Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
Ikom net...
STRANA 1 OD 1
djape7777 Ikom net... 29.12.2015. 14:29 T62708

status: user
broj poruka: 914

Mislio sam da uzmem tel2 paket (cat i digitalna tv,fixni 100min i net 25/1) . zanima me da li ima digitalna tv ima kao sbb d3i 72h unazad i kakav je net?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MvZ Re: 29.12.2015. 14:46 #610650

status: user
broj poruka: 180

Ikom nema `72h unazad`, ja sam licno zadovoljan sa netom (Flat 3, ne koristim njihov telefon). Savet napisi u kom si delu grada, pa da ti odgovori neko iz tog dela, po mom iskustvu lokacija je veoma bitna. Izgleda da svi provajderii imaju po neku `crnu rupu`.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djape7777 Re: Re: 30.12.2015. 03:54 #610688

status: user
broj poruka: 914
Jbg, tek sada su se setili da razvuku i net od kako su pre 10 god uzeli od nekog privatnika mrezu.U principu meni puno znaci ta opcija 72h unazad jer gledam sta hocu kada imam vremena i ne moram da gledam REKLAME...


::
:: Ikom nema `72h unazad`, ja sam licno zadovoljan sa netom (Flat 3, ne koristim njihov telefon). Savet napisi u kom si delu grada, pa da ti odgovori neko iz tog dela, po mom iskustvu lokacija je veoma bitna. Izgleda da svi provajderii imaju po neku `crnu rupu`
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dachabre IKom net 30.12.2015. 07:57 #610690

status: user
broj poruka: 77
Ja koristim tel3. Prebacio sam fiksni broj sa Telekoma, sve šljaka super. U praksi su, po meni bolji od SBB-a jedina velika mana je što nema 72h nazad. Umesto toga na 10-tak 15 kanala imaju ono `+1` - odloženo sat- al to se meni ne sviđa... Arena nema na SBB-u ima na Ikomu... internet je super brz i stabilan... makar kod mene na Voždovcu... Jedino što ne poklanjaju wifi ruter, al sam zato dobio fiksni bežični telefon (koji mi ne treba :-))... telefon nikad nije imao prekide - odlično radi, imaš u svakom trenutku na netu koliko si potrošio, mana u odnosu na SBB telefon je manja baza korisnika (pošto i SBB i IKOM imaju besplatne pozive u svojim mrežama ali Ikom ima manje korisnika)... eto, nadam se da sam pomogao... ako treba nešto pitaj... a da - i meni je bitna stvar - ne znam kako je trenutno ali za svaki ugovor koji sam potpisao sa njima nisu me uslovljavali da potpišem na godinu dve nego u ugovoru jasno stoji: ugovorna obaveza 0 meseci, uvek možeš da raskineš ugovor bez posledica (čuo sam da SBB pravi probleme oko toga), pakete menjaš tako što do 15. u mesecu pošalješ mejlom koji ćeš paket i oni ti od 1. sledećeg aktiviraju taj paket.... sve u svemu OK su...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djape7777 Kolje me adsl... 30.12.2015. 10:43 #610693

status: user
broj poruka: 914



Daleko sam od poste i jedva sam uspeo da dobacim 8MB/s Naravno placam za 10 i kada odbijes protok za d3i 2MB/s (ne gledam HD) ostane ti svega 6 u vrh glave a to je pravo mucenje... Ipak mi je bolje resenje adsl+d3i...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60274. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs