pre ovog telefona kojeg imam sada (S2 Plus) imao S Advance, Android 2.3.6.. Lepo je to shljamsungovalo, sve do jednog dana kada sam hteo da apdejtujem GoogleMaps i saznao da nova verzija zahteva i novu verziju OS-a (cetvorku). E,sad, kod nas se u tom trenutku preko OTA-e nije mogla dobiti cetrvorka, pa sam preko Interneta lepo poskidao sve sto treba i ODINovao Advanceta na 4.1, sa sve novim mapama i drugim novotarijama...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646074.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs