Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
Ako neko moze da mi strucno objasni ovu matematiku...
STRANA 1 OD 2  
Adzem Ako neko moze da mi strucno objasni ovu matematiku... 27.12.2015. 00:11 T62693

status: user
broj poruka: 3796
http://www.sportizmo.rs/slike/25200/nike-cipele-hoodland-leather-men-1-1000x1000.jpg

Nisanim ove cipele vec neko vreme, recimo nekih 3 meseca kako su se pojavile. Njihova cena kada sam ih prvi put video je bila oko 15-16 somica, znaci ova crna varijanta ili zuckasto-krem. Naziv firme necu da pominjem(nije ova u nazivu linka), sve u svemu je dobro poznata svima i nalazi sve svuda njihov lanac prodavnica po SRB. Veceras sa Tijanom setam gradom(BG) i primecujem da je cena cipela konkretno za sve marke pala za 30-40% pa jos neki popusti bla bla, recimo da su se cene bukvalno prepolovile nego pre 3 meseca kada sam ja gledao. Udjem sada na sajt i vidim da mogu za jos soma dinara jeftinije da prodjem ako porucim preko istog, pa onda neka fora sa njihovom karticom i ja lepo izracunam da ove cipele mogu dobiti za nekih 6 somica!! To je bre 10 `iljada manje nego pre 3 meseca, pa jel ovo normalno pitam ja vas? Ovo je po meni cisto sprdanje sa rajom, ja razumem popust od 20-30% ali sta je bre ovo? Kakav je ovo bolesni kapitalizam u kojem obitavamo, ja nisam sa skolom dogurao daleko, ali neka moja ulicna skola mi u glavi govori da je ovo bolestina ziva. Pazite, vi od zelenasa uzmete 200e i treba da vratite 250e, sve je jasno kao dan, ali sta je ovo koj moj? Kakva je ovo matematika ako oni meni prodaju ovo za 6 soma i opet imaju zaradu, pa koliko njih kosta jedan par cipela, 3-4 soma, a pocetna cena bila 16?! haahhaahha, a jel smem da pitam kolko kosta fabriku ovo cudo da napravi, da plati radnike sve moguce dazbine i poreze, takse, naftu, itd. pa im se opet isplati?


Ludilo od vremena, aj bacite neku da razbijemo monotoniju...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Srdjanc ... 27.12.2015. 00:16 #610474

status: user
broj poruka: 3104
E pa da si isao srednju ekonomsku...
Postoji vise razloga, a dva su najvaznija: sklanjanje starih proizvoda i privlacenje paznje kupaca na samu radnju (ne konkretni proizvod nego i na ostale u toj radnji pa i one koje nisu na popustu).


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xenox Kako god racunao 27.12.2015. 00:16 #610475

status: user
broj poruka: 1389
Dupe je pozadi... Ako mogu da deru, deru. Ili najnoviji krik mode ili jeftina obuca...

Gigabyte Z77M-D3H, i5 3570k
3x8GB ddr3 1333, SanDisk SSD 64GB, Win XP
Frontier DIVA


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
filni Prosto 27.12.2015. 00:22 #610476

status: user
broj poruka: 1198
...Recicu ti ukratko.. moja devojka bivsa i ja smo o njenog strica iz Australije dobili Lacosta patike za nju..i Nike za mene... za svega 38$ AUSTRALIJSKIH na akciji! E te iste njene su u radnji bile ovde 11.500, a Moje 8.200 ako se secam... Ili recimo da ti kazem da sam od nje za 35$ Australijskih dobio GANT duks... taj isti kod nas kostao na Terazijama dok su imali radnju mozda imaju i dalje nisam zalazio 14.500 :) Sve u svemu..eto ti matematike .) P.S. I cesto on tako salje Kontejner za stvarima sto njoj sto rodbini itd..pa poklanja... Pa ti sada vidi...

MSI 770-C45
AM3 Athlon x4
TakeMS 2x2gb DDR3 1333Mhz
2x160GB Maxtor
ASUS 7750-1GD5-V2 GDDR5
Asus DVD/RW

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem @Srdjanc 27.12.2015. 00:35 #610477

status: user
broj poruka: 3796
http://grohotom.com/wp-content/uploads/2015/08/11892034_810415845746118_6165388681499613202_n.jpg

Ne nisam isao u te prevarantske skole za prodavanje magle, kao sto su razne ekonomske, megatrendovi i slicno. Cenim samo ljude koji se bave medicinom(a nisu lopovi poput veterinara i slicno) i naravno tehnicke fakultete, ovo ostalo sikter.


Pecam ja jednom sa stomatologom, naravno cava teska je u pitanju, prodao bi kevu rodjenu za genge i kaze on meni tom prilikom onako drcno ``sta hoces ti, zbog cega sam ja ucio skolu i potrosio silne godine zivota, naravno da cu da naplatim sve to debelo. Uostalom, ljudi kada mi dodju sa zubom koji ih boli, prodali bi kucu samo da bol prestane``. Objasnim ja njemu da sve to razumem, ali ne razumem opet tu matematiku da za 5 minuta uzme nekom 3-4 soma dinara, a ta plomba ga kosta 200din. Tako ima uvek dnevno jedno 15-ak ljudi, pa vi izracunajte koje su to pare, jos ako neko ima neke ozbiljnije intervencije... I tako sam skolovanog coveka navukao na tanak led gde je samo prosto priznao ``jebiga, moze mi se`` to sam i hteo sto brze da cujem, bez neke velike filozofije. U tom trenutku neko dete zakacinje svoju poslednju varalicu i vidim ga kako kroz suze odlazi kuci jer nema vise pribora sa kojim bi pecao, naravno nas stomatolog nije trepnuo da ne daj boze detetu pokloni neku varalicu itd. E to kada sam video izgoreo sam nacisto, ne bih sada pricao detalje samo cu vam reci da je ortaku sredio celu vilicu za dz, cava je jos bila srecna sto nije dobila preko picke...


Celog zivota cu pomagati dobrim ljudima, a ovakve smradove cu do poslednjeg atoma snage sabotirati i sikanirati. Odelo ne cini coveka, ruka koja daje je uvek iznad ruke koja prima...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 27.12.2015. 00:50 #610479

status: user
broj poruka: 4222
Ajde drugačije da ti pojasnim.
Ovako.
Ovo je model koji sam tražio na akciji.
http://www.catfootwear.com/US/en/hoit-mid-waterproof-composite-toe-work-boot/15807M.html?dwvar_15807M_color=P90413Ovaj model u Eu je oko 120e, a sa dostavom 130€.
Kod nas su 27000 din i to samo kad ih ima.
Original naravno, jer kod pilićara kopija sa Alibabe košta 8$, a kod nas 17000 din.
Ja sam uvijek naručivao original.
Naručio iz USA i dobio na kućnu adresu prije 10 i kusur dana za 64.80€ !
Toliko o rezonina, s tim da ono pto ti tražiš nema original kod nas, čak ni kod šanera.
Gledaj u Hamburškim online prodavnicama ima za oko 40€, što bi ti odgovaralo, s tim da ti je poštarina oko 12 €.
Toliko.
A što se tiče stomatologa, ko ti je kriv kad živiš u nesređenoj zemlji, gdje priučeni grobar i retardirani i šizofreni idiot su predsjednik i premijer, pa je razlika u stomatološkim uslugama istog kvaliteta i po 10 puta skuplja zavisno od mjesta do mjesta.
Da ne pričamo da samo imamo dva stomatologa u zemlji koji zmaju da rade sa profi opremom i da rade sa implantima kako treba.
Sam i izabrao gdje ćeš da živiš i to ti pravo niko ne može oduzeti.
Tačka.

Ako je neko nedovoljno stručan, ne bi trebalo da prodaje hw, nego pljeskavice.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 27.12.2015. 01:00 #610481

status: user
broj poruka: 3971
Hahaha alibaba, haha..

Adzi, da l` si mogao neke ruznije da izaberes, i jos Nike cipela, kineska mesavina tike nalepljenog djona i malo krzna od kuceta oko clanka, HAHAHAHAHA sta vi kupujete jbt..

Nema sta da se cudis, eno juce ortak uzeo kaput koji je bio preko 20k za 7k.. Lagano.. I sva ova roba sto se fura sada, i sto je na snizenju, sve je to kupljeno za neke veoma veoma sitne pare, sozona stara 2-3 godine, sto kaze Masta Operator od alibabe i tako u krug.. I sve ove radnje sto su kao neko ime, su pilicarske.. Pola stvari nisu za q i kvalitet ziro..

Buvljak je mama za sve.. :D

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 27.12.2015. 01:04 #610482

status: user
broj poruka: 3796
E jebiga sada, ukusi su razliciti. Ja sam probao ove cipele i stvarno fantasticno stoje, slika ti ne govori nista.

Ajde posalji neki link da vidim kakve se cipele tebi svidjaju ovo-ono


:: Hahaha alibaba, haha..
::
:: Adzi, da l` si mogao neke ruznije da izaberes, i jos Nike cipela, kineska mesavina tike nalepljenog djona i malo krzna od kuceta oko clanka, HAHAHAHAHA sta vi kupujete jbt.
::
:: Nema sta da se cudis, eno juce ortak uzeo kaput koji je bio preko 20k za 7k.. Lagano.. I sva ova roba sto se fura sada, i sto je na snizenju, sve je to kupljeno za neke veoma veoma sitne pare, sozona stara 2-3 godine, sto kaze Masta Operator od alibabe i tako u krug.. I sve ove radnje sto su kao neko ime, su pilicarske.. Pola stvari nisu za q i kvalitet ziro.
::
:: Buvljak je mama za sve.. :
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 27.12.2015. 01:09 #610483

status: user
broj poruka: 3971
http://www.internet-prodaja.tigar.com/Sajt/radnicka/21171.jpg

Prvo jedna termo iz kombinacije tri para za sto dinara, pa jedna vunena, sto mi je baba naravno plela pa ovo i nogavica kombinezona preko.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb Nzm koliko ih kosta taj par cipela 27.12.2015. 01:51 #610484

status: user
broj poruka: 6875
Ali ono sto znam od coveka koji nabavlja (legalno, znaci u uvozu) Air Max patike za nase Nike shop i Djak prodavnice je da ako uzmu preko 100 pari (sto ce realno uzeti) jedan par ih kosta (sa transportom) oko 30 dolara. A nama prodaju za 120++. Eto toliko.


Dete Partizana


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Adzeme 27.12.2015. 02:12 #610485

status: user
broj poruka: 4866
Ako ti trebaju cipele za ovo sad vreme, nisu lose kanadjanke za neku pristojnu kintu.
Ja ih nemam, nikada ih nisam ni kupio, za ovo vreme nosim dublje, toplije patike, mada znam da su kanadjanke dosta dobre.

Kada je sneg i minus i ono, usi da otpadaju, kupio sam pre 2-3 god ovaj model Ellesse u crnoj boji.

http://tinyurl.com/j4y69yt

Nosim samo kada je bas ledara i sneg, jer iskreno toliko su tople da mi noge prokuvaju.

Posle tih 2-3 godine i dalje su kao nove, bukvalno, samo ih na kraju `sezone` operem i namazem kremom i stavim u orman do sledece ledare. Mislim da su bile skoro 8k u Djaku. (za admine, da, reklamiram Djak -.-)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
606 re 27.12.2015. 02:58 #610488

status: user
broj poruka: 154
http://goo.gl/n4kRav

http://goo.gl/vCDCxC
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Adzeme 27.12.2015. 08:32 #610489

status: user
broj poruka: 18930
E moj Adzeme, mnogo si naivan, moja sestra je radila u trgovini, bas kao sto je Djoka naveo, njih Air Max kosta 10eu, a oni lupe cenu 15k. Pa ti kupuj AirMax.

15k nikad ne bih dao za Nike, nego za prave tradicionalne cipele, eventualno dodas jos malo i uzmes Camper, kakav bre Nike, oni su od skoro poceli da prave cipele.
Malo ruznjikave, ali jedne od najboljih i neunistivih cipela pravi Kickers, zatim Martens, kupis to i zavrsio si pricu i nema spustanja cene, eventualno neki mali popust u outlet-u ili za NG, nekih 10-20%.


:: Ako ti trebaju cipele za ovo sad vreme, nisu lose kanadjanke za neku pristojnu kintu
:: Ja ih nemam, nikada ih nisam ni kupio, za ovo vreme nosim dublje, toplije patike, mada znam da su kanadjanke dosta dobre
::
:: Kada je sneg i minus i ono, usi da otpadaju, kupio sam pre 2-3 god ovaj model Ellesse u crnoj boji
::
:: http://tinyurl.com/j4y69y
::
:: Nosim samo kada je bas ledara i sneg, jer iskreno toliko su tople da mi noge prokuvaju
::
:: Posle tih 2-3 godine i dalje su kao nove, bukvalno, samo ih na kraju `sezone` operem i namazem kremom i stavim u orman do sledece ledare. Mislim da su bile skoro 8k u Djaku. (za admine, da, reklamiram Djak -.-)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DmasteRNo1 Nije to ništa 27.12.2015. 09:00 #610490

status: user
broj poruka: 6086
Prošle godine u februaru kupim Najki Er Zum Pegazus za 8000 na akciji. Tada je bila samo jedna kombinacija boja. Posle mesec-dva pojave se u prodaji iste patike, ali u drugim kombinacijama boja po 14500. Ove što sam ih ja kupio mogu i dalje da se kupe po 8000, a ima i brojeva. Pa nek mi neko objasni ko će normalan da kupi ove po 14,5k, kad isti model ima i po 8k.


i5 2500K/CM Hyper 212+/MSI Z68A-GD65 G3/HyperX Green 2×4GB 1600/Samsung 830 128GB/ASUS R9 280X DCU II TOP/Dell U2412M/Xonar DX/Altec ATP-3/CM 690 III W/SF Golden Green Pro 650W/CM Octane/A4Tech V7


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Drasko014 pa to je bar lako 27.12.2015. 10:18 #610496

status: user
broj poruka: 446
na osnovnu cenu dodas 300% i sta posle,recimo kupis za 1 din dodas 300% =3 dinara debili polete i kupe par komada i to je to onda dodje vreme da se menja moda ,a ti pun magacin istih . Sta onda ,onda lepo zalepis na radnju poster popust DO 50 posto s tim da je ovo DO mikroskopski veliko, a ovh 50 pokriva ceo izlog. Onda lepo spustis 10,20 ,30 % neke leve modele i na njima imas zaradu 270 %,a na taj konkretan model stavis 50 % i imas tricavih 150 % zarade


matematika kod nas je 1+1 = 50

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 27.12.2015. 16:54 #610520

status: user
broj poruka: 3796
http://www.magnumbootsusa.com/magnumboots2008/us/prod/5038.asp

Zavrsio sam pricu sa cipelama/cizmama za narednih 5 godina, uzeo sam proverenu stvar u ovoj dezert i crnoj varijanti, 120e za oba para.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 28.12.2015. 00:02 #610541

status: user
broj poruka: 1986
iz prve ruke,

http://tinyurl.com/gp7o5qu,
http://tinyurl.com/oftdcnh,

razvaljuju, +10god. peri deri varijanta

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 28.12.2015. 00:42 #610546

status: user
broj poruka: 3796
Cim sam procitao ovo sirova govedja koza podsetilo me je na moju vrhunsku Avirex jaknu, kupljena jos pre 15 godina, a izgleda kao nova. Neunistivo.

http://www.okoku.jp/items/index/012628012600937802

Ovo izgleda brutalno nema sta, fina je i cena. Zavrsice mi posao i ovo sto sam pazario, nisam cuo da se neko zalio na Magnum. Svi su mi rekli u fazonu ma neunistivo, pravljeno za jedinice...


:: iz prve ruke
::
:: http://tinyurl.com/gp7o5qu
:: http://tinyurl.com/oftdcnh
::
:: razvaljuju, +10god. peri deri varijant
::
:: `The aim of public education is not to spread enlightement at all. It i
:: simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level
:: to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
caranovic sve se svodi na nabavnu cenu 28.12.2015. 08:34 #610555

status: user
broj poruka: 434
-to jest, deru nas, pre neku godnu narucim Najke airmax 2 sa limunda,kao zatvara covek radnju...kostale me 2500 din. .... stignu,probam,made in vietnam,neki srebrni delovi farvani rucno....odem sutradan do Djak sportske opreme, iste takve sa identicnim rucnim farbanjem - 12 400 din ....iste.....pa ako je ovaj na limundu recimo nabavio za 1500 din i bio dobar na meni 1000 din, koliko tek ovi sto imaju veleprodaju nabavljaju? Za 5 eur ? I onda izadje kao najnoviji model cena ono 100 i nesto evrica a oni ih nabavili za recimo 20 .......


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 28.12.2015. 08:36 #610557

status: user
broj poruka: 4222
@Adzem
Gdje si ih uzeo?
Link, ako nije problem.
Pošto sam ja našao samo za 75$ najjeftinije bez isporuke(nema ih na stanju), a ovdje su 85$ bez isporuke.
http://www.lapolicegear.com/co-magnum-5038-stealth-desert.html
Ove sam htioi da naručim, ali ih više nema
http://www.lapolicegear.com/co-magnum-5844-10-wide.html
@micika988
Da, ali su kod nas 23900 navodno original, a u Švici 11 000 din, dok u NJemačkoj su oko 9000 din sa isporukom, tako da je to ogromna razlika.

Ako je neko nedovoljno stručan, ne bi trebalo da prodaje hw, nego pljeskavice.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
neXus2000 .... 28.12.2015. 08:50 #610559

status: user
broj poruka: 3342
Ne znam da li sam ovde pisao, ali nase prodavnice imaju dil sa fabrikama koje proizvode obucu u Kini, Vijetnamu, Filipinima....itd. To je prica jedne drugarice, ciji je muz radio pri jednoj cuvenoj prodavnici u nas. Za neke obicne patike, prava nabavna cena je 2 evra. Dobro, to je bilo pre par godina, sada zbog kursa dolara, pretpostavljam da je negde oko 4 evra. Ili kao sto kaze caranovic - za 5 eur.
Ali, zato svaka treca se odlepi, rasije sav....itd. jer kod nas ide, najvecim delom, skart.
Ili je obuca strasno slicna originalu ili je skart. Posto sve to dolazi

Vrlo sam primetio da i CAT cipele nisu vise ono sto su bile. Pre neku godinu kupim identicne kao sto sam imao, mozda ajde slicne, Pri savijanju cipele kod mesta gde su prsti, ivice popucale i nastale rupe. Koza kruta....ako je ono uopste koza, verovatno i neki karton ispod ulepljen da izgrava cvrstocu. Samo nam neka govna prodaju.

_____________________________
P8P67 Pro v.3.1/i7 2600K/16GB RAM/MSI Lightning 770/SSD HyperX 120 3K/ 1TB/3TB SATA/X-Fi xtremeGamer Fatality Pro/CM 690 II Advanced/Toughpower 775W/LG 32LD750/X360 WiFi gamepad/Zalman MFC1 Plus/CM TX3 EVO

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 28.12.2015. 08:56 #610560

status: user
broj poruka: 4222
U eri interneta, možeš da pišaš stojeći tj. možeš da pazariš gdje hoćeš. Tvoje pare, tvoja odluka.

Ako je neko nedovoljno stručan, ne bi trebalo da prodaje hw, nego pljeskavice.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 Re: re 28.12.2015. 10:31 #610565

status: user
broj poruka: 1986
momci iz militaryshop-a su ozbiljni igraci, uglavnom rade sa firmama na vecu kolicinu, tako da moras da se najavis unapred da bi nesto dobio
urbandart hebem li ga, zemunci su to, mada `pusti nivo samo napred, nužda zakon mijenja` :)...

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: Da, ali su kod nas 23900 navodno original
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markozutic re 29.12.2015. 03:05 #610626

status: user
broj poruka: 1463
adzeme brate matematika je vrlo jednostavna.
ti si sa svojih 15 hiljada napravio dovoljan profit da oni posle mogu da prodaju obično jako male brojeve koji su im ostali za smešne pare, tj približno nabavnoj ceni, a opet i da na njima nešto malo zarade. u suštini ti si platio za onog ortaka koji je kupio za 6soma patike.


koju si ti školu završio i čime se baviš, tj od čega zaradjuješ za život? koliko bi bilo normalno po tebi da naplati popravku zuba? Popravka zuba nije krpljenje gume pa ćeš da kupiš drugu ako nešto usere. Na zapadu taj isti zubar uzima 200 dolara po intervenciji, a da ne trepne. :D


skoro je bilo na jednoj kanadskoj televiziji istraživanje, da u 9/10 stomatoloških ordinacija (tamo su sve privatne btw) preporučuju pacijentima plombu kada im ona uopšte i nije potrebna, samo da bi zaradili. I to ti stave lošiju plombu pa ćeš za 6meseci -god dana doći opet i opet će te olakšati :D




Asus K53SV
Intel i7 2670QM 2.20GHz(3.10 Turbo)
HM65
8GB DDR3 1333MHz
500GB 5200rpm
15.6 LED HD (1366x768)
GT540M 1GB GDDR3 (DirectX 11)Optimus / HD3000
N1030 WiFi+BT3.0
Altec Lansing® stereo speakers
W7Pro

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 29.12.2015. 18:14 #610664

status: user
broj poruka: 3796
@operator

Od lika sa KP, mogu preko njega da se naruce skoro svi modeli Magnum cipela. Jeftniji je za oko 30-40% nego maloprodaje kod nas.

@markozutic

Nije popravka zuba neka velika filozofija, znam ja da skolovani stomatolozi vole da kazu da je zub u glavi i da moze da se umre ako nesto podje po zlu, ali mene zaobidjite sa tim pricicama. Ista su govna kao i automehanicari koji uvek pljuju drugog koji je radio neku intervenciju na kolima, cast izuzecima.

Tehnologija je napredovala, danas postoje laseri sa kojima se skida karijes, nema nikakvog busenja, niti za one plasljive anestezije. Odradi se sve za 5 minuta i uzmu ti lepo 30-40 evrica ko dobar dan. Od te sume odbi 15-20% koliko otpada za poreze, lokal i ostale dazbine, tako da odgovorno tvrdim svakom stomatologu ostaje 80% ciste zarade od bilo kakve intervencije. Da li znas da skoro svaki stomatolog koji ima svoju ordinaciju u BG, ne racunam ova socijalna naselja tipa Medak, Jerkovic, Karaburma, gde ljudi nemaju za leba(ali se ima za drogu ) ima cisto 3-4 soma jevreja ko dobar dan. Ovi poznati i zvucni u centru imaju po 10-ak somica, a ide i jace... E pa u normalnoj drzavi, to nikako ne bi smelo da bude tako. Ne moze niko, ali niko imati vise od 1000/1200 evra platu u banani od drzave gde je 200-250 prosecna plata, cak smatram da je 200e prosecna plata i ni dinar vise preko toga. Da li to bio Vucic ili tamo neka kurva sa RTS koja ima milion dinara platu, totalno je nebitno. Ako je drzava ekonomski jaka da pruzi vecini 200e, ne razumem kako to neko moze imati 15-20 puta vecu platu od te cifre(u nekim slucajevima i 30-40 puta)?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
peki22 Re: ... 29.12.2015. 18:21 #610665

status: user
broj poruka: 2936
Prosecna plata je 44166 din.A to sto pricas o visini zarada nema veze s`mozgom.



M Power - 3770k - Beast 16GB - HyperX 120GB - 390X - Nitro 850W - H 100


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645986.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs